Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Counter - Strike: Source

2261 postów w tym temacie

Mam problem z CSem. Kupiłem go dzisiaj, po godzinie wszystko się zaktualizowało i zainstalowało i tu ZONK! Gra sie nie uruchamia. Ciągle tylko jest okienko "Preparing to launch Counter Strike Source". Any help?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 17:53, Lisun napisał:

Mam problem z CSem. Kupiłem go dzisiaj, po godzinie wszystko się zaktualizowało i zainstalowało
i tu ZONK! Gra sie nie uruchamia. Ciągle tylko jest okienko "Preparing to launch Counter
Strike Source". Any help?

Możliwe, że serwery steam są przeciążone (to się często zdarza) musisz cierpliwie czekać jeżeli przez dłuższy czas nie zobaczysz żadnych postępów to sam nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zmienić rate w cs:s? Nie grałem prawie pół roku i troszeczkę się zapomniała:D
btw próbowałem wbić się na polski server [PL] Piekielnica(gun game). Przy wyborze teamu ciągle mnie wywalało i wyskakiwał komunikat, że mam za niskie bądź za wysokie raty. Jakoś je widać zmieniałem, ale paradoksalnie jak próbowałem z mniejszymi to było za dużo, a jak z większymi to z kolej za mało. lol?
Może ktoś zna ten server i wie jakie rate trzeba mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

standardowe raty to: rate 25000 lub rate 30000, cl_updaterate 66 lub updaterate 100, cl_cmdrate 66 lub cl_cmdrate 100 (te dwa ostatnie sa zalezne od tick`u na serwie; analogicznie tick 66 to lepiej miec te 66, tick 100 lepiej miec te 100, a wszystko wpisuje sie w konsoli)

nie ma za co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czym się różni Source od 1.6? Słyszałem, że 1.6 jest popularniejszy tylko na jakimś non steam, tak mi kolega mówił. A na steam jest najpopularniejszy Source. Może mi ktoś wyjaśnić co to są te steam i non steam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 21:33, MasterHeroes napisał:

Czym się różni Source od 1.6? Słyszałem, że 1.6 jest popularniejszy tylko na jakimś non

CS Source to lepsza grafika, zmieniona balistyka i parametry broni(moim zdaniem na lepsze), ulepszona fizyka.

Dnia 28.03.2009 o 21:33, MasterHeroes napisał:

steam, tak mi kolega mówił. A na steam jest najpopularniejszy Source. Może mi ktoś wyjaśnić
co to są te steam i non steam?

Steam to ...Steam, serwis obsługujący pewną gamę tytułów włączając w to obsługę Multiplayera(serwery) i sprzedaż.
NonSteam to oczywiście nieSteam, czyli, w myśl EULA, piracka, nielegalna wersja Steama nie obsługiwania przez Valve. Konkretnie są to serwery gier Steam''owych działajace poza legalnym systemem Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Source jest o wiele lepsze niż 1.6 , ja grałem w oby dwie i no poprostu po graniu w Source nie mogłem grać w 1.6 , bo jakoś wogóle mi się przestało podobać , Grafa w Source jest lepsza i wogóle , mapek też jest full , polepszona dynamika , wogóle Source polecam bardziej niż 1.6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rany , gra ma z 6 lat , ale nadal pomimo inwestowania w komputer mam mało fps
Cholera co się dzieje ? Jak akcja jakaś się dzieje , nawet nie taka duża to fps spadają mi nawet do 50 a nawet też do 45
I jak tu grać ? Nawet początek rundy , gdzie wszyscy się rozbiegają to fps spadają do 50 :|

Ustawienia moje w grze :
Rozdziałka 1280x1024 , bez HDR, wyłączone V-sync , 4 x wygładzanie , 16X AF , detale High .

Mój sprzęt :
Core 2 Duo E6750 2.66 Ghz
GeForce 9800GTX+ BFG Fabryczne OC
4 GB DDR2
Asus P5B
Vista ultimate 64bit SP1
250 GB HDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

masz 50fpsow i ejszcze placzesz, ze ci przycina ?! przecie wzgledna plynnosc to juz 30fps... a problem moze rozwiazac defragmentacja dysku/czyszczenie rejestru ze smieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, trzeba przyznać,ze cienko przedziesz. Ja mam...no wiesz jaki config, raczej porównywalny z twoim. Ustawienia też takie same. I na liczniku FPS''ów zawsze brakuje mi skali (znaczy jest 199). Coś ci chyba muli, może stery do grafiki nie te? A może po prostu uszkodzone albo DirectX? Zdecydowanie dstawiam na sprawy graficzne.

BTW Grać jak grać, lepiej mieć 40 fps w walce niż Choke rzędu 90 w spoczynku:)
A płynność zapewnia ci fps rzędu nie 45 czy 50 a nawet ...18. Wszystko powyżej to zbędny bajer.

Dnia 16.04.2009 o 21:31, Crew_900 napisał:

Mój sprzęt :
Core 2 Duo E6750 2.66 Ghz
GeForce 9800GTX+ BFG Fabryczne OC
4 GB DDR2
Asus P5B
Vista ultimate 64bit SP1

Albo to kwestia tej Visty, sporo osób narzeka na kłopoty z CSS pod Vistą.

20090416222502

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 22:25, zadymek napisał:

A płynność zapewnia ci fps rzędu nie 45 czy 50 a nawet ...18. Wszystko powyżej to zbędny
bajer.


to zes pojechal ;] okolo 24fps to minimum plynnosci, ale golym okiem widac roznice miedzy 24fpsami a 50 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 22:41, Crew_900 napisał:

A można zaktualizować Dx 10 w najnowsze pliki ?

Nie wiem, zresztą nie o to biega. po prostu moga być uszkodzone stery DirectX. Spróbuj odinstalować(jakoś:) i zainstalować ponownie (o ile jest cos takiego jak instalka DX10). Na pewno jest jakiś sposób naprawienia uszkodzonego Dx10, aż tak źle nie może być:/

A co sprawdzeniem działania sterowników? Nie wiem jak to w przypadku 10 wygląda ale w DX9 można sprawdzić działanie poszczególnych grup sterowników, może zrób takie testy.
A jak tam inne gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 22:41, Zauri napisał:

> A płynność zapewnia ci fps rzędu nie 45 czy 50 a nawet ...18. Wszystko powyżej
to zbędny
> bajer.

to zes pojechal ;] okolo 24fps to minimum plynnosci, ale golym okiem widac roznice miedzy
24fpsami a 50 :)

No to mi się pomyliło-nie 18 a 24, sorry:(
BTW A skoro granicą płynności dla ludzkiego oka jest 24 FPS to jak odróżnisz 50 od 24? Chyba nie liczysz klatek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gralem w css na athlonie 1.3 256 ramu i GF2 i max to bylo 30fps, plynine, ale nie tak jak tera kiedy ciagle mam 100+ z reszta to zjawisko najlepiej widac w GTA4, okolo 25 to juz tam jakas plynnosc jest, ale jak bysmy mieli okolo 50fps to ta plynnosc jest ze tak powiem plynniejsza :D (oj chyba wiesz o co mi chodzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z innymi grami ? Kurde no nie wiem , też mi się wydaje , że coś mało fps mam w grach . Jak na taki sprzęt to spodziewałem się czegoś lepszego
A stery i inne to chyba w porządku , chodzi mi wszystko ok, nie miałem żadnych błędów systemu ani innych takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2009 o 23:01, Zauri napisał:

gralem w css na athlonie 1.3 256 ramu i GF2 i max to bylo 30fps, plynine, ale nie tak
jak tera kiedy ciagle mam 100+ z reszta to zjawisko najlepiej widac w GTA4, okolo 25
to juz tam jakas plynnosc jest, ale jak bysmy mieli okolo 50fps to ta plynnosc jest ze
tak powiem plynniejsza :D (oj chyba wiesz o co mi chodzi)

No wal z mostu, że chodzi o gwałtowniejsze animacje. Wtedy liczy się granica rzędu 70 fps:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem

Otóż nie wiem gdzie otwiera się konsolę w Source , kiedyś konsola otwierała mi się na przycisku zwanym tylda czyli ta taka fala pod ESC , teraz klikając na to nic się nie otwiera , nie wiecie może jak zrobić by z powrotem na tym guziku to było bo nie wiem gdzie teraz jest, i nie wiem jak w opcjach to ustawić , proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować