Zaloguj się, aby obserwować  
PJ_MW

Trackmania United

26 postów w tym temacie

TU to wszystkie Trackmanie jakie powstały+kilka tysięcy dodatków+dopracowany multi i ranking. Co sądzcicie o tej grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2007 o 13:07, tomeksmy01 napisał:

Tu jest chyba temat o całej serii TrackMani

Ale to jest o Trackmanii United jak mówi nazwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś kiedy Polska premiera TU, bo chciałbym wybróbować coś z tej serii. Poprzedniki są stare i drogie, wieć czekam na tą.. No i czy ktos wie jak Techland spisuje siejako polski dystrybutor ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 19:34, speedraid napisał:

Wie ktoś kiedy Polska premiera TU, bo chciałbym wybróbować coś z tej serii. Poprzedniki są
stare i drogie, wieć czekam na tą.. No i czy ktos wie jak Techland spisuje siejako polski dystrybutor
??

Drogie???Kolego,ja za 50 złotych kupiłem jedną,może dwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 19:34, speedraid napisał:

Wie ktoś kiedy Polska premiera TU, bo chciałbym wybróbować coś z tej serii. Poprzedniki są
stare i drogie, wieć czekam na tą.. No i czy ktos wie jak Techland spisuje siejako polski dystrybutor
??

Premiera Trackmania United już w marcu.
Do Techlandu nie mam zastrzeżeń, większość gier jakie dystrybuowali (i jakie mam) jest bardzo dobrze spolszczona i ładnie wydana (w takim stylu jak gry CDP i Cenegi)...
Ja chyba również kupię sobie TU, grałem tylko w demo jedynki i Nations więc chętnie zagrałbym we wszystkie pozostałe części... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 18:21, Noxbi napisał:

Premiera Trackmania United już w marcu.

Ooo... nie ma w co grać to w sam raz :)

Dnia 24.02.2007 o 18:21, Noxbi napisał:

Do Techlandu nie mam zastrzeżeń, większość gier jakie dystrybuowali (i jakie mam) jest bardzo
dobrze spolszczona i ładnie wydana (w takim stylu jak gry CDP i Cenegi)...

Ja mam tylko jedna grę z Techlandu. Płyty były pomalowane na jakiś kolor, a potem rozmazane. Instrukcja była czarno-biała i wykonana ze słabego papieru. Może gry, które dystrybutuje są lepiej wykonane...

Dnia 24.02.2007 o 18:21, Noxbi napisał:

Ja chyba również kupię sobie TU, grałem tylko w demo jedynki i Nations więc chętnie zagrałbym
we wszystkie pozostałe części... :)

Ja nie grałem w żadną część, więc planuje to zmienić. Jako nałogowy gracz samochodówek postanowiłem spróbować każdej droższej (powyżej 40 zł )gry, bo tanie produkcje za 20 zł czy mniej często są niewypałami.

Dzięki za informacje, ja nei mogłem znalźć, moze dlatego, że przeglądnąłem jedną stronę :P Dzięki wiec za odpowiedź, mam wreszcie powód, żeby podnieść cię na mojej liście do ''''kategorii'''' 16-20 albo 2-15 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy znana jest juz cena TU? Co do samej gry to IMO jest taka ...inna. Zupełnie różni się od większości samochodówek i może spodobać sie nawet ich największym przeciwnikom. Zwłaszcza jeśli ci zagrywali sie w Ballance, bo te dwie gry chyba coś łączy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trackmania to właściwie samochodówko- platwormówka. Ale jest świetna. W Trackmanii United dojdzie jeszcze kilka trybów itd. Będzie miodna. Nie wie ktoś na jakim silniku będzie robiona United. Na tym co Sunrise czy innym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gier samochodowych nie lubie, ale na TU się chyba skusze. Grałem tylko w Nations, ale wciągnęła mnie jak mało która gra. Grywalność świetna, pozostaje tylko czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 19:30, Mroczny Rev napisał:

Gier samochodowych nie lubie, ale na TU się chyba skusze. Grałem tylko w Nations, ale wciągnęła
mnie jak mało która gra. Grywalność świetna, pozostaje tylko czekać :)


A w Nations o ile się nie mylę jest tylko jeden samochód, ta wyścigówka. W TU będzie dużo więcej rodzajów. Nawet Trackmania Original, na pierwszy rzut oka przestarzała, wciąga niesamowicie. Polecam każdą częsć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2007 o 10:07, Igor FCBayern napisał:

A czy znana jest juz cena TU?

Prawdopodobnie biorąc pod uwagę cenny poprzednich T i gier wydanych przez Techalnd będzie ona wynosiła 69,90zł.

goldeneagle

Dnia 25.02.2007 o 10:07, Igor FCBayern napisał:

Nie wie ktoś na jakim silniku będzie robiona United.

Robiona?? Premiera światowa odbyła sie prawie 3 i pół miesiąca temu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 20:58, danni130 napisał:

Nations głupia jest, United lepsza i najnowsza!


Eeeee, chyba coś Ci się pomyliło kolego, United to wszystkie Trachmanie w 1, a nie osobna gra. :-/
Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 20:58, danni130 napisał:

Nations głupia jest, United lepsza i najnowsza!


Nations IMO nie jest głupia, jest bardzo fajna i co najważniejsze grywalna. O United się nie wypowiem, bo jeszcze nie grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2007 o 21:07, danni130 napisał:

No może fajna dobra..ale masz jedno auto i nudne troche trasy


Fakt, auto jest jedno, ale trasy są inne na każdym serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no.
Sam ją kupiłem tydzień temu, gram z 3 dni, a już mi się bardzo podoba. Ale jako gość mający i TM Original, i TM Sunrise, oraz TM Nations mógłbym być w TMU czymś zaskoczony. Ale jednak jestem. :D
Bardzo dobrze zrobione, mimo, że to jest tylko składanka. Mam nadzieję, że będą kolejne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować