Zaloguj się, aby obserwować  
Juzek303

Jakie waszym zdaniem są najdłuższe lub najkrótsze gry?

169 postów w tym temacie

Q3 arena jedno głośnie (oczywiście na poziomie night mare ) poza tym oblivion, morrowind, fallaut 2, kroniki riddicka

najkrótsze
total overdose wczoraj zainstalowałem koło 12 i grałem do 14. 30 min na obiad i ok. 16.20 zakończyłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 13:02, szweider napisał:

Najdłuższa-Simsy(Spróbujcie je przejść:)
Najkrótsza....Harry Potter i Komnata Tajemnic lub Pasjans

lub saper ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, jeśli chodzi o ilość godzin spędzonych przy danej grze, to zdecydowanie wygrał Gothic 3 - nie wykonując wszystkich questów pobocznych, ukończenie gry zajęło mi ~120 godzin. Żadnego z TES''ów jeszcze nie ukończyłem, toteż na ich temat się nie wypowiadam ;-) A co do gry najkrótszej.. Tutaj wygrywają głównie produkcje nowe, typu Dark Messiah czy Half-Life 2: Episode One - ta ostatnia zajęła mi 2 godziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najdłuższa:Icytower, The Sims,TES:Morrowind (ludzie grają po 3 lata....)
Najkrótsza: Icytower(potrafie przegrać w 3 sekundy), The Sims (ukatrup sima w 2 minuty :P) TES: Morrowind(rekord 7 minut)
Jak widać wszystko zależy od punktu widzenia więc ten temat ( z mojego punktu widzenia...) pozbawiony jest sensu i służy spamowaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 16:36, Juzek303 napisał:

O co ci chodzi? Temat mówi o przejściu a nie przegraniu gry! Bo tak każdy może ;)


Ale widzisz podane przeze mnie gry nie mają końca przez co każdorazowe przegranie można uznać za jej przejście :P
Powiedz mi w jaki inny sposób przejdziesz The Sims albo Icytowera? No? A co do TESa to autentyczny oficjany rekord :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.03.2007 o 17:28, skaybay napisał:

Powiedz mi w jaki inny sposób przejdziesz The Sims albo Icytowera? No?


Nie wiem w przypadku The Sims doprowadzić do starości i umrzęć w przypadku drugiej znam podobną z tą różnicą
że zjeżdża się w dół nie wskakuje w góre a kńczy się ją... po zdobyciu najlepszego wyniku po co dalej ? to tyle ;)
Jak ci się temat nie podoba to się niewypowiadaj o zamykaniu go (tak na przyszłość)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym to rozgraniczył:

Najdłużesz pod względem żywotności -> Warcraft III + dodatek, Diablo II + dodatek
Najdłuższe pod względem czasu gry -> Warcraft III + dodatek, Diablo II + dodatek, BG II + dodatek[/b
Najkrótsze pod względem żywotności -> nie wiem nie spotkałem jeszcze takiej. :P
Najkrótsze pod względem czasu gry-> CS (jedna runda czasem trwa 30s"pyk" "pyk" i przeciwnik DEAD :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 22:43, Juzek303 napisał:

> Powiedz mi w jaki inny sposób przejdziesz The Sims albo Icytowera? No?

Nie wiem w przypadku The Sims doprowadzić do starości i umrzęć w przypadku drugiej znam podobną
z tą różnicą
że zjeżdża się w dół nie wskakuje w góre a kńczy się ją... po zdobyciu najlepszego wyniku po
co dalej ? to tyle ;)


Punkt widzenia! Najlepszy wynik ale jaki? Swój? Wśród znajomych? Na świecie ? To się tyczy każdej gry! Dla jednych HeroesIII będzie grą na 5 wieczorów a inni będą napawać się nią wiele lat... Nie zapominaj też że istnieje coś takiego jak multiplayer więc nie oceniajmy gier tak pochopnie biorąc pod uwagę tylko głębie fabularną. Każdego zaspokaja co innego i na inny okres czasu. A jeśli Ci powiem że gra oceniana przez Ciebie za najkrótszą dla kogoś innego będzie grą życia do której zawsze będzie wracał z zapałem godnym masochisty grającego w Maluch Racer? ;)

Dnia 04.03.2007 o 22:43, Juzek303 napisał:

Jak ci się temat nie podoba to się niewypowiadaj o zamykaniu go (tak na przyszłość)


Nie mam zamiaru wypowiadać się o zamykanie ani tego ani żadnego innego tematu.Od tego służy adres gram.pl/moderator (tak na przyszłość) A w dodatku jest to tylko moje zdanie i mój punkt widzenia z którym wręcz nie należy się zgadzać.Liczy się Twoje zdanie i to co jest ważne dla Ciebie. I nie mam zamiaru nawet będąc w 100% pewien tego że mam rację narzucać nikomu swojego punktu widzenia.Mamy demokracje (podobno) i każdy ma prawo do własnego zdania na dany temat. Podobno.A zamknięcie bądź nie nie leży akurat ani w zakresie moim ani Twoim ale moderatorów i nie należy o tym zapominać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 23:00, Zieloonnyy napisał:

Najdłuższe są mmorpg-i. Na 100% to tylko Chuck Norris przeszedł ;P


Hehehe dobre :P, podobnie też pomyślałem nasz "Czak" Chuck Norris potrafi przejść WoWa i Guld Wars, i chyba jeszcze szczereg innnych gier MMO z MU na czele :P:P

ps: MMO fajne wciągają itd, ale że ten rodzaj gry nie posiada zakończenia powoduje iż da się znudzić (po roku lub więcej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja polece cos z klasyki - prince of persia - gra w ktora nie mozesz grac dluzej niz godzine :) (mozna ja za to przejsc w ok 10 min jesli ktos potrafi - http://www.youtube.com/watch?v=qz6yYVLXqnI)

jako ze to juz abandonware kazdy z was moze sie zmierzyc z czasem i czarownikiem Jaffarem - na zwyciezce czeka nagroda - ksiezniczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najdłuższą grą komputerową jest The Elder Scrolls III Morrowind. Może się wydawać, że już gra jest ukończona, a tu znajdzie się kolejne zadanie od NPC. A po zainstalowaniu obu dodatków, nigdy nie można mieć pewności, że tą grę się "przeszło".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować