Zaloguj się, aby obserwować  
woko27

Need for Speed: Pro Street - temat gry

3015 postów w tym temacie

Dnia 19.10.2007 o 21:18, Vormulac napisał:

> 5. piękny dym z opon :D
Masz więcej na dwóch pierwszych.

Nie no, miodzio po prostu, ciekawe czy bardzo będzie spowalniał grę "obfity" dym ^^

Dnia 19.10.2007 o 21:18, Vormulac napisał:

Fajnie się przykleiły autka na czwartej fotce. :D

Może je kropelką skleili ^^
Gra zapowiada się superanckoo :D Tylko czekam na nową kartę graficzną, i w święta mi się nudzić nie będzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demo na Xboxa 360 juz w nastepnym tygoniu a na kompa....nic nie wiadomo. Lecz dla zniecierpliwionych serwis cokezero.de opublikowal gadzet Blueprint Demo na ktorym mozna stunigowac jeden z 4 samochodow:
- Acure RSX,
- Audi TT 3.2 Quattro,
- Forda Focusa ST,
- oraz Subaru Impreze WRX STI,
a nastepnie zrobic tapete na pulpit oraz zapisac czesc pliku co pozniej gdy juz nabedziemy NFS PS umozliwi nam wgranie naszej zabawki do gry.

P.S. bym zapomial to jest stronka z gadzetem http://www.ea.com/prostreet/cokezero.jsp?locale=us

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 22:48, Małko93 napisał:

Demo na Xboxa 360 juz w nastepnym tygoniu a na kompa....nic nie wiadomo. Lecz dla zniecierpliwionych
serwis cokezero.de opublikowal gadzet Blueprint Demo na ktorym mozna stunigowac jeden z 4 samochodow:

- Acure RSX,
- Audi TT 3.2 Quattro,
- Forda Focusa ST,
- oraz Subaru Impreze WRX STI,
a nastepnie zrobic tapete na pulpit oraz zapisac czesc pliku co pozniej gdy juz nabedziemy
NFS PS umozliwi nam wgranie naszej zabawki do gry.

P.S. bym zapomial to jest stronka z gadzetem http://www.ea.com/prostreet/cokezero.jsp?locale=us



fajny ten bajer :) juz zaczynam zabawe z tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 22:48, Małko93 napisał:

Demo na Xboxa 360 juz w nastepnym tygoniu a na kompa....nic nie wiadomo. Lecz dla zniecierpliwionych
serwis cokezero.de opublikowal gadzet Blueprint Demo na ktorym mozna stunigowac jeden z 4 samochodow:

Fajneeee :D Też się za to zabieram ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po obejrzeniu wszystkich filmików i zapowiedzi nasuwa mi się pytanie o AI... Wiem że PS będzie nastawiony na rozgrywkę online i bardzo się z tego cieszę ale przecież w karierze (którą będzie pewnie trzeba zaliczyć żeby wszystkie części odblokować) będziemy się ścigać z AI. Ma ktoś jakieś info jak to będzie z komputerowymi przeciwnikami?? może nie dopatrzyłem się czegoś w przeglądanych przeze mnie materiałach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 12:20, Małko93 napisał:

wyszedl mi ladny Audi TT 3.2 Quattro

Zależy od gustu, mnie się np. nie podoba ;)

Dnia 20.10.2007 o 12:20, Małko93 napisał:

ponizej screeny....

A ja widzę tylko jeden screen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 12:20, Małko93 napisał:

Bawilem sie tym BluePrint i wyszedl mi ladny Audi TT 3.2 Quattro ponizej screeny....

mi się podoba :)
Pro Street to będzie hit. Musi być hitem. Na trailerach wszystko wygląda genialnie. Tyle że chyba mam za słabego kompa...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 12:46, Madoc napisał:

Musi być hitem. Na trailerach wszystko wygląda genialnie.

Przypomnij sobie jak było z Carbonem. O jaki będzie super, jak niesamowicie wyglądał na trailerach, a po premierze przez większość został skrytykowany. Chociaż przeczuwam, ze PS zaprezentuje wyższy poziom niż poprzednik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dym rzeczywiście świetny, ale reszta średnia. Grafika nie powala, ale może to efekt kompresji screenów i nie włączonego antialiasingu. Mam taką nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 12:20, Małko93 napisał:

Bawilem sie tym BluePrint i wyszedl mi ladny Audi TT 3.2 Quattro ponizej screeny....



Fura wypas..ale zalatuje wiejskim tuningiem...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 12:20, Małko93 napisał:

Bawilem sie tym BluePrint i wyszedl mi ladny Audi TT 3.2 Quattro ponizej screeny....

No nie powiem, że źle wygląda. Jest taki.....czarno-czerwony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 14:30, speedraid napisał:

> Musi być hitem. Na trailerach wszystko wygląda genialnie.
Przypomnij sobie jak było z Carbonem. O jaki będzie super, jak niesamowicie wyglądał na trailerach,
a po premierze przez większość został skrytykowany. Chociaż przeczuwam, ze PS zaprezentuje
wyższy poziom niż poprzednik.

tyle ża Carbon na trailerach był taki... cukierkowy. A PS jest taki brutalny, jak prawdziwe wyścigi. Nie ma to tamto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 09:56, Oskar 1994 napisał:

Ja zakupię to grę na Playstation 3 i czuję, że grafika będzie nie ziemska.... xD


Grafika będzie taka jak na pokazywanych screenach, czyli wyższa klasa średnia z tendencjami do klasy wysokiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze juz ktoś podawał, moze nie dlatego ja Wam pokaze samochód który będzie prezentował Pro Streeta. Jest narazie w fazie dopieszczania ale troche juz widac tzw. Demo Car

20071021141514

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować