Zaloguj się, aby obserwować  
Robson79

Gothic 1 czy Gothic II Noc Kruka, która bardziej przypadła wam do gustu i dlaczego?

28 postów w tym temacie

A mi zdecydowanie bardziej spodobała się jedynka. O wiele lepsza fabuła i klimat. Dwójka też była w porządku, ale pod koniec zaczynała przynudzać (za łatwo, za dużo siekaniny, naciągana fabuła itp...) Noc Kruka była już raczej kiepska. Mam nadzieję, że w trójce twórcy gry skupią się bardziej na elementach rozmowach, questach, dobrej fabule, a nie na siekance i grafice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obie oceniam 7 na sześć :) I była świetna bo tam coś się działo i nic nie przypuszczałeś, nic o tym nie wiedziałeś. Jednak sterowanie "uzależniało" i do dzisiaj tak gram w inne gry :). W II było więcej pobocznych questów ale za dużo wiedziałeś na początku. Ale krótko i na temat - obie świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 12:30, Miki Łoś napisał:

Jednak sterowanie "uzależniało" i do dzisiaj tak gram w inne gry


Sterowanie "uzależniało"? No nie wiem mnie sie tan wygosnie gra na normalnych ułożeniach hmmm... fabrycznych xD klawirki, ku zdziwieniu moim qmplom (i pewnie sporej ilości ludzi z was) ja do tej fry nie potrzebuje myszki :D Serio! Urzyłem jej może ze dwa lub trzy raz gdy musiałem spojrzeć daleko w góre lub w dół :P

BTW do tematu... grałem tylko w jedynke, ale zaległości nadrobie obiecuję ;) i wtedy się wypowiem :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 20:29, szerszeń45 napisał:

> Jednak sterowanie "uzależniało" i do dzisiaj tak gram w inne gry

Sterowanie "uzależniało"? No nie wiem mnie sie tan wygosnie gra na normalnych ułożeniach hmmm...
fabrycznych xD klawirki, ku zdziwieniu moim qmplom (i pewnie sporej ilości ludzi z was) ja
do tej fry nie potrzebuje myszki :D Serio! Urzyłem jej może ze dwa lub trzy raz gdy musiałem
spojrzeć daleko w góre lub w dół :P

BTW do tematu... grałem tylko w jedynke, ale zaległości nadrobie obiecuję ;) i wtedy się wypowiem
:>

tez nie uzywam myszki w gothicu. potrzebna mi jedynie do zmieniania kamery. klawiatura przyzwyczailem se z 1 czesci, i tak zostalo w 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

obie części są świetne.
Grałem w każdą kilka razy i zawsze jak skończyłem 1 to od razu instalowałem 2.
To przecież tworzy spójną całość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podzielam zdanie Achim ( czy twój nick jest może towjego imienia Michał??)obie są świetne!!! zagrasz w jednykę i wiesz co i jak a jak zagrasz w dwójkę to jakby też wracasz do korzeni i wieesz o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam że Noc Kruka to zdecydowanie jeden z najlepszych dodatków jakie kiedykolwiek się ukazały.W żadnej innej grze rzeczy z dodatku nie były tak dobrze wplecione w podstawową wersję gry.Cały ten nowy świat Jarkendar też był bardzo urozmaicony i zabawa była w nim przednia.W Gothic II + Noc Kruka powinien zagrać każdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co łatwiejsze, nie zawsze jest lepsze... zapamiętaj to sobie ;)

Osobiście lubię tak samo Gothica 1 i 2... a noc kruka...no poprostu nie przypadł mi do gustu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no troche "pusta" tez capral... a dla mnie to cala edycja jest super. kazda przeszedlem po 8 razy i jest ok:) a noc kruka mi sie bardzo podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gothic 2: NK wole bardziej ma lepszą fizyke grafike, i co to tego egzotyczne klimat. Na plaży piratów przypomianło mi klimacik z FARCRY. Ale oczywiscie lubie G1 bo też fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 20:23, Filip92 napisał:

Gothic 2: NK wole bardziej ma lepszą fizyke grafike, i co to tego egzotyczne klimat.


hehe, oooo to NK ma fizykę ;-) ???? a jaką Havoka 4.0 :-) ????

PS. NK nie ma engine''u fizycznego, tak samo jak GI i II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować