Zaloguj się, aby obserwować  
Kaplan_Iselor

APEL DIABLO!

39 postów w tym temacie

ta super niespodzianka jak na wirtusie juz to bylo :P a tak poza tym to kiedys w sklepie widzialem diablo za 49.90 i nawet chcialem sobie kupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 17:28, Krejt napisał:

Przykro mi, ale pakiet powędrował do Platynowej
Kolekcji. :]

Dobre i to, trzeba w ogole sie cieszyc, ze w ogole zostanie wydana:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odświeżanie tematu: ON.
Diablo jest do kupienia, owszem. Ale w wersji po angielsku, bez dodatku i w Antologii Blizzard.
Może naprawdę warto byłoby wydać grę w PL, z dodatkiem-w Extra Klasyce...?

Sprawa jest wg. mnie aktualna, choc sam temat stary...

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 18:01, WoWmen napisał:

Za diablo + hellfire po polsku zapłacił bym każdą cenę.... (do 50zł xD)


Po polsku? Bleee. Za wersję angielską + dodatek jestem w stanie dać 50 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 17:59, MonkOfWar napisał:

Sprawa jest wg. mnie aktualna, choc sam temat stary...

Nie jest aktualna, bo wielokrotnie juz tak CDP jak i userzy sie wypowiadali, ze Hellfire zostal wydany przez Sierre (w przeciwienstwie do Blizzardowych Diablosow I) i nie ma szans by CDP wydalo dodatek. End of topic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2006 o 18:08, Piotrek K. napisał:

Nie jest aktualna, bo wielokrotnie juz tak CDP jak i userzy sie wypowiadali, ze Hellfire zostal
wydany przez Sierre (w przeciwienstwie do Blizzardowych Diablosow I) i nie ma szans by CDP
wydalo dodatek
. End of topic...


A to przepraszam... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po Ludzku dałbym i z 8 dych... A tak...sobie podaruje... tak, tak ta gra wersji zlokalizowanej powinna się już dochrapać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 18:08, Piotrek K. napisał:

> Sprawa jest wg. mnie aktualna, choc sam temat stary...
Nie jest aktualna, bo wielokrotnie juz tak CDP jak i userzy sie wypowiadali, ze Hellfire zostal
wydany przez Sierre (w przeciwienstwie do Blizzardowych Diablosow I) i nie ma szans by CDP
wydalo dodatek
. End of topic...


Wow jestem pełen podziwu, że jest tu jeszcze ktoś oprócz mnie kto wie, że Hell fire to Sierra, a nie Blizz.
Jeszcze raz moje gratulacje.
:P

Aha i wątpie aby te dwie gry ukazały się razem i to w NEK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No co najmniej dwie osoby, bo ta informacje przeczytalem wczesniej wlasnie na tym forum ;). W koncu kto by widzial, bo dodatku nie robila ta sama firma co podstawowa wersje gry ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie!! nie rozumiem was!! dlaczego w kilka miesiecy po wydaniu blizzpaka jeszcze dyskutujecie o diablo? po pierwsze nie moga go dać do nxk, bo gdyby mogli to bylby w platynie nie w 2006 ale w 200 juz roku, bo juz wtedy nadawalby sie na reedycje. druga sprawa ze diablo w2 i starcraft przez dluzszy czas byly w bestsellerze(dziwna seria kazda gra z tej serii podlegala innemu dystrybutorowi, starcraft - cdp , a takie arcanum - sierra)
dopiero teraz jakos cdp otrzymal jakies nowe prawa do tych gier. ni e[rzejmowalbym sie hellfire''em. jest to ponoc slaby dodatek (nie od blizza:) a pozatym ja ktos koniecznie chce mozna kupic na allegro. i jeszcze co do ceny: kazdy inteligentny zauwazy ze wydanie antologii blizzard to swego rodzaju uklon cdp w strone klienta. gry są ładniej wydane niz w klasyce, prawda?? a ile kosztuje pak trzech gier? 60 zł. a 60zł : 3 to zwykle rowna sie 20 zł. wczesniej starcraft + broodwar kosztowal 49 zł w supersellerze, tak samo w2bne i diablo. teraz placicie za kazy tytul tyle co za klasyke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2006 o 18:05, Arclight napisał:

> Za diablo + hellfire po polsku zapłacił bym każdą cenę.... (do 50zł xD)

Po polsku? Bleee. Za wersję angielską + dodatek jestem w stanie dać 50 zł.

Po angielsku Bleee... Żyję w Polsce, jestem Polakiem, kupuję oryginalne gry wydawane w tym właśnie kraju - więc nie widzę powodu dla którego miałbym kupować gry w oryginalnej wersji językowej (poza polskimi oczywiście)... Idąc tym tropem - czy filmy w kinach też powinny być wyświetlane w oryginalnej wersji? Chyba nie... jakoś nie przemawia do mnie gra na przykład w Mu Online po koreańsku czy filmy Almodowara bez lokalizacji.... Poza tym jak znam życie wersje polskie zawsze są dużo tańsze........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale wyjaśnijcie mi co tam polonizować, już nawet revenant miał więcej dialogów i też nigdy polonizacji sie nie doczekał wiec po co diablo i dodatek, tam przecież każdy nawet ktoś kto ni w ząb nie rozumie angielskiego się połapie (ja sam grałem w to jak miałem góra 9-10 lat a wtedy jeszcze po angielsku słowa bym nie powiedział)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2006 o 20:34, holo napisał:

...
Po angielsku Bleee... Żyję w Polsce, jestem Polakiem, kupuję oryginalne gry wydawane w tym
właśnie kraju - więc nie widzę powodu dla którego miałbym kupować gry w oryginalnej wersji
językowej (poza polskimi oczywiście)...


Patrząc na to, jak wyglądają niektóre wersje PL gier, można jedynie wyć (doskonałe przykłady - STDS9: The Fallen, Evil Island czy też niesławne polonizacje Westernera i pierwszego Splinter Cella), więc nic dziwnego, że nawet osoby słabo znające angielski często wolą wersję angielską (tam o wiele rzadziej zdarza się, że lektorami zostali żule spod przysłowiowej budki z piwem :|). Poza tym wiele gier, zwłaszcza tych opartych np. na filmach czy serialach może się pochwalić dubbingiem oryginalnych aktorów (chyba by mnie szlag trafił na miejscu, gdyby np. Worf w jakiejś grze nagle zaczął przemawiać głosem np. Wiktora Zborowskiego a nie Michaela Dorna).

Dnia 22.02.2006 o 20:34, holo napisał:

Idąc tym tropem - czy filmy w kinach też powinny być
wyświetlane w oryginalnej wersji? Chyba nie... jakoś nie przemawia do mnie gra na przykład
w Mu Online po koreańsku czy filmy Almodowara bez lokalizacji....


W kinie jest zwykle do wyboru wersja z dubbingiem/lektorem i z napisami (stąd nazwa niektórych polonizacji - kinowe).

Dnia 22.02.2006 o 20:34, holo napisał:

Poza tym jak znam życie wersje
polskie zawsze są dużo tańsze........


Bo są zlokalizowane (nie ma ryzyka reeksportu dla wydawcy, taki np. Niemiec nie zagra w wersję PL, więc polski dystrybutor może wynegocjować niższą cenę).
PS. Jak już chcesz dyskutować o polonizacjach, to tu masz odpowiedni temat:
"Polonizacja pełna, kinowa, czy może brak - czyli jaką wersje językową preferujesz"
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=3155&u=72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy Diablo I updało, grałem dziś na sieci i w ciąu kilku godzin grania dołączyło się tylko 2 osoby.
Czy wy jeszcze pamiętacie tą grę???
Ja osobiście wole D1 niż D2 bo to była jedna z pierwszych gier na PC w jakie grałem, a grałem w nią chyba na poczatku 95 może 96 roku na czarno białem monitorze, ach to były czasy.
Jeśli ktoś chciałby grać ze mną na sieci nich napisze w tym wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2006 o 22:09, Lumbago napisał:

Mam pytanie czy Diablo I updało, grałem dziś na sieci i w ciąu kilku godzin grania dołączyło
się tylko 2 osoby.
Czy wy jeszcze pamiętacie tą grę???
Ja osobiście wole D1 niż D2 bo to była jedna z pierwszych gier na PC w jakie grałem, a grałem
w nią chyba na poczatku 95 może 96 roku na czarno białem monitorze, ach to były czasy.
Jeśli ktoś chciałby grać ze mną na sieci nich napisze w tym wątku.

Ja jakiś czas temu też byłem zajrzeć na Battlenet żeby pograć w D1 i też nikogo nie znalazłem. W sumie ostatnio dałem się wciągnąć do Diablo 2, ale można by pograć w jedynkę jakby się więcej ludzi znalazło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować