Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe pre-ordery w sklepie gram.pl!

103 postów w tym temacie

S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl - fajna nazwa... ;) A jeżeli chodzi o grę, to wydaje się interesująca i tylko 99,90 PLN - jeżeli ktoś jest przy kasie, to wypada brać i się nie zastanawiać. Jednak sądzę, że za jakieś 2 miesiące na grę tą będzie można wykorzystać więcej wPLNów - jeżeli oczywiście gra nie będzie schodzić za szybko z półek. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.01.2007 o 19:31, miszczunio--- napisał:

BTW. nie liczcie na Assasins Creed u CDP, gry ubisofta wydaje Cenega



głupoty nam tu pociskasz :) Dark Messiah, Heroes V i inne, jakos wydalo CDP a to przeciez takze gry Ubisoftu ? :)

a co do stalkera, sądze ze to bedzie typowa nawalanka tylko ze z handlem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2007 o 21:25, Jack Bauer napisał:

głupoty nam tu pociskasz :) Dark Messiah, Heroes V i inne, jakos wydalo CDP a to przeciez takze
gry Ubisoftu ? :)


Ale jeśli chodzi o ubi to cenega wydaje gry akcji, a CDP (zwróćcie uwagę że napisałem z dużych liter:P) wydaje strategie i zlekka rpgi. Wiem że w stalkerze jest trochę z rpga, ale większą szansę widzę tu u cenegi (niestety) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta data wyjścia Stalkera jest pewna? Jeśli o samą grę chodzi to te "elementy RPG" w większości już nie istnieją. Czas tej grze na pewno się nie przysłużył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Titan Quest - bleee nie lubie hack & slashy :/
STALKER - kasy brak, ale może do kwietnia uzbieram :D

Co do Assasin''s Creed to obstawiam Cenege , wydała zdecydowanie więcej gier od ubi niż CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

S.T.A.L.K.E.R. - lepiej poczekać na receznję w czasopiśmie, lub na forach, wtedy się pomyśli nad kupnem :PP
PS Wczoraj(może dzisiaj) info o tych pre-orderach dostałem mailem w newsletterze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czemu jeszcze nic nie wiadomo o dodatku do spellforce2? dragon storm? mam nadzieje, że nie będzie tak jak z dodatkiem do dungeon siege 2... cdp różne rzeczy wyprawiał, więc trudno siedzieć cicho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować