Zaloguj się, aby obserwować  
Mroczny78

Eminem

244 postów w tym temacie

Dnia 30.04.2010 o 21:13, Hartus napisał:

> http://www.youtube.com/watch?v=7G2bcMnmn2U
> Nowy singiel "Not Afraid" z płytki Recovery. W sklepach już 18 czerwca.
Filmik nie działa. Co do piosenki, mi się nie podoba. Liczę na pozostałe kawałki.


http://www.youtube.com/watch?v=60nPDzGBVEc&playnext_from=TL&videos=I2nKFXXuKb0

ten powinien działać, a co do singla, jest niesamowity !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oficjalna tracklista albumu Recovery. Premiera już 18 czerwca.

1. "Cold Wind Blows"
2. "Talkin'' 2 Myself" (featuring Kobe)
3. "On Fire"
4. "Won''t Back Down" (featuring Pink)
5. "W.T.P."
6. "Going Through Changes"
7. "Not Afraid"
8. "Seduction"
9. "No Love" (featuring Lil Wayne)
10. "Space Bound"
11. "Cinderella Man"
12. "25 To Life"
13 "So Bad"
14. "Almost Famous"
15. "Love the Way You Lie" (featuring Rihanna)
16. "You''re Never Over"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi po głowie jedne sprawa. Są jakieś dowody na to, że Eminem powiedział, że nigdy nie zaśpiewa w Polsce i, że podtarł się naszą flagą, czy to tylko bzdury anty fanów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2010 o 21:42, the_bishop napisał:

jak to możliwe ze premiera jest 18 czerwca, a cale albumy już dostępne w internecie ?

6 czerwca był wyciek, prawdopodobnie ktoś wyniósł płytkę z wytwórni/tłoczni i wrzucił do Neta. Szkoda, bo Relapse wyciekł "tylko" na 2 dni przed premierą. Ja tam czekam do 18 na swój egzemplarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2010 o 19:55, Hartus napisał:

Chodzi mi po głowie jedne sprawa. Są jakieś dowody na to, że Eminem powiedział, że nigdy
nie zaśpiewa w Polsce i, że podtarł się naszą flagą, czy to tylko bzdury anty fanów?


To zwykła bzdura... Eminem nie występował jeszcze w wielu krajach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2010 o 19:55, Hartus napisał:

Chodzi mi po głowie jedne sprawa. Są jakieś dowody na to, że Eminem powiedział, że nigdy
nie zaśpiewa w Polsce i, że podtarł się naszą flagą, czy to tylko bzdury anty fanów?


było to wiadome już dawno temu, nie wiem czy są dowody, mnóstwo osób mi to potwierdziło, dla tego słuchanie Eminema przez Polaków to dla mnie jedna wielka pomyłka i porażka ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mam dwie różne odpowiedzi i dalej sytuacja nie rozwiązana. :P Ludzie dużo rzeczy mówią, ale ja uwierzę dopiero gdy zobaczę dowody. ;) Ale żadne media nigdy się o to go nie zapytały? Nie możliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 14:01, demigod93 napisał:

było to wiadome już dawno temu, nie wiem czy są dowody, mnóstwo osób mi to potwierdziło,
dla tego słuchanie Eminema przez Polaków to dla mnie jedna wielka pomyłka i porażka ;/

Ta. I mnóstwo osób może to wiedzieć od osób, które wiedzą to od jednej osoby, która to po prostu wymyśliła. Skoro nie ma dowodów, to nie ma czym sobie głowy zaprzątać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 14:01, demigod93 napisał:

> Chodzi mi po głowie jedne sprawa. Są jakieś dowody na to, że Eminem powiedział,
że nigdy
> nie zaśpiewa w Polsce i, że podtarł się naszą flagą, czy to tylko bzdury anty fanów?


było to wiadome już dawno temu, nie wiem czy są dowody, mnóstwo osób mi to potwierdziło,
dla tego słuchanie Eminema przez Polaków to dla mnie jedna wielka pomyłka i porażka ;/



Słuchanie Peji i jemu podobnych, to nie porażka? Słuchajcie głupot z MTV, VH1 czy jak to tam się nazywa. Nie ma dowodów, nie ma niczego związanego z tą sprawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 14:01, demigod93 napisał:

było to wiadome już dawno temu, nie wiem czy są dowody, mnóstwo osób mi to potwierdziło,
dla tego słuchanie Eminema przez Polaków to dla mnie jedna wielka pomyłka i porażka ;/


Ciekawe jakie to osoby. Pewnie wierzą też w Latającego Potwora Spaghetti albo Jezusa. Na ich istnienie też nie ma dowodów, a kupa ludzi wierzy.
To jest zwykła bzdura. Jakim trzeba być idiotą, żeby zrażać do siebie jakiś kraj i nabywców swoich płyt? Poza tym Eminem raczej jak kogoś nie lubi to mu poświęci jakiś kawałek, a widziałeś coś w stylu "I fuck Poland"?

Poza tym on za darmo nie występuje, a nie znajdzie się raczej miasto, które wypłaci mu kasę za koncert, bo nasza wieś woli słuchać do porzygania Krzysia Krawczyka i Maryli Rodowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.06.2010 o 14:30, Gh0stie napisał:

Ciekawe jakie to osoby. Pewnie wierzą też w Latającego Potwora Spaghetti albo Jezusa.
Na ich istnienie też nie ma dowodów, a kupa ludzi wierzy.

Tak się składa, że o Jezusie pare wzimanek historycznych jest, więc to ty masz tutaj problem. I proszę cię, nie rozpoczynaj tutaj wojny. Nie wierzysz, twoja sprawa, ale nie prowokuj innych. Nie odpisuj na tego posta, bo nie chcę robić offtopu, a liczę na to, że coś tam z kultury masz i wiesz kiedy poprostu dać se spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem to w amoku, bo aż mnie trzęsie jak widzę jacy ludzie są łatwowierni. Ktoś rzucił hasło, że Eminem nie lubi Polaków i niektórzy w to wierzą. Jasne, podciera się w domu naszą flagą i wali stolce do kibla w biało-czerwonych barwach. Potajemnie razem z Dr. Dre należy też do nazistowskiego stowarzyszenia, gdzie rytualnie palą słowiańskie symbole narodowe.

Jak ktoś się poczuł urażony to przepraszam :P
P.S. Oczywiście chodziło o Boga, nie Jezusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2010 o 18:29, Gh0stie napisał:

Napisałem to w amoku, bo aż mnie trzęsie jak widzę jacy ludzie są łatwowierni. Ktoś rzucił
hasło, że Eminem nie lubi Polaków i niektórzy w to wierzą. Jasne, podciera się w domu
naszą flagą i wali stolce do kibla w biało-czerwonych barwach. Potajemnie razem z Dr.
Dre należy też do nazistowskiego stowarzyszenia, gdzie rytualnie palą słowiańskie symbole
narodowe.

no jasne że tak jest, nie wiedziałeś o tym?! :P
Dla mnie to też troche śmieszne, słyszałem coś kiedyś o tym, ale to jest jedna wielka ściema, i naprawde mało mnie obchodzi co kto mówi na temat Eminema. Ja wiem swoje, oni swoje i tego się trzymajmy.

Dnia 12.06.2010 o 18:29, Gh0stie napisał:

Jak ktoś się poczuł urażony to przepraszam :P
P.S. Oczywiście chodziło o Boga, nie Jezusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2010 o 17:41, Shinra_Tensei napisał:

Słyszeliście o tym, że w czerwcu ma wyjść nowa płyta Eminema - recovery? (źródło eminem.com)
Zapowiada się całkiem ciekawie, nawet opublikowano jedną piosenkę z tego albumu - "Not
Afraid".
Link to piosenki:
http://www.youtube.com/view_play_list?p=BFF6444B380CEFC6&playnext=1&playnext_from=PL&v=j5-yKhDd64s

gratuluje inteligencji, sprytu, i ogólnego rozeznania. Zobacz na górę TEJ strony chociażby, czy przejrzyj poprzednią. Boże, skąd się tacy ludzie biorą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2010 o 17:53, Pernia napisał:

> Słyszeliście o tym, że w czerwcu ma wyjść nowa płyta Eminema - recovery? (źródło
eminem.com)
> Zapowiada się całkiem ciekawie, nawet opublikowano jedną piosenkę z tego albumu
- "Not
> Afraid".
> Link to piosenki:
> http://www.youtube.com/view_play_list?p=BFF6444B380CEFC6&playnext=1&playnext_from=PL&v=j5-yKhDd64s

gratuluje inteligencji, sprytu, i ogólnego rozeznania. Zobacz na górę TEJ strony chociażby,
czy przejrzyj poprzednią. Boże, skąd się tacy ludzie biorą...


No właśnie teraz zauważyłem, że byłem na 4 stronie, a nie 5, dlatego tak wyszło -.-.
Jeżeli mogę prosić moderacje, to niech usunie mój post powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 14:32, Zimek1990 napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=uelHwf8o7_U&feature=player_embedded
Teledysk do IMHO najlepszej piosenki z Recovery, "Love The Way You Lie". Podobnie to
sobie wyobrażałem, tylko Rihannę mogliby rzadziej pokazywać z bliska :P


haha, racja, ale reszta jest świetna ! jest tam wszystko czego bym sobie zapragnął :
świetna piosenka eminema
charile z lostow
megan fox !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować