Zaloguj się, aby obserwować  
Vidmol

Co was razi w CD-Action?

1469 postów w tym temacie

Dnia 29.01.2007 o 16:27, Adidas66 napisał:

Mnie razi to, że nie zawsze mam na nie kasę.

E, cena jeszcze może być. W końcu dostajemy sporo do czytania i jakieś tam plytki z grami które nomen omen lądują w śmietniku lub na ścianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 16:07, mroczny mrok napisał:

W CDA denerwują mnie niektóre głupie listy w AR. Dosyć mam już antyfanów, którzy sprzeciwiają
się temu, że wyciągają CDA ze śmietnika.


Hehe a mnie strasznie bawi śmieciarska natura antyfanów którzy piszą że znaleźli CDA na śmietniku u babci/kolegi/na osiedlu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 16:45, SSebaSS napisał:

Mnie razi ilośc reklam (za dużo).

Powiem ci to samo co w innym temacie o CDA : reklama dźwignią handlu. Żebyś mógł mieć pismo za 15 zł, żeby były gry itd. potrzebne są pieniądze. A pieniądze są też z reklam. Więc zamiast patrzeć na reklamy jak ci przeszkadzają czytaj teksty ( które tam masz międzyinnymi dzięki tej duże ilość reklam ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko czasam wkurza że gry które mi sie podobają są po angielsku . A ja zdecydowanie wole grać w gry przetłumaczone na język polski. Tak po za tym to wszystko jest w porządku .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko czasam wkurza że gry które mi sie podobają są po angielsku . A ja zdecydowanie wole grać w gry przetłumaczone na język polski. Tak po za tym to wszystko jest w porządku .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko czasem wkurza że gry które mi sie podobają są po angielsku . A ja zdecydowanie wole grać w gry przetłumaczone na język polski. Tak po za tym to wszystko jest w porządku .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Double post :P
Ja właśnie na odwrót-wolę grać po angielsku, czemu? Bo już "trochę" tego języka umiem i chcę się dalej szkolić. Rozumiem głównie 90% angielskiego tekstu w grach, więc z tym nie ma problemu. BTW Jak Twój post ma się do tematu (Co was razi w CDA?) ??

Mnie razi jedynie to, że co miesiąc wykładam te 15 złociszy, wiadomo na co ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:)
W CDA podpisy pod screenami są ciekawe, czasami śmieszne. Jednak niestety w żadnym stopniu... poza ogólnym, nie nawiązują do tematu gry. Rzadko kiedy przynajmniej.
Dają radę jeszcze, jak są śmieszne, ale czasami ktoś tak zasuszy, że aż mi się płakać chce jak to czytam.
A, no i nawet nie wiecie jak mnie irytuje pojawiająca się od pewnego czasu w dziale "Na Luzie" tabelka "to śmieszy rusków" czy jakoś tak ;-). Boże, tutaj dosłownie ZDARZAJĄ się czasami perełki. Głównie to są to mało śmieszne żarty o podłożu psychodelicznym z problemami maturalnymi. No cóż, tak to i czasem bywa ;).
Oh, co do reklam, to nic do nich nie mam. Nie rozumiem, jak kogoś mogą irytować reklamy. Ja zwracam uwagę na nie kiedy np. jakiś komp jest reklamowany, monitor, czy głośniki, a jeżeli mnie nie ciekawią, to zostawiam po prostu w spokoju. Wiedząc przy tym, że nie jest to nic strasznego a z ilościami naprawdę nie przesadzają, a dzięki temu gazeta może się jeszcze bardziej rozwijać, to reklamy to naprawdę mały pikuś.
Szczerze mówiąc, to mogą być jak dla mnie i co dwie strony, byle objętość pisma nie zmalała.
Przypomnę, że dodając reklamy dodawane są też nowe strony. :> [tak przynajmniej CDA-ctowcy zapewniają :>].
CD-Action jest ogólnie świetne jak na czasopismo za tą/tę (-.-) cenę. Kupuję co miesiąc od kilku dobrych lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co mnie razi...? Nic! Wszystko jest w porządku! Chociaż... Coraz mniejsza ilość bezmózgich antyfanów mnie denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie razi to, że od jakiegoś czasu (mniej więcej od rezygnacji z Panopticum i listów od "krzyżowców") Smuggler zrobił się jakiś taki grzeczny, a w AR coraz więcej jest listów od rozmaitych d*polizów, piszących jakie to CDA jest wspaniałe i ile to się z niego nauczyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie gry dla młodszych powinny być oceniane w innych kategoriach.
Bo jakaś super gra dostaje 9, a na następnej stronie gra dle dzieci też dostaje 9, i to jakaś o której świat następnego dnia zapomni.

P.S. Wiecie że to ja założyłem ten temat ? Niestety dostałem bana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować