Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe pre-ordery w sklepie gram.pl!

103 postów w tym temacie

oj niespodziewałem się takiej sympatycznej ceny stalkera :] może jednak się skusze jeszcze na premiere xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że CDP jak wydaje jakiegoś FPS`a to przeważnie jest on śrendniakiem (tylko F.E.A.R jest dobry). Boję się trochę że S.T.A.L.K.E.R będzie przereklamowany, więc nie biorę pre-ordera :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stalkerka na pewno kupię- choćby po to, aby zwertyfikowac wieloletnie obietnice i wsparte na nich nadzieje z grą związane. Ale nie teraz, nie zaraz- a za rok, dwa...:D A co do TQ- wolę stareńkie D2. Ostatno nawet kampanię przechodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc myślałem, że na STALKERA przyjdzie nam jeszcze "troszkę" poczekać... Tak ze dwa latka... A tu proszę, pre order :) Nic tylko zamawiać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co (do wszystkich na tym forum), jestem uprzedzony do pre-orderów, np. gothic 3 mi wogule nie chodzi, a miał być zoptymalizowany, bardzo fajnie :( nie polecam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyłapałem buga - próbując zamówić zestaw TQ + TQ: IT wywala mi "Przepraszamy, ale podczas wyświetlania tej strony wystąpił błąd.Prosimy spróbować ponownie za kilka minut." I tak już od wczoraj, zamawiając TQ i dodatek OSOBNO, wszystko jest w porządku, ale chcąc zamówić razem pakiet, nie pozwala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kupie sobie dodatek do Titan Questa.
Zapowiada się wyśmienicie. Nowe mistrzostwo nowe przedmioty i wreszcie tryb PvP w multi.
Ale będzie rozwałka. Jeszcze pare nowinek. xD

A jeśli chodzi o Stalkera to mi się nie podoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja czekam na jakiś dodatek do Gothic 3! ;)
[kto mi pożyczy mocnego sprzęta? :P]
a co do STALKERa to miała to być gra z elementami RPG jak Titan Quest(:Immortal Throne)*, no nie?
[*TQ(:IT) to głównie Hacken Slash (czy jak to się pisze... :/)]
STALKER to strzelanka z jakims tam watkiem RPG (tak mi sie zdaje... :/).
ja niezbyt lubie strzelaniny... [chyba ,że na strzały i bełty ;)], a RPG w traźniejszości/przyszłości to dla mnie ZŁE połączenie...
[Pzdr, Esc.]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować