Zaloguj się, aby obserwować  
Generalis_Calisius

CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas, Miami i Nowego Jorku

217 postów w tym temacie

Według mnie najlepszym serialem kryminalnym jest "Navy CIS". Wspaniała ekipa, ciekawe sprawy i ten klimat rodem z JAG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o matko... CSI: Miami to straszna kaszana...
po naprawdę świetnym "CSI: LasVegas", które oglądało się doskonale, od Miami spodziewałem się czegoś lepszego. a dostałem niezbyt ciekawą sprawę, podaną w brzydkiej formie (pomarańczowy, żółty i pokrewne to dominujące kolory)...
odpuszczam sobie - wolę oglądnąć Prison Brejka i iść wcześniej spać (bo w poniedziałek na 7.00 do szkoły ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 12:26, Gawełek napisał:

A jaka sprawa mi się spodobała w Las Vegas? Jak był wypadek samodochowy, kobieta zderzyła się
na czołowe z ciężarówką, a w pobliżu leżał martwy kolo przebrany za szopa :D.

Mi z tej serii (IV) najbardziej podobał się odcinek, jak gościu strzelił w powietrze, a kilometr dalej kula spadła i zabiła kogoś.

Dobry był też pierwszy wczorajszy odcinek (drugiego jescze nie oglądałem) jak lekarz pociął skalpelem człowieka na części pierwsze i wyrzucił do kosza.

Jesli chodzi CSI: Miami to mam nadzieje, że serial się bardziej rozkręci ale nie ma aż tak charakterystycznych postaci jak Las Vegas (Griss i owady)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kocham telewizja Polsat! Od 5 kwietnia, w każdy czwartek o 21:00 będzie CSI: New York! Rany wszystkie serie w normalnie dostępnej TV! Coś nieprawdopodobnego...szkoda tylko, że TVP o takiej chorej porze puszcza Las Vegas ;/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 14:33, Qba777 napisał:

Zobaczymy co będzie z Nowym Jorkiem

widziałem kiedyś przypadkiem CSI: NY na AXN
i nie przypadł mi do gustu

Nie wnikając w fabułe można powiedzieć, że NY i Miami nie mają aż tak charakterystycznych postaci i Las Vegas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem po...CSI: NY zrobił na mnie całkiem dobre wrażenie, mroczny klimat metropolii, przedstawienie widzą głównej postaci (chodzi mi detektywa tego, co stracił żone) i w ogóle podoba mi się :). A pierwszy odcinek był naprawdę w deche!

Ale i tak CSI Las Vegas the best ; ].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 22:09, Gawełek napisał:

Jestem po...CSI: NY zrobił na mnie całkiem dobre wrażenie, mroczny klimat metropolii, przedstawienie
widzą głównej postaci (chodzi mi detektywa tego, co stracił żone) i w ogóle podoba mi się :).


Mi tez CSI: NY sie spodobal. Ogolnie najlepszy jest moim zdaniem CSI: Las Vegas. CSI: Miami jakos mi nie przypadl do gustu, a CSI: NY zapowiada sie ciekawie. Miami i NY maja dla mnie tylko jedna wade - sa nadawane na Polsacie, a to oznacza, ze sa przerywane reklamami. Jak juz sie wczuje w akcje to... reklama. Troche mnie to denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>sa nadawane na Polsacie, a to oznacza, ze sa przerywane reklamami. Jak juz

Dnia 05.04.2007 o 22:39, Wojman napisał:

sie wczuje w akcje to... reklama. Troche mnie to denerwuje.


Lepiej żeby były na Polsacie z reklamamy o 21:00 niż w poniedziałki o 23:55 na TVP ; /. Bo TVP to upadła na głowe puszczając o tak chorej porze CSI Las Vegas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mroczny klimat Nowego Jorku jest świetny. Swoj ądrogą czy polsat wykupił tylko na jedną NY? Miami reklamował z miesiąc. A może po pierwszej serii NY zastąpią jakimś naszym polskim crapem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla mnie CSI: LV i NY są jednymi z najlepszych seriali kryminalnych jakie dane mi było oglądać, Miami najmniej mi się podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Informacja dla fanów CSI Nowe odcinki:
CSI: Miami V w Niedziele o 22.40;
CSI : Nowego Jorku Czwartki o godz. 20.05 natomiast o godz: 22.40 CSI: Las Vegas VII Wszystkie nowe odcinki w Telewizji AXN :)

Poza tym oczywiście można oglądać Seriale w Polsacie oraz TVP2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 22:59, Gawełek napisał:

Lepiej żeby były na Polsacie z reklamamy o 21:00 niż w poniedziałki o 23:55 na TVP ; /. Bo
TVP to upadła na głowe puszczając o tak chorej porze CSI Las Vegas.


Ja wlasnie uwazam, ze dobrze ze CSI: Jas Vegas jest na TVP2 o takiej porze, bo:

1. bez reklam
2. mam czas obejrzec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie tylko ja oglądam LV.
Nie spodziewałem się, że ma taką oglądalność.

Po waszych opiniach wiedzę, że NY też jest nie najgorszy.
Ale ja ogląda Sforę, więc nie za bardzo mam jak oglądać NY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja lubie CSI: Miami. Swietny byl odcinek z masakra w domu (to ten, w ktorym na poczatku taka mala dziewczynka szla po ulicy). Fakt, postacie nie sa zbyt charakterstyczne, a dialogi czasem dretwe ("rodziny ofiar maja prawo wiedziec, jak zgineli ich bliscy"), ale oglada sie przyjemnie. CSI: Las Vegas wg skaszaniono przez lektora. Ma stanowczo za niski glos. Ale serial swietny jest ogolnie. Co do CSI:NY to po reklamowkach sadzac zapowiada sie dzis bardzo fajny odcinek. Nie pamietam dokladnie dlaczego, ale pamietam, ze po obejrzeniu reklamy pomyslalem sobie "oho, to bedzie dobre" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc tak...

CSI: Miami - świetny klimat, świetne zbrodnie, świetne dochodzenia, świetna obsada ^^
CSI: LA - to samo co na górze, tylko trochę inne ;P
CSI: NY - totalna kaszana, widać, że to już odcinanie kuponów od popularności innych CSI...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować