Zaloguj się, aby obserwować  
CR7

Gorące kubki szybkie zupki i inne różne preparaty zastępcze dla jedzenia podczas długiego przesiadywania przed komputerem

208 postów w tym temacie

No więc pomyślałem że warto by założyć temat o szybkim daniu dla "komputerowca nie mającego czasu na jedzenie". Piszcie jakie są najlepsze, jak najlepiej je przygotować, czym być może je doprawiacie, kiedy z nich korzystacie i kiedy lepiej mieć je przy sobie. Możecie także pisać czym zastępujecie sobie jedzenie siedząc cały dzień przy komputerze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już w ogóle siedze kilka godzin przed kompem bez przerwy, to odziwo nie odczuwam głodu. ;)
Dopiero jak zejdę z kompa idę do kuchni i zaczyna się polowanie na jedzenie. Jednak wcześniej zazwyczaj się jakoś zabezpieczam robiąc sobie kanapki, które standardowo jem po kilku godzinach - niestety są już trochę twarde... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja na przykład lubię mieć pod ręką magapakę chipsów, tylko trochę niezręcznie mi dotykać klawiaturę utłuszczonymi palcami:) Do tego szklanka Pepsi...a obok szklanki butelka żebym mógł sobie dolać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zaś mam obok siebie supermarket Stok***** (żeby nie było, że to jakaś reklama :P).
Gdy szykuje się dłuższe posiedzenie to lecę do sklepu po czekolady za 1,09 zł (nie są to jakieś czekoladopodobne masła). Orzechy, rodzynki i czekolada... mmm... Biorę 5 opakowań i jem popijając Colą (też za 1,09zł) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla lubiących ostrą kuchnię polecam zpukę "curry" Vinfona.Szybko się robi i jest bardzo smaczna.
Ja staram się nie jeść przy kompie.Jeśli już to tylko piję.Wolę zejść do kuchni i zjeść normalnie.Kiedyś jadłem kisiel który wylał mi się na klawiaturę.Dobrze że jeszcze działa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 18:29, Master J napisał:

Dla lubiących ostrą kuchnię polecam zpukę "curry" Vinfona.Szybko się robi i jest bardzo smaczna.
Ja staram się nie jeść przy kompie.Jeśli już to tylko piję.Wolę zejść do kuchni i zjeść normalnie.Kiedyś
jadłem kisiel który wylał mi się na klawiaturę.Dobrze że jeszcze działa:)


Ja tam wolę tą "pieczony kurczak"- też ostra jak cholera.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 18:29, Master J napisał:

Dla lubiących ostrą kuchnię polecam zpukę "curry" Vinfona.Szybko się robi i jest bardzo smaczna.
Ja staram się nie jeść przy kompie.Jeśli już to tylko piję.Wolę zejść do kuchni i zjeść normalnie.Kiedyś
jadłem kisiel który wylał mi się na klawiaturę.Dobrze że jeszcze działa:)


no to moje gratulacje ja juz nie pije przed kompem coli bo kiedys mi sie wylala i o dziwo zezarlo mi sreberko z plyty (byla w etui) tak swoja droga to ciekawy odrdzewiacz i niszczyciel plyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam standardową zupkę chińską :) Szybkie, syci i nie robi syfu na klawiaturze ;) Ew jeśli się wyleje kluski można powyciągać palcami z klawiatury :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że nie jem, tylko ŻRĘ przed kompem, a to jest widok tylko dla ludzi 21+
Zwykle w ruch idzie: pepsi, mirinda, jakiekolwiek czipsy (Dawaj wszystko i przynieś wiadro - mawiał Monty Python), cebulową knorr i ostre curry kim-lana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak w czasie pobytu przy piecu nie cierpie zbyt często na głód a jesli to szukam cipsów a jak coś większego to już se odgrzewam coś ale dla tych co nie mogą zbyt długo odstępywacć od kompa to polecam zupki instant . szybko je robie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

krewewetkową ostrą zupke z kim lan -na sucho i normalnie . Jak jest freaky friday w MTV to draże , zupka , jakies napoje lizaki , cukierki itp.... pamiętam jak kiedyś miałem na stole 1L napuj to 0.5l mi się wylało na słuchawki a druga połowa na klawe :p ale dalej działają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam 2l Cola z duzą paczką chrupek orzechowych w zupełności starczy :D
Tylko ciekawe dlaczego tylko na 30 minut XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siedząc na komputerze nie odczuwam zazwyczaj głodu. Jeżeli takie coś nastąpi to robię sobie ziemniaki na patelni. Pychotka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować