Zaloguj się, aby obserwować  
Mroczny78

Eminem

244 postów w tym temacie

Michael Jackson raczej nie nagrałby dissu na Eminema, bo to raczej tylko w rapie takie rzeczy. Najwyżej w mediach mógł coś powiedzieć, ale pewnie obawiał się, że jak Slim zaatakuje go drugi raz to będzie po nim. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też jestem fanem Eminema i uważam że najlepsza była jego płyta The Eminem Show i najlepszy kawałek jaki mogę słuchać do dziś Till I Collapse z najlepszym tekstem The criminal cop killing hip-hop:)
Czekam z niecierpliwością na nowy album Ema. Bo kurde muszę to powiedzieć ale od jego ostatniej płyty nie mam czego słuchać no może Busta Rhymes i NAS robię jeszcze muzę na poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koleś, ja też na nią czekam, tak samo jak na płytkę Dre''a... :) Tylko kiedy w końcu je wydadzą! ;)
...dopiero dzisiaj zauważyłem ten post, tu naprawdę mało osób ostatnio pisze. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie ostatnio króluje black metal ;D Ogólnie głównie siedzę w hardrocku... ale Eminema bardzo lubię i cenię. Ma dużo ambitnych tekstów ;) Kawałki, które lubię to Guilty Conscience, My Name Is, Just Don''t Give a Fuck, Kill You, Stan, The Way I Am, The Real Slim Shady, Lose Yourself, Sing for the Moment, Cleanin'' Out My Closet, Without Me, My Dad''s Gone Crazy, Like Toy Soldiers i Mosh. Głównie to co w TV i radiu, ale nie mam żadnej płyty, żeby poznać jego twórczość bliżej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepsze jest to że teraz będziemy mieli kilka świetnych albumow! Jay-Z - Blueprint 3 (2 grudnia), Dr. Dre - Detox (styczeń), Eminem - Relapse (grudzień-styczeń), no i 50 Cent i ponoć jego powrót do korzeni albumem Before I Self Destruct (9 grudnia)... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 21:58, nickobelic napisał:

Ja też czekam. Dre Detoxa wydaje chyba ze 4 lata, a teraz jeszcze mu syn umarł więc ciekawe
czy wogóle wyjdzie

wyjdzie, a album zapowiada już od naprawdę dluuugiego czasu (100& więcej niż 4 lata) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Jay''a i 50 centa nie czekam. 50 Cent mi się już znudził ma kilka fajnych piosenek, ale nie dawno doszedłem do wniosku że troche śmieszne jest to że to jego jest piosenka "wanksta" w sumie to troche jakby o nim. A w temacie Rap, Hip-Hop... jest link do nowej piosenki Eminema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz tu podać ten link? bo szczerze sie przyznam ze nie chce mi sie szukać... Z niecierpliwością czekam na 50. No i na Eminema - ten gość to geniusz. niszczy wszystkich w dissach nie ma niego mocnego. Ponad to podoba mi się jego kontrowersyjny styl bycia i nielimitowana wolność słowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Freestyle''a słyszałem, świetny jest - Eminem jak zwykle mocny lirycznie. :)
Mam tutaj jeszcze linki z wywiadu, z imprezy z okazji wydania książki The Way I Am Eminema:
Part 1 - http://www.youtube.com/watch?v=X3sX0Xb_R7M&eurl
Part 2 - http://www.youtube.com/watch?v=iZHFYCRecRU&feature=user
I jeszcze coś takiego:
http://www.mtv.com/overdrive/?id=1597208&vid=290066

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Książka już miała swoją premierę 21 października w USA, co do polskiej edycji to nie wiem czy w ogole będzie, a jesli już to raczej nieprędko. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2008 o 15:37, nickobelic napisał:

http://pl.youtube.com/watch?v=d9RXs7VLHoc
kawałek z nowej płyty
moim zdaniem średni

Tak, nowej płyty Trick Tricka... Nie Eminema... Sądząc po głosie Slima to jego zwrotka została nagrana jakiś czas temu. Kawałek jest dobry jednak Shady lepszy w "I''m Having A Relapse" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sory za błąd gdzieś wygrzebałem a co do "I''m having a relapse" to fakt że lepszy
tak wogóle to przy nie których piosenkach sie dziwie kiedy on tchu nabiera. Nie chodzi oto że szybko nawija bo taki szybki to nie jest, tylko o to że to brzmi jak na jednym oddechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

myślę, że to jak nabiera tchu jest usuwane ale są też kawałki kiedy to słychać (jak nabiera tchu) :)
co do szybkiego nawijania to owszem potrafi jest kilka kawałków < i można tu wymienić Soldier, czy Never Enough. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.11.2008 o 21:14, nickobelic napisał:

oto że szybko nawija bo taki szybki to nie jest, tylko o to że to brzmi jak na jednym
oddechu

Nigdy chyba nie widziałeś jak się nagrywa track. Nawijasz, pauzujesz, nawijasz, pauzujesz... Po pauzie od razu powtarzasz ostatnie słowa sprzed pauzy, cała tajemnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować