Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Chiński samobójca nie grał w World of Warcraft

69 postów w tym temacie

Jeżeli jakaś osoba zabije się przez grę to na 100% nie jest to wina tej gry. Jest to wina jak najbardziej głupoty tej osoby, lub osoby, która się nią opiekowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro Blizzard robi takie gry, że sie ludzie zabijają, no to gratulacje, a jak mi w WoW zabronią grać przez zułtków to zbieram ekipe i idziemy zdemolować Hiroshime, bo Amerykanie zrobili to przez to, że nie mogli grać przez Jpońców i innych takich w nasze gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2005 o 23:32, Araziel77 napisał:

Moim zdaniem zależy to też po części od mentalności Japończyków (Chinczyków możnaby było też pod to podpiąc). Otóż sądze,
że wspólną ich cechą jest zbyt silne wczuwanie się w daną czynności tudzież fanatyzm jednostki. Przypomnijmy sobie (no ja
z lekcji historii, nie z własnych przeżyć :-) ) drugą wojnę światową i Pearl Harbor oraz Japończyków jako pilotów kamikadze.
Tak wielkie poświęcenie jest możliwe tylko przy "uświęceniu" celu- piloci ci zbijali się dla dobra sprawy, aby pokonać Amerykanów.
Teraz może pojedyńczy Azjaci stawiają sobie za cel coś albo potrafią zatracić się przy grze i widać co z tego wychodzi.



może cię zdziwie, ale w polsce przed 2ww też były, rozpatrywane w miarę na poważnie, plany utworzenia jednostek samobójczych:) btw. pamiętacie końcówkę ''zywotu briana''? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2005 o 07:58, smalec120 napisał:

Skoro Blizzard robi takie gry, że sie ludzie zabijają, no to gratulacje, a jak mi w WoW zabronią grać przez zułtków to zbieram
ekipe i idziemy zdemolować Hiroshime, bo Amerykanie zrobili to przez to, że nie mogli grać przez Jpońców i innych takich
w nasze gry


Hiroshime?? O.o a co z tym mają wspólnego Japończycy? Myślałem, że chodzi ci o Chińczyków. To trzeba by się porwać na Pekin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2005 o 09:10, zarith napisał:

może cię zdziwie, ale w polsce przed 2ww też były, rozpatrywane w miarę
na poważnie, plany utworzenia jednostek samobójczych:) btw. pamiętacie końcówkę ''zywotu briana''? :p



No, muszę przyznać, że mnie zaskoczyłeś. Cieszę się, że ktoś poszedł moim tokiem rozumowania i mnie przekonał, że radykalność nie jest tylko domeną Azjatów. Racja z Ryanem, a z tymi planami polskimi to mnie zaskoczyłeś. Po prostu congratulations.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować