Zaloguj się, aby obserwować  
Transylvanian_Hunger

Piłka ręczna - temat ogólny

750 postów w tym temacie

To było po prostu coś NIESAMOWITEGO! Żal pierwszej połowy, ale w drugiej pokazali jaja!
Szacunek dla Polskich szczypiornistów!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słaba i nierówna gra Polaków tyle można powiedzieć.
Nasi maja więcej szczęścia a na ten remis dziś nawet nie zasłużyli, może jak by dostali ostre lanie prędzej wyciągnęli jakieś wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2012 o 18:53, karolekx23x napisał:

Słaba i nierówna gra Polaków tyle można powiedzieć.
Nasi maja więcej szczęścia a na ten remis dziś nawet nie zasłużyli, może jak by dostali
ostre lanie prędzej wyciągnęli jakieś wnioski.

Serio, jeśli ktoś odrabia 11 punktów, to niezasłguje chociażby na pochwałę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2012 o 19:27, Pietro87 napisał:

Ze sportem to ty chyba masz zero wspólnego....


Ze sportem mam dużo wspólnego, tylko jak było w 1 meczu przegrali a dziś popełniali do 1 połowy znowu błędy, za duza pewność siebie przed meczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słaby zespół nie odrabia straconego meczu na remis, ergo dalej twierdze, że na sporcie znasz się tak jak ja na fizyce kwantowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Jesteś taki pewny że ja się nie znam na sporcie to zapraszam do dyskusji i potrafię udowodnić ze mam dużą wiedzę, a to co Piszesz teraz to uraza mnie i potrafię udowodnić ze się Mylisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym pokazałeś już żałosny poziom niewiedzy [albo slepego hejterstwa] :

"Słaba i nierówna gra Polaków tyle można powiedzieć.
Nasi maja więcej szczęścia a na ten remis dziś nawet nie zasłużyli"


Powtórzę się, bo widzę nie czytasz tego co ci napisałem - słaby zespól nie zmienia losów spotkania z totalnej porażki na sytuacje remisowa i kompletną dominacje na finiszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda dzisiejszej przegranej, może pierwsza połowa nie należała do najlepszych, ale potem ostro się wzięli do odrabiania strat. Czy tylko mi się wydawało, że sędziowie, sędziowali dla Macedończyków? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2012 o 18:14, Skaterka885 napisał:

Czy tylko mi się wydawało, że sędziowie, sędziowali dla Macedończyków? ;>

Czasem ich werdykty były kontrowersyjne, ale przegraliśmy z powodu niebywałej nieskuteczności w ataku.
Po tylu zmarnowanych stuprocentowych akcjach nie ma co myśleć o zwycięstwie. Przegraliśmy zasłużenie niestety, Macedończycy trafiali co chcieli. Pod koniec trochę osłabli, ale to co nasi wyprawiali na boisku... kosztowało mnie to wiele nerwów i goryczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2012 o 18:14, Skaterka885 napisał:

Czy tylko mi się wydawało, że sędziowie, sędziowali dla Macedończyków? ;>

Nawet jeśli, to co z tego? Sędziowie nie sprawili, że nasi nie wykorzystali tylu kontr, sytuacji sam na sam z bramkarzem i rzutów karnych. Bez sensu jest, według mnie, zwalanie winy za dzisiejszą porażkę na sędziów, zwłaszcza jeśli samemu popełniło się masę błędów. Gdyby nie te niewykorzystane akcje, to Polacy ze spokojem by wygrali.

Trudno, szanse na półfinał po dzisiejszym spotkaniu drastycznie zmalały i teraz, żeby awansować musi liczyć na wiele szczęścia w meczach naszych rywali. No i przede wszystkim z Niemcami trzeba wygrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię, że nie popełniali błędów. No cóż trzeba wygrać z Niemcami i tyle. Szkoda, że słabo zaczęli. Zawsze mają lepszą drugą połowę meczu, a pierwszą zawsze przegrywają. Po za tym, że rzucali jak rzucali, Macedonia miała bardzo dobrego bramkarza i to trzeba przyznać, niestety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2012 o 18:24, Skaterka885 napisał:

No cóż trzeba wygrać z Niemcami i tyle.

No właśnie problem w tym, że wygrana z Niemcami nie musi nam dać awansu. Żeby nasi weszli do półfinału to dzisiaj Dania musi wygrać z Niemcami, a Serbia ze Szwecją, natomiast jutro Serbia musi pokonać Macedonię, a Szwecja Danię. Przy czym nie jestem pewnien, czy to jedyny scenariusz, który da nam awans. No i nie wiem też, co decyduje o lepszym miejscu w grupie gdy dwa zespoły mają tyle samo punktów. Jeśli wynik meczu bezpośredniego, to Polakom wystarczy wygrać z Niemcami, żeby ich wyprzedzić (oczywiście, jeśli Niemcy dziś przegrają). Jeśli stosunek bramek, to nasi będą musieli zwyciężyć z dość sporą przewagą.

Także możliwe, że Polacy już dzisiaj stracą szansę na awans. Stanie się tak, jeśli Serbia i Niemcy wygrają (albo zremisują) swoje mecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem co napisać .... Choćby odpadli to ten turniej pod względem emocji będzie długo w mojej pamięci :)

btw.Jak jeszcze ewentualnie Polska może się dostać na igrzyska ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2012 o 18:06, Darnok_Rukia napisał:

btw.Jak jeszcze ewentualnie Polska może się dostać na igrzyska ?

Takie cuś znalażłem: http://boisko.pl/pilka-reczna/reprezentacja-3/29282,jak-polska-moze-wywalczyc-awans-do-londynu.html
Czyli najlepiej, żeby Dania lub Hiszpania zdobyła mistrzostwo - wtedy mamy gwarantowany udział w turnieju kwalifikacyjnym do igrzysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2012 o 19:20, matiz123 napisał:

> btw.Jak jeszcze ewentualnie Polska może się dostać na igrzyska ?
Takie cuś znalażłem: http://boisko.pl/pilka-reczna/reprezentacja-3/29282,jak-polska-moze-wywalczyc-awans-do-londynu.html
Czyli najlepiej, żeby Dania lub Hiszpania zdobyła mistrzostwo - wtedy mamy gwarantowany
udział w turnieju kwalifikacyjnym do igrzysk.


Na chwilę obecną w półfinale są Serbia, Chorwacja i Hiszpania. Patrząc na jeden mecz najpewniej dołączą do nich Duńczycy. Z tej grupy tylko Serbia nie ma kwalifkacji na turniej, więc praktycznie rzecz biorąc, jesteśmy na jakimś turnieju do IO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować