Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_ecd01e12338b9d94a1a513fa581ad6b292a862bb1c126c31d561978527500a64

Counter - Strike: Source

2261 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2006 o 14:56, Zauri napisał:

a jak mam juz te 100% to przy ponownym uruchomieniu komputera tez bede mial juz wszystko sciagniete
na 100% ??


Owszem. Pod warunkiem, że uruchomienie tego kompa nie będzie trwało wieki. Bo mniej więcej co 2 miesiące jakaś poprawka, czy zmiany wychodzą, a wtedy znowu będzie Ci się musiało trochę dossać. Jednak to nie jest długi czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlaczylem test i...
i wynik to 45 FPS :D na najnizszych detalach i tak wyglada ladnie, przy polaczeniu z servem wcale sie dlugo nie laduje , nie wiesza sie nawet przy ostrych zadymach typu ciezki ostrzal w chmurze dymu.
moglby ktos podac jakies polskie servy bo na razie tylko 2 znalazlem.

ps czy rozni sie CS S od CS 1.6??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 11:51, Zauri napisał:

wlaczylem test i...
i wynik to 45 FPS :D na najnizszych detalach i tak wyglada ladnie, przy polaczeniu z servem
wcale sie dlugo nie laduje , nie wiesza sie nawet przy ostrych zadymach typu ciezki ostrzal
w chmurze dymu.
moglby ktos podac jakies polskie servy bo na razie tylko 2 znalazlem.

ps czy rozni sie CS S od CS 1.6??

1. zainstaluj xfire, tam znajdziesz wszystkie serwery
2.Pfff Wieloma rzeczami, przede wszystkim grafiką (1.6 był robiony na silniku HL, czyli przerobionego Q2, a HL2 to już autorski steam) a co za tym idzie - fizyką. W CSS nie ma tarcz, zmieniono radar (aczkolwiek można używać starego). Ogólnie trzeba pograć w oba CS aby wyłapać wszystkie różnice (niekiedy są one minimalne, ale dla niektórych osób bardzo znaczące ;] )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś dodać o 2 podstawowych kwestiach: CS:S ma dużo bardziej arcadeowy charakter od 1.6. Dużo łatwiej nauczyć się w niego grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 11:51, Zauri napisał:

wlaczylem test i...
i wynik to 45 FPS :D na najnizszych detalach i tak wyglada ladnie, przy polaczeniu z servem
wcale sie dlugo nie laduje , nie wiesza sie nawet przy ostrych zadymach typu ciezki ostrzal
w chmurze dymu.
moglby ktos podac jakies polskie servy bo na razie tylko 2 znalazlem.

ps czy rozni sie CS S od CS 1.6??

oprawa graficzna. a co do tej plynnosci, to trudno mi w to uwierzyc. u mnie na duzo lepszym sprzecie gra potrafi przycinac na niskich ustawieniach(tekstury med)w wysokiej rozdzialce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 11:44, MarneusPL napisał:

oprawa graficzna. a co do tej plynnosci, to trudno mi w to uwierzyc. u mnie na duzo lepszym
sprzecie gra potrafi przycinac na niskich ustawieniach(tekstury med)w wysokiej rozdzialce.


Dokładnie. Mam od niego 100x lepszy sprzęt, a Fps niekiedy spadają dramatycznie. 45 fps na GF2mx? No way.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 17:00, MarneusPL napisał:

> > 45 fps na GF2mx? No way.
>
> a jednak
test a gameplay to zupelnie co innego.


Otóż to. W teście też mam zawsze dużo fps. Zrób screena z gry. W consoli wpisz net_graph 3 to opcja, która pokazuje FPS w grze i zrób screena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 19:42, Zauri napisał:

prosze bardzo


Jeśli tyle masz FPS na GF2 to jestem bardzo zdziwiony. Bo inni na lepszych kartach i prockach maja tyle samo fps. Dziwne. Bardzo dziwne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 21:13, ProChaoS napisał:

Jeśli tyle masz FPS na GF2 to jestem bardzo zdziwiony. Bo inni na lepszych kartach i prockach
maja tyle samo fps. Dziwne. Bardzo dziwne...



zapewne, z reszta wtedy bylem pod ostrzalem i dlatego (tylko) tyle tych fps bylo wyswietlonych
jak bylo spokojnie dochodzilo nawet do 50 paru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o i jeszcze jedno, dlaczego po dluzszej zabawie (ok. 2 godz.) ping mi strasznie wzrastal i sie tnie gra przy spawnie??
kilka razy zostalem juz wurzucony przez wysoki ping ale czym on jest spowodowany??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja jestem jeszcze bardziej zdziwiony bo na radku 9250, z przerobionym cfg że grafika wyglądała strasznie, miałem ok 30 fps. Stojąc nieruchomo. W czasie biegania strzelania itd spadało do 10. Jednym słowem grac się prawie nie dało. A tu gorsza karta dużo i takie coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie. ile moge miec fps na kompie:
-geforce 7600 GT
-althon 4200+
-1024 mb ram
jeszcze go nie mam, ale chce wiedziec czy warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiem ci tak, z ostatnich postow wynika ze ta gra jest nieprzewidywalna. na dobrym sprzecie sie tnie a na kipskim chodzi plynnie.
jak bedziesz mial 30 czy 70 fps tego ludzkie oko juz nie wychwyci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować