Zaloguj się, aby obserwować  
grunchill

Co sądzicie o "Clicku!"?

1970 postów w tym temacie

Macie już nowego CLICK''a ?
100 NUMER !!!
Ja mam - POLECAM !!!

Click! 7/06
Już od 6 czerwca w sprzedaży... SETNY NUMER CLICK’a! Na dołączonych do magazynu płytach CD lub jednej DVD znajdziesz znakomite gry akcji: zapierającą dech w piersiach KILL.SWITCH, oraz wciągającą ELITE WARRIORS: VIETNAM, a dodatkowo w wersji DVD zamieściliśmy aż 100 GIER FREEWARE. To dopiero początek atrakcji. W numerze przeczytasz pierwszą w Polsce recenzję HEROES OF MIGHT AND MAGIC V, a także testy takich gier jak: DESPERADOS 2: COOPER’S REVENGE, CITY LIFE i najnowszego dzieła twórcy Syberii - PARADISE. Sprawdzisz także czy gra DA VINCI CODE jest tak samo kontrowersyjna jak książka i film, a ponieważ za nami TARGI E3 to warto będzie zajrzeć do naszej obszernej relacji. Z okazji jubileuszu przygotowaliśmy również WIĘCEJ STRON magazynu, NAKLEJKI oraz PLAKATY z bohaterami z gier. Dodatkowo mamy dla Ciebie jak zawsze atrakcyjne KONKURSY oraz BONUS NIESPODZIANKĘ tylko dla naszych czytelników. To nadal nie wszystkie atrakcje nowego CLICK’a, zobacz pełny spis treści.

ZAPOWIEDZI:
BioShock
Frontlines: Fuel of War
S.T.A.L.K.E.R
C&C 3: Tiberium Wars
BiA: Hell’s Highway
Haze
Jade Empire
Spore
Relacja z E3

TEMAT NUMERU:
Heroes of Might and Magic V

RECENZJE:
Desperados 2: Cooper’s Revenge
Rogue Trooper
Paradise
Borderzone
Da Vinci Code
X-Men 3: The Official Game
Epoka Lodowcowa 2: Odwilż
City Life
The Plan
Black & White 2: Wojny Bogów
TrackMania Sunrise Extreme

PORADNIK:
The Elder Scrolls IV: Oblivion
Tipsy

NIE TYLKO GRY:
Najwięksi twardziele
Sprzęt – testy i nowinki
Listy
Ostatnia Strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie do kupna Click''a! jest w stanie skłonić tylko jakaś rewelacja w pełnej wersji. Czytania nie ma za dużo... :(
a to co jest mocno odstaje od poziomu CD Action, który jest niekwestionowanym liderem na tym podwórku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przepadam za Click''iem! Jedyny redaktor godny uwagi to Piekara, bo dobre książki pisze. Poza tym raczej cienka gazetka. Ale czasem go kupuję, żeby fajną grę mieć. I teraz dla Kill.switch kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mojej poprzedniej wypowiedzi dodam jeszcze tylko, że na oficjalnej stronie Click''a ciągle jeszcze stary numer :(
i rzecz jasna od nie pamiętam kiedy ankieta z odtwarzaczami mp3... Full Proffessional... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to naprawdę nieoczekiwaną niespodzianką jest numer 100, czy może naklejki w opakowaniu! Może 100 gier free! Trochę się zawiodłem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mimo moich wcześniejszych uwag kupiłem (dla Kill.Switch - taki był powód, gierka nawiasem w nawiasie mówiąc ma całe tony grywalności).
Bardzo mile zaskoczyły mnie wszystkie niespodzianki przygotowane w nowym numerze - kilka plakatów, naklejki, cała fura naprawdę niezłych freewarów na płytce (nie są to przypadkowe gierki na zasadzie byle więcej). Wyjątkowo ciekawe są też same artykuły. Ogólnie czuć wyjątkowość tego numeru... Chyba diabeł maczał w tym palce (06.06.06)...
No jest jeden minus - demo rodzimego Wolfschanze 1944... totalna katastrofa czy jak kto woli godny rywal Mortyra 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście Clicka nie kupuje bo jest mało do czytania. Uważam ,że Cd-action jest lepsze. Ma więcej textów około growych, no i gierki daje fajne (Tera jest THPS4). Chociaż w Clicku jest teraz dodatek o najlepszych i wiecznie żywych grach na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 12:27, Krauze napisał:

Ja osobiście Clicka nie kupuje bo jest mało do czytania. Uważam ,że Cd-action jest lepsze.
Ma więcej textów około growych, no i gierki daje fajne (Tera jest THPS4). Chociaż w Clicku
jest teraz dodatek o najlepszych i wiecznie żywych grach na PC.

No wiesz..czego sie masz spodziewać po 2.5 razy wiekszej cenie?? Niektórzy nie mają tyle kasy, aby wywalac ją na gazetę, a tak poza tym kupuję Click!''a no i rzeczywisćie jest mniej ale co to za porównanie, gdy cena nie wchodzi w role? Niech podniosą do 15zł to wtedy pogadamy. Mi się lepiej czyta Click!, bo zawiera ogólne informacje, a w CD-Action wszystko jest rozciagane aby koniecznie były te 2 strony :P Jeżeli cen bym nie brał pod uwagę to wiadomo co, ale to sie też liczy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Click jest słaby.W porównaniu do CDA to już w ogóle porażka,ale zawsze jest lepszy od KŚ Gry.Cienkie pismo (dosłownie i w przenośni),mało stron w sumie,to samo co w innych magazynach tego typu,pełne wersje ujdą jeszcze,cena jest dobra w sumie,ale ogólnie nie jest czymś odkrywczym i w ogóle z CDA nie ma szans (nawet nie wiem,czy ma ambicje mu dorównać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować