Zaloguj się, aby obserwować  
CR7

Gorące kubki szybkie zupki i inne różne preparaty zastępcze dla jedzenia podczas długiego przesiadywania przed komputerem

208 postów w tym temacie

O Mój Boże... :D Nie rozumiem, jak można przy komputerze jeść takie syfy jak gorące kubki, chipsy itp. Zupełnie tego nie rozumiem. Ja gdy siedzę przy monitorze nic nie jem, zazwyczaj jem normalne rzeczy, mam wstręt do konserwantów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed komputerem: czipsy, chrupki, Nudle Knorr Diabolo Pomidoro/Amore Pomidore, Amino Pomidorowa/Grzybowa/Gulaszowa albo VIFON Curry lub pozostałe. Ale strasznie mi stara truje że to niezdrowe i potem będę miał problemy z żołądkiem, na prawdę to aż tak niezdrowe są te zupy błyskawiczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam czasami jakąś żelkę za 70 gr spożywam xD po za tym to raz na miecha kupię 1 paczkę czipsów i wystarcza, raz mała raz duża. Do tego jakiś soczek... Ale teraz NIGDY nie stawiam na biurku z kompem. Albo na parapecie albo 2 biurku. Raz i to dość dawno, popijałem herbatkę. No ta mi się wyśliznęła z ręki... klawiatura cała zalana nawet z niej ciekło :/ myszka na podkładce była więc wytrzymała :D monitor też, ale cała ściana z tyłu do dzisiaj w herbatce :P Po za tym teraz jak bym zalał swoją G15 czymkolwiek to bym zrobił suicide :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2008 o 18:03, Jaki Ganh1 napisał:

Przed komputerem: czipsy, chrupki, Nudle Knorr Diabolo Pomidoro/Amore Pomidore, Amino
Pomidorowa/Grzybowa/Gulaszowa albo VIFON Curry lub pozostałe. Ale strasznie mi stara
truje że to niezdrowe i potem będę miał problemy z żołądkiem, na prawdę to aż tak niezdrowe
są te zupy błyskawiczne?


Powiedzmy że są zdrowsze produkty żywnościowe od takich "zupek" ;D. Jak dla mnie jak ktoś ma potrzebę i ''smaka" na takie ustrojstwa to niech je sobie je ale w normalnych ilościach a nie hurtowo. Tak powiedzmy raz na jakiś czas np: kilka razy w miesiącu ( zakładając że odżywia się ogólnie zdrowo itd ) można według mnie takie coś zjeść ale ja tam żadnym lekarzem / dietetykiem itp .nie jestem ...

Ja tam przy kompie najczęściej siedzę z gorącą herbatką / kawą ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować