Zaloguj się, aby obserwować  
CR7

Gorące kubki szybkie zupki i inne różne preparaty zastępcze dla jedzenia podczas długiego przesiadywania przed komputerem

208 postów w tym temacie

Osobiście preferuję zupki typu Vifon pikantne, oraz wszelkiego radzaju "pogryżacze" w stylu - chipsy, popcorn i co tam jeszcze. A tak to standard śniadanie i kolacja. Z picia najbardziej lubię herbaty Liptona i Earl Greya, oraz nie pogardzę butelką Coli oraz Ice Tea lub Nestea. To cały moja lista dań jadanych przy komputerze ;)

Pozdrawiam
v0yag3r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sałatka warzywna. Nie ma to, jak świeżo skrojone, soczyste warzywa i jakiś sos. Zdrowe, szybkie, tanie, energetyczne i smaczne. Rzadziej jem zupki chińskie "pitne", a w ogóle nie jem chipsów i nie piję coli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przewaznie tylko kolacje jem . Taki tryb zycia :(
Zapiekanki z oregano i slotka papryka do tego fanta lub sok multi :)
... wlasnie sie zajadam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeeee no ja tam nie mam problemu szczególnie latem bo na wsi mieszkam to nawet jak w domu nie ma co jeść to wychodzę do sadu i wracam do kompa z tonami jabłek, śliwek, pożeczek, brzoskwinii, moreli i innych "mniamuśnych" owoców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 21:07, gogiell napisał:

Fakt faktem, Knorr jest the best ale najlepsze są: "Diabolo Pomidoro" i "Osstry Boczek". Ten
drugi rządzi :) Ale najlepsze jedzenie przy kompie to kabanos.


Ja od Knorra wole Vifona:)Kiedy pierwszy raz to jadłem to nie mogłem uwierzyć, że na świecie istnieje coś tak ostrego,hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Vifonie chyba po Polsku nie rozumieją. Ja miałem tak że na zupkach vifona które były "ostre" w ogóle takimi nie były, a te nie ostre, paliły jak cholera :D Ale vifon też jest O.K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2007 o 22:03, gogiell napisał:

W Vifonie chyba po Polsku nie rozumieją. Ja miałem tak że na zupkach vifona które były "ostre"
w ogóle takimi nie były, a te nie ostre, paliły jak cholera :D Ale vifon też jest O.K.

Ale sam musisz przyznać, że jednak-w Polsce- Vifon jest pionierem zupek chińskich, to on je zapoczątkował a reszta firm poszła za tą "modą".Ale fakt, że z Knorra to chińskie wyszły im najlepiej w porównaniu z innymi zupkami Knorr;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przeglądam tematy na gram, aż tu nagle widzę mega długaśny temat o nazwie" Gorące kubki...". Wiecie, ze autentycznie przyszła mi ochota na Gorący Kubek Żurek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przed kompem zwyczaju jeść nie mam. Szybkie zupki, kisielki oczywiście, ale po co przed kompem ?? Lepiej sobie zrobić przerwę odpocząć, zjeść i pooglądać TV ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przed klawiaturą i monitorem spijam tylko piwko ;) nie mam zwyczaju jeść przed komputerem, chyba że robie coś od czego się odkleić nie mogę - to zdarzy mi się jakieś kanapeczki wsuwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Herbatki ziołowe z Biedronki - dobre ziele, nie wiadomo czy na pewno mięta, rumianek itp., bo 2 litry dają lepszego kopa niż filiżanka kawy :) i można do 5:00 grać w ET :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 00:04, Vuko Drakkainen napisał:

Vifon zdecydowanie zupki Vifonu :) zalewacie.

Z zupek Vifonu ubóstwiam normalnie pomidorową:P Czasami nawet po normalnym obiedzie robie sobie tą zupke:P Nawet jak nie jestem głodny to moge je wcinać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 00:07, NuGGet napisał:

> Vifon zdecydowanie zupki Vifonu :) zalewacie.
Z zupek Vifonu ubóstwiam normalnie pomidorową:P Czasami nawet po normalnym obiedzie robie sobie
tą zupke:P Nawet jak nie jestem głodny to moge je wcinać:P

Ja to zamiast obiadu jem zupke :D ale pomidorowej jeszcze nie jadłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2007 o 00:20, Vuko Drakkainen napisał:

Ja to zamiast obiadu jem zupke :D ale pomidorowej jeszcze nie jadłem ;)

Pomidorowa jest najlepsza, tylko że zawsze trzeba do nie dodawać tony keczupu:P (przynajmniej ja tak robie, zawsze zupka u mnie musi być strasznie ostra, inaczej nie zjem:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować