Zaloguj się, aby obserwować  
Vidmol

Co was razi w CD-Action?

1469 postów w tym temacie

Dnia 12.12.2006 o 18:01, edeń napisał:

Ja tak samo jak Wy czytam praktycznie tylko czasopismo, a nie używam płyt

Ostatnio ja zaglądałęm do płyt jak było Bad Day LA i Tony Hawk 4 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się CD-Action bardzo podoba tylko denerwują mnie dosyć częste błędy w dodatkowych wiadomościach najczęściej dołączanych do recenzji noszących nazwę "Ciekawostek". Np.: w recenzji gry "Eragon" w dodatkowej tabelce pisze, że Christoper P. pracuje właśnie nad drugą częścią trylogii która będzie nazywała się "Dziedzicwo"... druga część wyszła przeszło rok temu a trzecia wychodzi w przyszłym i nosi tytuł: "Imperium".....ale poza tymi błędami CDA jest oczywiście najlepszym czasopismem o grach komputerowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie uraziła ramka o Jeffie Grubbie, napisali prawie wszystkie jego książki, a zapomnieli o najważniejszej (przynajmniej dla graczy) Starcraft : Krucjata Liberty''ego. Ogólnie jest ok chociaż z co drugą grą mój komputer ma jakiś problem,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pismo lubie, kupuje praktycznie od 1 numeru, z malymi przerwami, plytki- czasem gram w full wersje, czasem nie. Jedyne co wciaz mnie razi to (jak dla mnie) za cholere nie-smieszne rysunki Lenca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Noei czasem jeszcze babole, w stylu "w dark crusade space marines dostali nowa jednostke- terminatorow szturmowych". Ale bledy zdarzaja sie kazdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 21:12, Astmatyk napisał:

Noei czasem jeszcze babole, w stylu "w dark crusade space marines dostali nowa jednostke- terminatorow
szturmowych". Ale bledy zdarzaja sie kazdemu.



Hehe...może i błąd ale chyba sens zdania jest zachowany nieprawdaż?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 21:10, Astmatyk napisał:

Pismo lubie, kupuje praktycznie od 1 numeru, z malymi przerwami, plytki- czasem gram w full
wersje, czasem nie. Jedyne co wciaz mnie razi to (jak dla mnie) za cholere nie-smieszne rysunki
Lenca.



no.. To już chyba lekkie przegięcie z twojej strony :) wiem, że każdy ma inny gust, ale żeby "za cholere"?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem CD-Action jest praktycznie niezkazietelne, nie ma słabych stron, daje świetne gry (Guild Wars WOW!),
daje ciekawe recenzje, ma wiele kącików tematycznych (vide: Na Luzie, Inne stany grywalności).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.12.2006 o 21:14, Raiven2 napisał:

Hehe...może i błąd ale chyba sens zdania jest zachowany nieprawdaż?? :)


Nie bardzo kąsam Twoja odpowiedz :D. Nie chodzilo mi o blad gramatyczny, tylko o bledna informacje. Terminatprzy szturmowi sa bowiem w DoW od podstawki. Nowa jednostka w DC to Grey Knights.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 21:18, Firaxo napisał:

Moim zdaniem CD-Action jest praktycznie niezkazietelne, nie ma słabych stron, daje świetne
gry (Guild Wars WOW!),
daje ciekawe recenzje, ma wiele kącików tematycznych (vide: Na Luzie, Inne stany grywalności).


Guild wars..... wersja 14 dniowa. Czym sie tak podniecac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.12.2006 o 21:16, Kryhuu napisał:


no.. To już chyba lekkie przegięcie z twojej strony :) wiem, że każdy ma inny gust, ale żeby
"za cholere"?? :)


Moze troszke. Ale jak mowilem, DLA MNIE za cholere :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 21:19, Astmatyk napisał:


> Hehe...może i błąd ale chyba sens zdania jest zachowany nieprawdaż?? :)

Nie bardzo kąsam Twoja odpowiedz :D. Nie chodzilo mi o blad gramatyczny, tylko o bledna informacje.
Terminatprzy szturmowi sa bowiem w DoW od podstawki. Nowa jednostka w DC to Grey Knights.


Hehe o sorry... pomyliło się :D Ale sens że jest nowa jednostka jest zachowany :P Tylko zmieniono nazwę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 21:21, Lak5 napisał:

mnie nic nie razi tylko jagby dawali dużo reklam gier cd projekt .


Tak jaGby nie dawali... CDP Insider to co jest niby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 21:23, Kryhuu napisał:

> mnie nic nie razi tylko jagby dawali dużo reklam gier cd projekt .

Tak jaGby nie dawali... CDP Insider to co jest niby?

wiem ale to jest czasopismo , małe , ale reklamy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 20:56, edeń napisał:

Jest pismem ZDECYDOWANIE najlepszym. Porównaj sobie z Cybermychą :D

mój brat 9lat czyta cybermyche jak pare artyków przeczytałem to powiedziałem ,,Dzienki Boże ześ dał nam Cd-Action''''

a druga rzecz ja tam głównie korzystam z gazety na płytce tylko bonus jest ciekawy dla mnei przynajmiej ale rażą mnei niektóre bo pare razy ale rzadko zdazyło mi sie trafic na jakis słaby kawał w CD-Action

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 21:25, Lak5 napisał:

wiem ale to jest czasopismo , małe , ale reklamy .


To nie jest czasopismo tylko "osobna wkładka" do czasopisma. A jak myślisz czemu to twoje czaspoismu służy jak nie reklamie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ooooo... Mam jeszcze jednego byka, mianowice strasznie często powtarzają się obrazki i kawały w NL i w bonusach... Szlag mnie trafia jak po raz 4 widze Mikołaja na skuterze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2006 o 21:29, Kryhuu napisał:

> wiem ale to jest czasopismo , małe , ale reklamy .

To nie jest czasopismo tylko "osobna wkładka" do czasopisma. A jak myślisz czemu to twoje czaspoismu
służy jak nie reklamie?

dobra dobra , pisz eże to jest jakby mini czasopismo a czasopismo służy do czytania i do reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować