Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cichsze napędy w nowych Xboksach 360

50 postów w tym temacie

Widać, że facetom z Redmont zalezy na dobrym samopoczuciu graczy. Oczywiście nowych, bo Ci z głośnymi napędami mogą czuć się troche porzuceni. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS for mój przedostatni post >> Choć prawdę powiedziawszy to nie jakośc gier jest problemem, a fakt, iż tak naprawde na pc nie ma gier lekkostrawnych, a jak są, to albo gnioty, albo bezdzietne perełki. A na konsolach co i rusz arcade...I tu pies pogrzebany. Konsole są po prostu mniej szorstkie w kontakcie! :D A ja i tak wolę Diablo.

Wiem, że nie na temat, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 18:21, Marcilek napisał:

Gdybym pewnie miał xboxa 360 to bym pewnie wymieniłbym na ten cichszy napęd !!

Ja mam i też bym to zrobił ale nie ma takiej możliwości. M$ wprowadził zabezpieczenia z których piraci jak zwykle nic sobie nie robią a przez które my użytkownicy musimy cierpieć. Każdy napęd ma wewnętrzny "klucz" i działa tylko na jednej konsoli. Jeśli kupisz nowy i zamontujesz go w twoim X0 to nie będzie działał. To znaczy że jeśli skończy Ci się gwarancja i padnie Ci napęd (a w przypadku szajsungów o to nietrudno;) to zamiast wydać 300zł na nowy musisz kupić nową konsolę. Tylko M$ mógł wpaść na taką głupotę...
a swoją drogą nowe napędy hmm commodore4eva będzie miał co robić;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiem kumplowi że juz jest nowy napęd do xboxa ...pewnie się wkurzy i powie że mógł poczekać z kupnem ;p lubie patrzeć jak się denerwuje xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 19:28, HumanGhost napisał:

Widać, że facetom z Redmont zalezy na dobrym samopoczuciu graczy. Oczywiście nowych, bo Ci
z głośnymi napędami mogą czuć się troche porzuceni. ;-)


Głośność jak głośność. Przy graniu na TV przy normalnej głośności praktycznie nie słychać konsoli. Problem stanowi natomiast błąd który niezmiernie wkurza- Cannot read disc error.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to rzeczywiście trochę lipa z tymi nowymi napędami, bo jeśli kupiłeś starą konsolę to na na poprawę komfortu gry musisz odłożyć kasę na nową konsolę... Masz rację Benitokks, takie zabezpieczenia może ładują kasę Microsoftowi ale ja tam już wolę piractwo niż nową konsolę dla nowego napędu... Oczywiście zakładając że mi ''stary'' padnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, ze lepiej byloby, gdyby wszystkie napedy byly glosne? Wtedy nikt nie czul by sie porzucony? Bzdury gadacie.

Po co mi cichszy naped, jak juz od 14 miesiecy moge grac w Perfect Dark Zero i inne gry. Mialbym czekac, zeby bylo ciszej? Oj, nie byloby to rozsadne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory głośne napędy i wiatraczki mi ni eprzeszkadzały ale od kąd wymieniłem sprzęt na super cichutki to ma dla mnie znaczenie. Fajnie że Microsoft ciągle ulepsza komponenty swojej konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale szkoda, że nie mogli tak od razu zwyrodnialce. Mnie to nie dotyczy, bo jak kupię to raczej "finalną wersję" ale pewnie sporo ludzi pluje sobie w brodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A potem po grze w GoW przez 24h biegasz po miescie z piłą mechaniczą :D:D:D( ja tam nic nie mam do xboxa, GOW rządzi>:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W trakcie przechodzenia Gears of War i tak nic nie słychać po za pięknymi dźwiękami broni :). Nie rozumiem rozumowania niektórych ludzi "kupie wersje finalną" ?! powodzenia w czekaniu, wyjdzie update zwiększający zasięg pada o 10 cm to też będziecie czekać?! Do zobaczenia na xlive ;) sicwiz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować