Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_of_the_force

Icewind Dale

1409 postów w tym temacie

Dnia 13.10.2006 o 13:29, kontos napisał:

acha i jeszcze czym mozna pokonac Yuxonemi tą ze Smoczego Oka??? ;D


Broń magiczna min. +2 i trochę cierpliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 13:26, kontos napisał:

a tak z innej beczki to czym mozna powstrzymac przeklenstwo???
z gory dziex za odp


Jeśli chodzi ci o taki czar, który ktoś na ciebie rzucił, to jego działanie samo minie po jakimś czasie (niekiedy dość długim). Ale z tego co pamiętam ikonka przekleństwa pojawia się na portrecie postaci również wtedy, gdy nosi ona jakiś przeklęty przedmiot - wówczas trzeba ten przedmiot po prostu zdjąć czarem "Zdjęcie klątwy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

aha i a propo Głębi zdobyłem odznakę pogadałem z tym kolosem, on odszedl no i w poprzedniej planszy jest taki stół a za nim wejście do komnaty, a tam błyskawice szaleją i nie wiem gdzie iśc
co mam robic??
z gory dziex za odp pozdro
P.S -tej wajchy(młot) nie moge pociągnąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 09:15, Lord of the force napisał:

Przyjrzyj się stołowi w poprzedniej komnacie i zapamiętaj jakie są na nim symbole. Później
stawaj na nich, to będziesz mógł pociągnąć tę wajchę.

nie czaje- na stole jest 1 znak ktory ciagle sie powtarza, nastepuje na niego i mi wyskakuje ze jakis stukot i 11 podobnych w komancie obok i tyle. co po tym znaku??
pozdro i czekam na odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie chce spamowac ale znowu mam problem - zabiłem tego lisza i jego dusze tez w Głebi Dorna i są drzwi przez ktore trzeba wyjśc do nast. lokalizacji, i one są zamknięte, a mam klucz i odznake
co robic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no jestem teraz tam gdzie są trolle i nie wiem komu pomóc: trollom czy niewolnikom, chociaz mysle iz ludziom bo dostalem PD za nie zdradzenie Viery, pozdro
czekam na odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam problem z tą grą. Mianowicie jestem w lokacji Smocze Oko czy jakoś tak i męczę się z często występującymi tam trollami. Leje takiego, a ten nagle zasypia i nie można mu nic zrobić, tzn każda broń jest wtedy nieskuteczna. Dodam tylko, że każdy członek drużyny włada jakąś magiczną bronią, ale nic to nie daje. Zdarza się nawet, że zanim jeszcze troll zaśnie, otrzymuje tyle obrażeń, że dawno powinien zginąć. Tymczasem on zasypia, nic mu nie moge zrobic a on znowu wstaje i tak w kółko. Wreszcie po 10 minutach takiej walki udaje mi się go zabić. ale co zrobić jak tych trolli jest mnóstwo?! Pol roku mam zabijać tylko trolle?! Albo prędzej zginę, bo będę zabijał jednego a w tym czasie trzech innych mnie zaatakuje :-/ Pomozcie!

PS. Zniejszenie poziomu trudności na minimalny nic nie zmienia :-/
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trola zabic mozesz tylko ognie albo kwasem - tych broni nie jest jednak latwo zdobyc wiec musisz oszczedzac, obalic trola normalnymi broniami a potem dobic np.kwasowa strzala albo rzucic go flaszka oleju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo trolla trzeba sposobem załatwić. :) Kiedy obijesz go tak, że "zaśnie" potraktuj go ogniem lub kwasem. Najlepiej jest używać flaszek z oliwą, strzał ognistych lub kwasowych, ewentualnie zaklęć opierających się na ogniu lub kwasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2006 o 15:23, kontos napisał:

no jestem teraz tam gdzie są trolle i nie wiem komu pomóc: trollom czy niewolnikom, chociaz
mysle iz ludziom bo dostalem PD za nie zdradzenie Viery, pozdro
czekam na odp


A odpowiedz sobie na takie pytanie: drużyną o jakich charakterach grasz - raczej dobrych czy złych? Jak już to zrobisz to myślę, że będziesz też znał odpowiedź na swoje pytanie :)

PS. Mimo wszystko, abstrahując już od powyższego, bardziej opłacalna jest pomoc ludziom. W końcu za wybicie tych wszystkich gadzin z zamarzniętej Świątyni jest o wieeele więcej XP niż za zabicie tamtej garstki ludzi :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasnie odpowiedziales na posta sprzed 2 m-cy :)
ale skoro juz reaktywujemy temat ID to moze mi ktos powie jak podpakowac swoja druzyne ktora sobie nie radzi z magami na 3.poziomie smoczego oka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2006 o 23:07, dobrakos napisał:

wlasnie odpowiedziales na posta sprzed 2 m-cy :)


Hehe, nie zwróciłem uwagi na cyferkę miesiąca w dacie posta :P Ale zawsze lepiej późno niż wcale :D

Dnia 19.12.2006 o 23:07, dobrakos napisał:

ale skoro juz reaktywujemy temat ID to moze mi ktos powie jak podpakowac swoja druzyne ktora
sobie nie radzi z magami na 3.poziomie smoczego oka ?


Problem z nimi jest taki, że jeśli zaatakujesz któregokolwiek z nich, to zaraz masz na głowie całą ich chmarę :/ Tutaj nie tyle chodzi o to jaką masz drużynę, co o to jaką zastosujesz taktykę :) Ja na Sercu Furii podszedłem ich w ten sposób, że schowałem się bo tej niby-biblioteki przy wejściu, dzięki czemu ilość wrogów jednocześnie atakujących moich wojów była bardzo ograniczona. W tym czasie mag i kapłan na tyłach rzucali potężne zaklęcia obszarowe w ilości powodującej gwałtowne zmniejszenie ilość wyświetlanych klatek na sekundę :P , a łucznicy wybijali co bliżej podchodzące maszkary :) No i za którymś razem poskutkowało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.12.2006 o 23:35, Yorguś napisał:

Problem z nimi jest taki, że jeśli zaatakujesz któregokolwiek z nich, to zaraz masz na głowie
całą ich chmarę :/ Tutaj nie tyle chodzi o to jaką masz drużynę, co o to jaką zastosujesz taktykę
:) Ja na Sercu Furii podszedłem ich w ten sposób, że schowałem się bo tej niby-biblioteki przy
wejściu, dzięki czemu ilość wrogów jednocześnie atakujących moich wojów była bardzo ograniczona.
W tym czasie mag i kapłan na tyłach rzucali potężne zaklęcia obszarowe w ilości powodującej
gwałtowne zmniejszenie ilość wyświetlanych klatek na sekundę :P , a łucznicy wybijali co bliżej
podchodzące maszkary :) No i za którymś razem poskutkowało :)

moj mag jest slabiutki i jego czary niewiele daja, ale wyprobuje ten patent moze sie uda.troche wnerwia mnie ta gra, ale chcialbym kiedys ja przejsc, to samo mam zreszta z dwojka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurcze ja ostatnio gram w serce zimy mam postacie na 10-12 poziomie bo zdecydowałam że przygody z wersji podstawowej (skończyłam na głębi Dorna) dokończę później... no i idzie mi jak po grudzie, znaczy nie jest tak najgorzej tylko nie spodziwałam się że te zmory z kurhanów czy topielce są takie silne ;P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować