Zaloguj się, aby obserwować  
Generalis_Calisius

CSI: Kryminalne Zagadki Las Vegas, Miami i Nowego Jorku

217 postów w tym temacie

Dnia 20.07.2007 o 20:29, mooman napisał:

Tak! i nieźle sobie to wykombinował. Z tą podstawioną policjantką, to cały czas czułem, że
to się może tak skończyć, tylko nie mogłem sobie wymyślić, jak to się stanie.
A oglądałeś może wcześniej Nowy York? kurcze takie eksperymenty genetyczne też mnie lekko przerażają...


Oglądałem. Mysz z ludzkim uchem na tyłku... Brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2007 o 11:32, maciekujek napisał:

Nie ma opcji nakazu, przecież bym na to wpadł.

Jak to nie ma ?. Jest. Wprawdzie już dośc dawno temu grałem w CSI MT, ale we wszystkich zagadkach do rozwiązania trzeba mieć nakaz rewizji aby przeszukać lokację.
>SPOILER<
Po poinformowaniu właścicielki że możemy przeszukać sklep usuwa się grzecznie na bok, a my wchodzimy za ladę i w trzech miejscach znajdujemy : 1. kleszcze z odciskiem palca którymi nadcięto sprężynę przepustnicy, 2. dokumenty stwierdzające, że poszkodowany miał bezpłatne przeglądy motocykla, 3. nieistotny kupon z loterii, 4. kopertę z pieniędzmi i odciskiem palca, 5. w komputerze informację o korespondencji
>koniec SPOILERA<
Bez nakazu rewizji za ladę się nie dostaniesz i tych dowodów nie zdobędziesz, więc nie opowiadaj banialuk że nie ma takiej opcji. Musisz zgromadzić więcej poszlak, aby współpracujący z CSI funkcjonariusz policji załatwił taki nakaz u sędziego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wiecie lubie seriale z serii CSI. Dzis o godzinie 22:00 mial byc wyemitowany w telewizji Polsat kolejny odcinek serialu CSI: Kryminalne Zagdaki Nowego Jorku. Telewizor wlaczylem kilka minut wczesniej. Obejrzalem wiec koncowke serialu Prision Break (Skazany na Smierc), obejrzalem studio lotto, obejrzalem tez reklamy, ktore oczywiscie Polsat musial wyemitowac. Gdy juz sie cieszylem ze sie skonczyly zaczal sie program. I to bynajmniej nie bylo CSI: Kryminalne Zagdaki Nowego Jorku.

Ni z tad ni z owad Polasat nadal program "Co z ta Polska". Widzow o wyrzuceniu z ramowki serialu CSI nawet nikt poinformowac nie raczyl. W koncu obejrzeli reklamy, kasa zagrnieta, wiec czym sie tu przejmowac? Mialem - zludna jak sie pozniej okazalo - nadzieje, ze serial CSI Polsat jednak wyemituje godzine pozniej. Wlaczylem wiec TV o 23, reklamy oczywiscie byly, po nich zamiast serialu dalej toczyl sie program. A w gazecie TV Polsat nadal przy godzinie 22:00 widnieje informacja, ze o tej porze bedzie serial CSI.

Fanow i symatykow seriali z serii CSI wzywam do bojkotu telewizji Polsat. Nie moze byc tak, ze fani chcac nie chcac ogladaja reklamy, za ktore telewizja zgarnia nie mala kase, a nie raczy poinformowac nawet o tym, ze kolejnego odcinka po prostu nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 23:17, Wojman napisał:

/ciach/
Gdy juz sie cieszylem ze sie skonczyly zaczal sie program. I to bynajmniej nie bylo CSI: Kryminalne Zagdaki
Nowego Jorku.
/ciach/

A ja zastanawiałem się dlaczego moja siostra siedzi i czyta książkę (na dodatek w moim pokoju).
Teraz już znam odpowiedź: bo nie było CSI...

Dnia 30.08.2007 o 23:17, Wojman napisał:

Fanow i symatykow seriali z serii CSI wzywam do bojkotu telewizji Polsat. Nie moze byc
tak, ze fani chcac nie chcac ogladaja reklamy, za ktore telewizja zgarnia nie mala kase, a
nie raczy poinformowac nawet o tym, ze kolejnego odcinka po prostu nie bedzie.

W sumie już nie raz tak było że miały być odcinki CSI, a nie było na Polsacie...
Albo przesuwali godziny emisji bez podania wcześniej informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polsat raz tak zrobił i trzeba tępić...a TVP2 to może w porządku? Razu pewnego do pierwszej w nocy czekałem, aby puścili mój ukochany CSI Las Vegas, a tu co? Jakieś durnowate opole czy jakiś dokument o piosenkarzu klasy C dali. A program TV mówił co innego. W każdym razie Las Vegas już sobie nie pooglądamy na TVP : <. Może Polsat wykupi 6 sezon? Oby tak, przynajmniej nie będzie chorej godziny emitowania, a już wolę reklamy niż siedzenie o do 2:30 w nocy przed TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 11:26, maciekujek napisał:

CSI masz jeszcze na AXN

Oczywiście że jest,
ale nie wszyscy posiadają w domu którąś z telewizji cyfrowych.

Ale tak czy inaczej, w publicznej telewizji (TVP2 oraz Polsat) emitują przecież CSI: Las Vegas/Miami/New York...
Tylko starsze serie, w porównaniu z AXN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 02:20, Gawełek napisał:

a już wolę reklamy niż siedzenie o do 2:30 w nocy przed
TV.


A ja wole siedzenie do 2:30 w nocy niz glupie reklamy, nawet jak nastepnego dnia o 7:30 musze byc w pracy. O tym, zeby seriale z serii CSI puszczali nie z lekorem tylko z polskimi napisami nawet nie marze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też o wiele bardziej lubię oglądać CSI na dwójce w okolicach północy. Dużo przyjemniej się wtedy ogląda. Poszczególne odcinki nie są przerywane reklamami, więc generalnie, gdy są puszczane dwa, to cały seans trwa półtorej godzinki. Tak jak np. dzisiaj zaczyna się o godzinie 23:45 a kończy o 1:15. Denerwować może tylko czasem przedłużający się nieznacznie program Pospieszalskiego, ale idzie to wytrzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj w TVP2 można oglądać szóstą serię CSI: Las Vegas
Emisją w każdy poniedziałek po programie Warto rozmawiać po dwa odcinki

VI seria liczy 24 odcinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 17:52, Maker3 napisał:

Od wczoraj w TVP2 można oglądać szóstą serię CSI: Las Vegas
Emisją w każdy poniedziałek po programie Warto rozmawiać po dwa odcinki

VI seria liczy 24 odcinki


Kurde! To oznacza, że przegapiłem już parę odcinków! Ja nie mogę! Dlaczego Polsat nie wykupił CSI: Las Vegas!? Tylko te tłumoki z TVP2 co jeszcze chorej godziny nie zmienili i zmyłkę zrobili puszczając IV sezon raz jeszcze. Myślałem, że zaraz po tym znów V sezon będzie. Pięknie...po prostu wspaniale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 18:12, mika818 napisał:

CSI:Miami jest najlepsze z wszystkich części! Resztę jakoś mi się jakoś ciężko ogląda. Może
dlatego że się do aktorów przyzwyczaiłam

Ja za to przyzwyczaiłem się do aktorów z Las Vegas.

Gawełek-->
Ja tam wole oglądać z logiem TVP.
I tak nagrywam na magnetowid więc pora nie ma znaczenia. A przynajmniej reklam nie muszę przewijać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 21:23, Gawełek napisał:

> Od wczoraj w TVP2 można oglądać szóstą serię CSI: Las Vegas
> Emisją w każdy poniedziałek po programie Warto rozmawiać po dwa odcinki
>
> VI seria liczy 24 odcinki

Kurde! To oznacza, że przegapiłem już parę odcinków! Ja nie mogę! Dlaczego Polsat nie wykupił
CSI: Las Vegas!? Tylko te tłumoki z TVP2 co jeszcze chorej godziny nie zmienili i zmyłkę zrobili
puszczając IV sezon raz jeszcze. Myślałem, że zaraz po tym znów V sezon będzie. Pięknie...po
prostu wspaniale.


TVP2 emituje CSI: Las Vegas już od chyba 3 lat, kiedy jeszcze w Polsacie nikt nie słyszał o tych serialach. Od zawsze też pora nadawania serialu jest późna, ale to akurat można zaliczyć na plus. Dużo przyjemniej ogląda się ten serial późną porą, gdy już panuje ogólna cisza, a i nawet lektor, który na początku brzmiał dla mnie trochę dziwnie, według mnie świetnie pasuje i do serialu i do pory.
I jak zauważył Maker3, plusem też jest to że nie ma reklam. Raz, że nie rozpraszają, dwa, że też nagrywam i nie muszę się potem bawić w wycinanie reklam.
pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 17:02, mooman napisał:

TVP2 emituje CSI: Las Vegas już od chyba 3 lat, kiedy jeszcze w Polsacie nikt nie słyszał o
tych serialach. Od zawsze też pora nadawania serialu jest późna,

Z tego co czytałem na filmwebie, TVP od początku CSI LV ma w (_|_) (a nawet sam to bardzo odczuwam).
Primo brak jakiejkolwiek promocji czy reklamy, że jeden z najpopularniejszych seriali w USA będzie emitowany u nas w kraju.
Sekundo pora wpierw była ludzka, bo z tego co wiem serial nadawany był około 20-21 i w innym dniu niż poniedziałek, potem jakiś geniusz pomyślał, że najlepiej będzie jak ten serial zaczną nadawać w poniedziałki o porze kiedy ludzie śpią. Tak, na pewno dzięki temu u nas w kraju serial zyska popularność. Bo wiadomo dla TVP ważniejsze są tandetne śmieci typu "M jak miłość" czy inne badziewia, które w naszym kraju niestety biją popularność. Poza tym raz w wakacje puszczali CSI w piątki o 22, dlaczego nie mogli zachować tej pory? Tylko jak znów rok szkolny się zaczął to postanowili kolejny raz nadawać w poniedziałki o chorej godzinie?
TVP2 nie powinno mieć pozwolenia na CSI, oni kaleczą ten serial, wolę oglądać CSI po 20 z reklamami niż siedzieć do 1 w nocy z obawą, że dekle nic nie powiedzą o zmianie emisji (nie informując nic o tym i nie zmieniając programu, nie raz już TVP tak się zachowała)i o 1 w nocy puszczą mi jakiś debilny dokument o gościu co śpiewał ale umarł, jakby mnie to dużo obchodziło.
Były wysyłane pytania dlaczego ten serial nie może być wcześniej puszczany. Jaką odpowiedź dostali fani? Bo CSI jest za bardzo krwawy i brutalny dlatego jest puszczany o tej porze. Ta...w Miami i New York wszystko jest różowe i wesołe dlatego Polsat puszcza serial o normalnej porze. Fakt CSI NY ostatnio różnie jest puszczany, ale 22 czy 23 nie jest tak straszny jak 23:55 czy 1:30.
Faktem jest, że co do lektora to muszę się z Wami zgodzić. Bardzo pasuje od do Grissona.
Tyle mam do napisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować