Zaloguj się, aby obserwować  
zuzuzu3

Oblivitoin lepszy niż Gothic 3 ?

20 postów w tym temacie

Zapewne każdy z was słyszał o zbliżającym sie Gothicu 3. Jednak jest jeszcze gra którą warto omówic chodzi mi o The Elder Scrools 4: Oblivition, czy przypadkiem nie będzie lepsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście że będzie! Przynajmniej według mnie. Jesli chodzi o G III to żadnej sie rewolucji nie spodziewam (różnice między G II a G), a co do obliviona to jeśli poprawią wszystkie wady morro (a na to się zanosi), będzie to najlepszy rpg wszechczasów. I tego sobię i wszystkim fano serii życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to Oblivion, nie Oblivition, po drugie zadnej z gier jeszcze nie ma, wiec mozemy to sobie gdybac, a po trzecie tak naprawde to fani Gothica uwazaja, ze lepszy bedzie Gothic, a fani Morrowinda, ze Oblivion, wiec wystarczy porownac ich liczebnosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że z nadchodzących wielkich kontynuacji cudownych RPG`ów wygra Neverwinter Nights 2. Gothic 3 jak i Oblivion będą górwać graficznie jak mniemam, ale fabułowo powinien wygrać mój faworyt.:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże!!
Te gry i tak nie wyszły...

Wszyscy wiemy, że Gotchic 3 będzie lepszy, a Oblivionowi zabraknie "duszy"

Nie ma co sie kłucić przed premierami... SUGERUJĘ ZAMKNIĘCIE TEMATU i jego ewentualne ponowne otwarcie po premierze Gothic 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech znów się zaczyna.. Ledwo sprzeczki w temacie moro czy gothic lepszy a już kolejny temat..

To czy będzie lepsza czy gorsza będzie tylko i wyłącznie zależeć od gustów graczy.. Każdy woli coś innego i te dwie gry znajdą swoich nabywców i fanów.. Jedni będą woleć gothica a inni oblivitoin.. Kwestia gustu.. Zresztą te gry jeszcze nie wyszły więc nie wiem po co ten temat:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamietajmy, ze Gothic 3 wyjdzie chyba z 10 miesiecy po Oblivionie...

A w Oblivionie nie beda poprawione zadne niemal wady Morrowinda, ktore mi doskwieraly, wiec rewolucji sie nie spodziewam. Dalej dialogi do kitu... (z tego, co widac w filmikach, a one powinny pokazywac najlepsze cechy gry...)
Ciekawe moze byc to, ze w Oblivionie rozwiniete maja byc mozliwosci dane zlodziejom. Zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 16:51, graczomaniak napisał:

Oblivion zmiecie Gothica!!! Po Gothicu zostaną tylko wspomnienia...:D:D:D

Taaa? Ja myślę że bedzie zupełnie na odwrót!!! Ale fakt faktem, trzeba z porównaniem poczekać do premiery GIII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 17:18, Elwro napisał:

Pamietajmy, ze Gothic 3 wyjdzie chyba z 10 miesiecy po Oblivionie...

A w Oblivionie nie beda poprawione zadne niemal wady
Morrowinda, ktore mi doskwieraly, wiec rewolucji sie nie spodziewam. Dalej dialogi do kitu... (z tego, co widac w filmikach,
a one powinny pokazywac najlepsze cechy gry...)
Ciekawe moze byc to, ze w Oblivionie rozwiniete maja byc mozliwosci dane
zlodziejom. Zobaczymy...

Zgadzam się z przemówcą... Co do trybu dla złodziei... To nie może wyglądać tak różowo... Widzieliśmy zaledwie filmik nakręcony na enginie z gry... W owym filmiku występował niewidzialny, nieśmiertelny łucznik świetnie władający mieczem, dlatego jest takie wrażenie :)
Coś mi się wydaje że ta ich rewolucja ograniczy się do poprawienia grafiki i fizyki gry.

Tak było zawsze, ludzie od TES rozpowiadali, jakie te ich gry będą świetne, szpanowali efektami itp. a taki na przykład Morrowind okazał się niedorobiony... Nie mówiąc już o Daggerfallu, do którego wyszły patche ledwo mieszczące się na osobnej płytce xD

Z kolei developerzy gothica siedzieli raczej cicho, nie krzyczeli na lewo i prawo, jaką wspaniałą grę zrobią, wszystko dopracowywali, robili dobre dialogi i wszystko było bez zarzutu.

Większość graczy mówi, że gothic jest świetny, tylko za mały... No i dobrze... Wolę żeby był świetnie zrobiony i mały, niż przereklamowany i pusty... Słynna WIELKOŚĆ morrowinda to dla mnie tylko reklama, ilość nie przeszła w tym wypadku w jakość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Bosh, i co znowu mamy przez to wszystko przechodzić?
A co do wad morka, to poprawiony bedzie tryb życia mieszkańców (teraz w ogóle będzie jakiś tryb), AI, system walki, czyli to co uznawane jest za największe wady tej gry. Pozostaje nam czekać na premiery obu tytułów, a póki co proponuję spasować z takimi tematami.
Aha, nie wiem co to Oblivition xD, ale założycielowi należy sie bura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 16:36, Monastor napisał:

SUGERUJĘ ZAMKNIĘCIE TEMATU

A ja sugeruję wstrzemięźliwość.

Jeśli uważasz, że nie powinno się na ten temat wypowiadać, po prostu tego nie rób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wg mnie wygra ten ktory bedzie miec mniejsze wymagania sprzeto bo po co komu gra w ktora nie bedzie mogl grac bez przycinki? a sadzac po screenach sprzet do obu bedzie potrzebny naprawde dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 19:43, Brad napisał:

wg mnie wygra ten ktory bedzie miec mniejsze wymagania sprzeto bo po co komu gra w ktora nie bedzie mogl grac bez przycinki?
a sadzac po screenach sprzet do obu bedzie potrzebny naprawde dobry :)


Nie.. No coś ty pewnie przesadzają (oby:P).. Wygra gra lepsza.. O ile wygra:) Pewnie będzie tak jak teraz z moro i Gothic:) Jedni wolą to, a drudzy tamto:) A ja Kupię obie gry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 19:33, kNOT napisał:

> SUGERUJĘ ZAMKNIĘCIE TEMATU
A ja sugeruję wstrzemięźliwość.

Jeśli uważasz, że nie powinno się na ten temat wypowiadać,
po prostu tego nie rób...

OK... Uważam tylko, że wszczynanie kolejnej wojennej i nieco bezcelowej dyskusji jest bezcelowe i to tylko zaśmiecanie forum.

Ale Ty tu jesteś moderatorem...

PS
Co się stało ze starym tematem, Gothic kontra Morrowind... Nie widzę go nigdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 20:24, Stwór napisał:

> wg mnie wygra ten ktory bedzie miec mniejsze wymagania sprzeto bo po co komu gra w ktora nie bedzie mogl grac bez przycinki?

> a sadzac po screenach sprzet do obu bedzie potrzebny naprawde dobry :)

Nie.. No coś ty pewnie przesadzają (oby:P)..
Wygra gra lepsza.. O ile wygra:) Pewnie będzie tak jak teraz z moro i Gothic:) Jedni wolą to, a drudzy tamto:) A ja Kupię
obie gry:)


ja nie kupie bo poprostu zadna mi nie bedzie dzialac na moim sprzecie a mam inne gydatki niz podkrecanie kompa chybz ze do czasu ich premiery bede iec nowego PCta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 12:02, Budo napisał:


Oczywiście że będzie! Przynajmniej według mnie. Jesli chodzi o G III to żadnej sie rewolucji nie spodziewam (różnice między
G II a G), a co do obliviona to jeśli poprawią wszystkie wady morro (a na to się zanosi), będzie to najlepszy rpg wszechczasów.
I tego sobię i wszystkim fano serii życzę.


Co nie zmiania faktu, że przy TES IV rewolucji również nie będzie :] - jedynie słuszna ewolucja.


Jednak ja również kibicuję najbardziej Oblivionowi. Mimo tego, że byłem zagorzałym fanem Gothica I (a także II i NK), a Morro grałem kilkanaście minut, to po tym co zobaczyłem w GamePlay Movie, nadal jestem pełen zachwytu dla grafików i programistów Bethesdy.

No i jeszcze ten ulepszony system walki - miodzio !!!

Ale Gotha II i tak zakupię - nawet jeśli zostanie przygnieciony ciężarem w/w rywala to i tak z miłlą chęcią będą ponownie wtapiał się w tą przygodową fabułę (choć również mam nadzieję, że będzie mniej naiwna od tez z GII)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować