Zaloguj się, aby obserwować  
Lord_of_the_force

Icewind Dale

1409 postów w tym temacie

Dnia 05.01.2007 o 12:29, matihomik napisał:

Prosze was zagrajcze przes neta w icewind dale 1 bez dodatku

Rzoumiem, że bardzo zależy ci na tym by zagrać z kimś przez sieć, ale pisanie posta za postem nic nie da; co najwyżej może kogoś to zniechęcić. Takie pisanie, to spam - więc wystrzegaj się czegoś takiego. Kiedy ktoś się pojawi i zechce z tobą zagrać, to się zgłosi go ciebie. Nic na siłę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam uporczywy kłopot w wywalaniem gry do Windowsa98se. Moze bedziecie w stanie cos zaradzic. Moj sprzet PIII 450, 128RAM, RIVA TNT 16MB. Directx 7.0 (ten zaistalowany z plyty z gra).

Wersja gry: ID + Serce zimy 1.40. Znalazlem patha 1.41 (4,74MB), podobno niweluje jakies bledy. Nie moge go zainstalowac. W trakcie instalacji wyskakuje taki problem:

"SETUP WAS UNABLE TO UPDATE THE PROGRAM SHORTCUTS"

Na moje to znaczy ze nie da sie zaktualizowac skrotu gry. Nie wiem dlaczego to sie pojawia. Instalke z pathem 1.41 przenosilem tez do folderu z gra i tam uruchomilem, niestety to samo wyskakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2007 o 12:29, matihomik napisał:

Prosze was zagrajcze przes neta w icewind dale 1 bez dodatku

jeżeli nadal jesteś chętny to ja moge z tobą zagrać ale od razu mówię że pierwszy raz będę grała online bo wcześniej nie miałam z kim
podaj swoje gg to się jakoś odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 08:52, karczmiarz napisał:

Wersja gry: ID + Serce zimy 1.40. Znalazlem patha 1.41 (4,74MB)

Najnowszy patch zawarty jest z dodatkiem Trial of the Luremaster i podnosi grę do wersji 1.42. Jest to ostania wersja tej gry. Dodatek+patch jest dostępny na stronie gram.pl. A przynajmniej był tam jakiś czas temu. :) Trzeba tylko zauważyć, że "waży" jakieś 70 MB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ja mam coś skopane z grą czy coś robię nie tak, bo sytuacja jest taka > skończyłem ToL i wyjąłem pierścień "z krzesła", po czym otworzyły się drzwi od komnaty i to wszystko. Zakładam pierścień i nic się nie dzieje, a z tego co wyczytałem w solucjach powinno mnie przenieść do Samotnej Kniei. Przeinstalowałem grę, ale to nic nie dało. Z góry thx za help.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po założeniu pierścionka należy wykożystac jego moc przez przycisk użycia przedmiotu na pasku na dole ekranu. Zabież wszystko, bo do lokacji już nie wrócisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka, mam Serce Zimy, Trials of the Luremaster i pytanie - czy da się jakoś dodać jeswzce inne portrety??? Jeśli tak to jak? W instrukcji którą am odsyła mnie do pliku pdf, a że są 2 (jeden od zwykłego, drugi od Serca Zimy) to przejrzałem oba i nie znalazłem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że trzeba postąpić tak jak w BG. Dodajesz w katalogu głównym gry folder Portraits i do niego wrzucasz nowe portrety. Oczywiście wcześniej trzeba ja tak ponazywać, by widomo było, który obrazek jest duży, a który mały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już sobie poraziłem ;) Jest jak mówisz, wszystkie portrety gotowe, będę miał drużynę Final Fantasy w Icewind Dale ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 15:57, Xanax napisał:

Taką jak w FFVII? Chyba cała się nie zmieści... ;)


Cała nie, ale ja zrobiłem extreme ;) Cloud, Tifa, Sephiroth, Kadaj no i kogoś jeszczee chyba wkręcę, ale nie wiem kogo, a przy okazji sprawdzę jak wygląda Jesica Alba w grze ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 16:08, Xanax napisał:

To może jeszcze Aeris jako kapłanka i na dokładkę Vincent jako... hmmm... mag. :P


Denzela się da ;) Fajnie wyszły, obrazka z Clodem na małe nie musiałem przeraiać nawet, sama gra mi idealnie ucięła co niepotrzebne, do innych postaci musiałem poszukać. Ale cóż, jak się nie ma żadnej gry z Final Fantasy to chociaż dobrze mieć alternatywę ;)
A właśnie, wiesz może skąd mogę ściągnąć ich odzywki w amv, też bym wrzucił do gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia skąd można ściągnąć odzywki postaci z FF.

A tak wogóle to skończmy ten FF-owy offtop, bo się moderatorzy pogniewają. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oficjalny dodatek do dodatku do Icewind Dale:P Dodaje nowa lokację, do której można teleportować sie z Gwiżdżącej Szubienicy. Wg. mnie nieciekawy, ale jak lubisz IWD to spróbuj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować