Zaloguj się, aby obserwować  
Mroczny78

Eminem

244 postów w tym temacie

Ja zacząłem go od niedawna słuchać i musze przyznać, że zawaliście Rapuje i ma też niezly podkład.
Dziwi mnie tylko jedno co ludzie o nim sądza. Te wszystkie rzeczy, że np."Nie będę śpiewał dla polaków i dla żydów." to jest jedna wielka plotka, o to nie on powiedział. Ale ogólnie mówiąc podoba mi się jego muzyka...i polecam ją wszystkim!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy pamiętam słuchałem eminem''a. Zawsze jego piosenki podciągają mnie na duchu lub wprawiają w fajny klimat. Ogólnie spoko rap.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie coś nowego! Wyciekł nowy track!
http://www.youtube.com/watch?v=Gvinl_vKV_c
Oto również jego cała historia:
Track miał być do rozważenia na płytę Detox Doktorka. 1 i 3 zwrotka należałaby do Dre''a, 2 i refren do Eminema (podobnie jak w Forgot About Dre). Jednak Eminem chciał pokazać Dre''owi jak on by widział ten track i szybko nagrał 1 i 3 zwrotkę (stąd różnice w głosie), a następnie wysłał track Doktorowi na maila. To było powodem przecieku. Dre powiedział, że nie wie czy skończy track. A szkoda. W każdym razie wreszcie coś nowego. ;) Pozostaje czekać na nowe albumy obu panów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Track skonczony! Na youtubie jest pełna wersja. Zwrotki dograli Dre i Fifty. Kawałek to Crack a Bottle - warto sprawdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Całkiem niedawno Eminem wydał nową płytę co o niej sądzicie?? Na mnie ogólnie nie zrobiła wielkiego wrażenia i nie powaliła na kolana, mimo, iż, niektóre piosenki wpadły mi w ucho. To i tak się nie zmienił jego irytujące i "pobudzające" do życa teksty pozostaną chyba na zawsze takie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2009 o 20:43, kacper78 napisał:

Całkiem niedawno Eminem wydał nową płytę co o niej sądzicie?? Na mnie ogólnie nie zrobiła
wielkiego wrażenia i nie powaliła na kolana, mimo, iż, niektóre piosenki wpadły mi w
ucho. To i tak się nie zmienił jego irytujące i "pobudzające" do życa teksty pozostaną
chyba na zawsze takie same.


Hmmm... pierwsze słyszę. Ostatni jego solowy album to Encore z 2004 roku. Chyba, że chodzi ci o The Re-Up, na którym pojawia się cały jego label Shady Records (on sam jedynie w kilku kawałkach)... ale ten znowu został wydany pod koniec 2006 roku.
Następny solowy album Eminema ma mieć premierę 19 maja 2009 roku, więc chyba coś ci się pomyliło. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2009 o 15:56, Pablo1989 napisał:

PS Brat Blizniak ?

Podobny. ;P I to bardzo, ale mniejsza o to.


Co do najnowszego tracku Eminema, to zły nie jest, ale IMO bywały lepsze. Tymczasem czekam na płytkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się drugi singiel (pierwszy dla przypomnienia to Crack a Bottle) zatytułowany "We Made You". Jest to także pierwszy utwór do którego nagrano teledysk. Em drze łacha m.in. z Lindsay Lohan, Britney Spears i Amy Winehouse. Jest także nawiązanie do filmu Sin City tylko zamiast Bruce''a Willisa Eminem znajduję pod prysznicem Jessicę Albe.
Ten trak jest dla mnie o wiele lepszy niż poprzedni choć do dawnej formy jeszcze trochę brakuje. Niemniej jeśli dalej Em utrzyma tendencję zwyżkową będzie wielki come back. Już nie mogę się doczekać 19 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 16:31, Madt napisał:

Ja też. :) Poza tym wczoraj na shade45 został zaprezentowany nowy track "3 A.M.". Jak
dla mnie bomba, klimat trochę podobny do pierwszych dwóch płyt, z domieszką Encore. Naprawdę
świetny! Jest na youtube:
http://www.youtube.com/watch?v=U8ndHz4Uhh0 (pewnie długo się nie nabędzie)
Co sądzicie?

Dawno nie słyszałem niczego nowego. Świetne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2009 o 16:31, Madt napisał:

Ja też. :) Poza tym wczoraj na shade45 został zaprezentowany nowy track "3 A.M.". Jak
dla mnie bomba, klimat trochę podobny do pierwszych dwóch płyt, z domieszką Encore. Naprawdę
świetny! Jest na youtube:
http://www.youtube.com/watch?v=U8ndHz4Uhh0 (pewnie długo się nie nabędzie)
Co sądzicie?


Cholera, coraz bardziej nie mogę się doczekać premiery nowej płyty. A kawałek dobry, jednak mam nadzieję, że płyta będzie trzymała wyższy poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś nie wiedzia3 to pojawi3a sie tak?e ok3adka do nowej p3yty Slima. W Polsce od razu pojawi3y sie ploty, ?e to niby Polska, bo kontury podobne, a w dodatku barwy przypominają naszą flage. Oczywiście jest to tylko przypadek, ale dośa zabawny, trzeba przyznaa. :)

20090426201144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 20:11, Madt napisał:

Jakby ktoś nie wiedzia3 to pojawi3a sie tak?e ok3adka do nowej p3yty Slima. W Polsce
od razu pojawi3y sie ploty, ?e to niby Polska, bo kontury podobne, a w dodatku barwy
przypominają naszą flage. Oczywiście jest to tylko przypadek, ale dośa zabawny, trzeba
przyznaa. :)

Taa akurat Eminem by zrobił okładkę z kształtem polski i o kolorze flagi polskiej(celowo), jak on nienawidzi polaków ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 20:31, Mordrag napisał:

> Jakby ktoś nie wiedzia3 to pojawi3a sie tak?e ok3adka do nowej p3yty Slima. W Polsce

> od razu pojawi3y sie ploty, ?e to niby Polska, bo kontury podobne, a w dodatku barwy

> przypominają naszą flage. Oczywiście jest to tylko przypadek, ale dośa zabawny,
trzeba
> przyznaa. :)
Taa akurat Eminem by zrobił okładkę z kształtem polski i o kolorze flagi polskiej(celowo),
jak on nienawidzi polaków ;/

Wierzysz w plotki czlowieku? nie ma zadnych dowodow ze tak powiedzial a okladka wg mnie to albo przypadek albo EMinem sie dowiedzial o plotkach polskich gejow i chcial sie zrekompensowac ale bardziej jestesm przy pierwszej wersji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 20:35, McKing23 napisał:

Wierzysz w plotki czlowieku? nie ma zadnych dowodow ze tak powiedzial a okladka wg mnie
to albo przypadek albo EMinem sie dowiedzial o plotkach polskich gejow i chcial sie zrekompensowac
ale bardziej jestesm przy pierwszej wersji :D

Wierze w słowa mojego wujka który był wielkim fanem Slima, ale jak usłyszał ten komentarz to napluł mu na twarz(oczywiście przez telewizor) i przestał się nim interesować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, to są naprawdę bezsensowne ploty... Nie wierzę, że się na nie nabierasz. Nigdzie o tym nawet nie ma, tylko polscy antyfani na forach piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować