Zaloguj się, aby obserwować  
Juzek303

Jakie waszym zdaniem są najdłuższe lub najkrótsze gry?

169 postów w tym temacie

Dnia 05.03.2007 o 09:59, LordYoghurt napisał:

Dla mnie najdłuższą grą komputerową jest The Elder Scrolls III Morrowind. Może się wydawać,
że już gra jest ukończona, a tu znajdzie się kolejne zadanie od NPC. A po zainstalowaniu obu
dodatków, nigdy nie można mieć pewności, że tą grę się "przeszło".


Idąc tym tokiem myślenia, podobnie dlugą grą staje się Neverwiter Nights (NWN + 2 Dodatki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Podstawową wersję gry Neverwinter Nights przechodzę już ponad 100 godzin, tylko po by nic nie przeoczyć. Do tego zawsze czytam wszystkie książki, które znajdę, bo jest to wbrew pozorom - przynajmniej dla mnie - bardzo ciekawa lektura. Neverwinter Nights jest dla mnie grą wszech czasów - jeszcze żadna gra komputerowa nie "wciągnęła" mnie do swego świata tak bardzo. W moim osobistym rankingu tuż za nią plasuje się The Elder Scrolls III Morrowind wraz ze swoim ogromnym światem i niesamowitą grywalnością. Są to gry mojego życia i dodałbym do nich jeszcze Diablo II, Fallout Tactics i Immortal Cities Children of the Nile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najdłuższe są zdecydowanie gry simsopodobne. :) W to można grać całymi latami, a gra nadal się nie skończy, bo będziesz ciągle kierował nowymi pokoleniami simów. :] Później są eRPeGi, jeżeli ktoś chce poznać wszystkie tajniki gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 10:44, Lex napisał:

Najdłuższe są zdecydowanie gry simsopodobne. :) W to można grać całymi latami, a gra nadal
się nie skończy, bo będziesz ciągle kierował nowymi pokoleniami simów. :] Później są eRPeGi,
jeżeli ktoś chce poznać wszystkie tajniki gry.


Z tym się zgodzę. Najkrótsze to chyba FPS- y. Pamiętam jak dostałem Quake III Arena, a nie miałem internetu. Tryb single player- 21 pojedynków po około 5 minut każdy. Pozostawał mi tylko deathmatch i capture the flag:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry simsopodobne są chyba rzeczywiście najdłuższe.Chociaż jeśli nie będziemy mieli dzieci to nasze pokolenie umrze i...Gry typu FIFA też są bez końca.Najkrótsza gra w którą grałem to chyba Fable.Mimo wszystko jednak uwielbiam gry fabularne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc może skończymy z Simami itd. i pomówimy choćby o najdłuższych i najkrórtszych starych grach tylko nie wałkujcie o simsopodobnych grach, dobra? (wiem wredny jestem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 22:26, albinskia napisał:

dla mnie krótki jest crashday a dluga jest tibia :D


albo inaczej z takich zwyklych gier to gothic jest najdluższy a craschday najktótszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najdłuższa? Wszystkie MMORPGi np takie badziewskie MU na priv serwach ciagle jedziesz do 350 lub 999 i masz reseta. Spróbuj to przejść =D. A najkrótsza? Może nie najkrótsza ale krótka. Call of Duty 3 w 12 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najdłuższa w jaką grałem... W40K + WA + DC (dopiero przechodzę a grę mam już dość długi czas :D) i oczywiście GTA:SA... Najkrótsza... hmm... Rayman 2?? Red Faction?? I chyba jeszcze NFS:U... Góra 2dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2007 o 22:35, PolmonellPL napisał:

Najdłuższa? Wszystkie MMORPGi np takie badziewskie MU na priv serwach ciagle jedziesz do 350
lub 999 i masz reseta. Spróbuj to przejść =D. A najkrótsza? Może nie najkrótsza ale krótka.
Call of Duty 3 w 12 godzin.

na moim drugim miejscu w fps''ach byl CoD2 w 3h56min a najkrotsza rapid gunner w cos okolo 7 min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na miano jednej z najdłuższych gier typuję rzecz jasna Morrowinda (obowiązkowo razem z dodatkami!). Podobnie jak BG, ID czy też NWN jest to produkcja przysysająca do monitora na dłuższy czas. A najkrótsza? Sam nie wiem. Być może Nox?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najdłższe na moje to Baldur''s Gate I i II, Gothic, The Elders Scrolls: Morrowind i Oblivion (zresztą chyba wszystkie rpg) a najkrótsze to FPS i wyścigówki XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najdłuższe: seria TES(jeśli robimy poboczne), Baldur''s Gate II i GTA: SA
Najkrótsze: seria TES(bez pobocznych), FPS''y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najkrótszymi grami są dema np. demo Harrego Potter Czara ognia da się przejśc w ok.7 min.
Najdłuższa grą są wszelkie gry z edytorami map np. Heroes III . No i oczywiście The sims bo tego nie da się ukończyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować