Zaloguj się, aby obserwować  
woko27

Need for Speed: Pro Street - temat gry

3015 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2007 o 14:15, awesome napisał:

Moze juz ktoś podawał, moze nie dlatego ja Wam pokaze samochód który będzie prezentował Pro
Streeta. Jest narazie w fazie dopieszczania ale troche juz widac tzw. Demo Car


Takie jajowate przednionapędowe badziewie prezentowało Pro Streeta? Antyreklamę chcieli zrobić czy co? Mogli jeszcze trochę podriftować tym przednionapędowcem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 15:18, KannX napisał:

Takie jajowate przednionapędowe badziewie prezentowało Pro Streeta? Antyreklamę chcieli zrobić
czy co? Mogli jeszcze trochę podriftować tym przednionapędowcem :P

Bez przesady. Akurat Leon Cupra jest najbardziej sportowym modelem Seata, do tego totalnie przerobionym. Dla mnie w sumie może być.
Chociaż z drugiej strony bardziej pasowałoby to siakieś 2-drzwiowe coupe, ale cóż...

I jeszcze coś:
Jak ogłosiło EA, wersję demo ProStreeta na PC będzie można pobrać pod koniec października lub w pierwszym tygodniu listopada. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 15:18, KannX napisał:

> Moze juz ktoś podawał, moze nie dlatego ja Wam pokaze samochód który będzie prezentował
Pro
> Streeta. Jest narazie w fazie dopieszczania ale troche juz widac tzw. Demo Car

Takie jajowate przednionapędowe badziewie prezentowało Pro Streeta? Antyreklamę chcieli zrobić
czy co? Mogli jeszcze trochę podriftować tym przednionapędowcem :P


Według mnie autko jest świtne......mam nadzieje że bedzie opcja naklejania vinyli jak w nfsu2 a nie w carbonie....uwielbiałem tworzyć zarypiste motywy z podstawowych wzorkow.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 16:13, Pietro90210 napisał:

> > Moze juz ktoś podawał, moze nie dlatego ja Wam pokaze samochód który będzie prezentował

> Pro
> > Streeta. Jest narazie w fazie dopieszczania ale troche juz widac tzw. Demo
Car
>
> Takie jajowate przednionapędowe badziewie prezentowało Pro Streeta? Antyreklamę chcieli
zrobić
> czy co? Mogli jeszcze trochę podriftować tym przednionapędowcem :P

Według mnie autko jest świtne......mam nadzieje że bedzie opcja naklejania vinyli jak w nfsu2
a nie w carbonie....uwielbiałem tworzyć zarypiste motywy z podstawowych wzorkow.....


trochę dziwnie mówisz bo w carbonie było dużo więcej opcji jeśli chodzi o "kolorowanie" samochodów (zmiana pozycji, wielkości, więcej warstw itd.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście nowe screenshoty? :) Z nimi właśnie możemy stwierdzić pojawienie się nowych samochodów w grze:
Mitsubishi Lancer IX, Dodge Charger, Mazda RX-8 oraz Nissan 350z. Do tego ostatniego screenów nie dam, bo Vormulac dał bodajże ze dwie strony temu. ;)

20071021195649

20071021195659

20071021195708

20071021195723

20071021195808

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 15:18, KannX napisał:

> Moze juz ktoś podawał, moze nie dlatego ja Wam pokaze samochód który będzie prezentował
Pro
> Streeta. Jest narazie w fazie dopieszczania ale troche juz widac tzw. Demo Car

Takie jajowate przednionapędowe badziewie prezentowało Pro Streeta? Antyreklamę chcieli zrobić
czy co? Mogli jeszcze trochę podriftować tym przednionapędowcem :P


nie prezentowało a będzie prezentowac bo jest jeszcze w fazie projektowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tragiczny jest ten Nissan który jest na okładce gry chyba. to chyba następca Skyline''a. Porażka. Na szczęście stary Skyline też będzie. Tak samo z tym nowym Lancerem, którego tył też nie jest za ładny. Za to Evo IX... mniamciu :) Mam nadzieję że tuning będzie tak rozbudowany jak jest to pokazane na trailerach :) I jeszcze neony bym chciał- chociał w MW i Carbonie nie było, więc jak w PS też nie będzie to przeżyję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tuning bedzie mocno rozbudowany, lecz nie bedzie nenonów (podobno) .

>to jest odpowiedź na posta dodanego przez Pietro90210
Tak, w PS''ie tez bedzie mozliwosc bawienia sie vinylami jak w Carbonie, a kto wie meze twórcyjeszcze cos dodadza.

Te dwie odpowiedzi stwierdzaja newsy i trailery. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 22:08, Małko93 napisał:

Tuning bedzie mocno rozbudowany, lecz nie bedzie nenonów (podobno) .

znaczy ja to w sumie wiedziałem ale mam nadal taką małą nadzieję że jednak dla Madoca wstawią :) bo samochód z neonami zupełnie inaczej wygląda (chociaż neony wstawione bez przemyślenia zbliżają samochód do określenia ,,wiejski tuning" :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MNIAAAAM :P
Wreszcie tworzy się gry o grafice jak z artów reklamowych sprzed kilku lat :P
kiedyś taka grafika była fantazją, dziełem nocnych zmagań grafików komputerowych, dziś może mieć ją każdy, u siebie na miękkim dywanie przed telewizorem czy w wygodnym fotelu przed podłączonym do blaszaka monitorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sadze aby w PS znalazly sie neony, bo pisali by o ty na poczatkowych newsach i bylo by je widac na trailerach.
Zreszta po co neony w takich samochodach, ktore jezdza legalnie po specjalnych torach, a w wyscigach bardziej bedzie sie liczyc moc, sterownosc itp. a nie wyglad (to juz nie uliczne wyscigi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2007 o 21:55, Madoc napisał:

tragiczny jest ten Nissan który jest na okładce gry chyba.

Tragiczne jest raczej twoje zdanie. ''''Tragiczny jest ten Nissan który jest na okładce chyba'''' :]

Teraz ja podzielę się swoim poglądem. Nowy Nissan może nie jest cudem jeżeli chodzi o wygląd, ale bez przesady. Zdecydowanie największym minusem jest za dużo krągłości. Nie pasuje to w takim samochodzie zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że poprzednik był zdecydowanie bardziej kanciasty (co nie znaczy, że jest). Jaka porażka?

Nowe Mitsubishi Lancer Evolution X to świetny samochód (biorąc pod uwagę wygląd, nie miałem okazji sie nim przejechać). Nabrał jeszcze bardziej agresywnej stylizacji, lecz został tak zaprojektowany, że nie powiemy ''''o, to jest nie na miejscu'''', ''''to nie miało tutaj być'''' lub ''''co to za przetłoczenie''''. Krótko mówiąc nie jest przeładowany jakim był wg mnie poprzednik. Mogę nawet powiedzieć , że jeżeli chodzi o samochód na co dzień to zajmuje miejsce 1 tuż przed Land Rover Range Rover Sport ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


chyba, bo nie byłem pewien czy to on jest na okładce. najbardziej mi sie w nim nie podoba przód jest po prostu tragiczny :D ale tył jest nawet nawet, te krągłości mogą być.
a w Evo nie podoba mi się tył. Przód jest ładny, powiedziałbym nawet że bardzo. Ale tył jest... nie jest tragiczny, ale taki sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2007 o 14:23, Małko93 napisał:

Zreszta po co neony w takich samochodach, ktore jezdza legalnie po specjalnych torach, a w
wyscigach bardziej bedzie sie liczyc moc, sterownosc itp. a nie wyglad (to juz nie uliczne
wyscigi).

ale co to za różnica czy legalnie czy nielegalnie? to jak jeżdżą legalnie to nie mogą ładnie wyglądać? :) poza tym na zjazdach bardzo często są pokazywane samochody z neonami, które są tam legalnie. A wygląd nigdy nie był najważniejszy, bo z tylko ładnym wozem nie przejdziemy żadnego NFSa. a wygląd samochodu w PS też będzie ważny (dla gracza) bo w końcu po coś będą te rozbudowane opcje robienia naklejek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 14:41, FerraEnzo napisał:

Jelsi nie podoba ci sie nowy GTR i Lancer X to looknij sobie na Impreze nowa i pogadamy.:):)

nom, nowa Impreza po prostu... brak mi słów :) beznadzieja. :D tak jak nowa Honda Civic, ta z takimi jakby połączonymi światłami. Chociaż im częściej ją widzę tym bardziej mi się podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 18:55, Madoc napisał:

chyba, bo nie byłem pewien czy to on jest na okładce.

Nowy NISSAN jest na okladce (ponizej okadka)

Dnia 22.10.2007 o 18:55, Madoc napisał:

najbardziej mi sie w nim nie podoba przód jest po prostu tragiczny :D ale tył jest nawet nawet, te krągłości mogą być.

A spojz na to ze strony projektantow poco sa te okraglosci (nie chce sie wymadrzac), aby zdobywac wyzsza predkosc przez oplyw powierza przez samochod (areodynamika), w PS bedzie duzo na ten temat

20071022190852

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować