Zaloguj się, aby obserwować  
woko27

Need for Speed: Pro Street - temat gry

3015 postów w tym temacie

Dnia 29.10.2007 o 13:30, awesome napisał:

> > > >>..............


9GB to przeciez nie tak duzo. Nie marudźcie, Stranglehold potrzebuje 50GB to dopiero mozna
narzekac.


50GB TY PRZYTOMNY JESTES???? stranglehold zajmuje 13 gb na hdd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 13:52, MLODY2K6 napisał:

> > > > >>..............
>
>
> 9GB to przeciez nie tak duzo. Nie marudźcie, Stranglehold potrzebuje 50GB to dopiero mozna

> narzekac.

50GB TY PRZYTOMNY JESTES???? stranglehold zajmuje 13 gb na hdd



my bed. tak podali producenci przed premiera bo tyle gra potrzebuje w momencie instalacji i instalowaniu przerywników jakości HD.

Jeśli wierzyć liczbom przedstawionym przez Direct2Drive, Stranglehold będzie potrzebował aż... 50 GB (!) wolnej przestrzeni dyskowej! Z dodatkowych informacji wynika, że aż 20 GB zajmować będą pliki wykorzystywane jedynie w momencie instalacji gry. Tuż po niej będzie je można wykasować.

Nie jest to pierwsza wiadomość poświęcona Stranglehold, która wzbudza wielkie emocje wśród zainteresowanych grą posiadaczy komputerów osobistych. Pierwszą była bowiem informacja dotycząca dosyć wysokich wymagań sprzętowych gry. Co ciekawe, z przedstawionych wówczas faktów wynikało, że Stranglehold będzie zajmować na dysku jedynie 15 GB. Miejmy nadzieję, że zwiększeniu nie uległ żaden z innych ujawnionych wtedy czynników.

Co do NFSA to kurcze niech ten czas szybciej leci bo sie juz doczekac nie moge. tylko kierownicy mi brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.10.2007 o 14:01, awesome napisał:

Co do NFSA to kurcze niech ten czas szybciej leci bo sie juz doczekac nie moge. tylko kierownicy
mi brakuje.


wiesz co do stranglehold to mam nadzieje ze wiesz ze ta gra jest juz na rynku od 3 tygodni. a wymagan nie ma duzych fajna sprawa jest tp ze da sie prawie wszystko zniszczyc na planszy. Co do NFS-a to tez czekam z nieciepliwoscia na ta gre i ciesze sie ze premiera jest 23 bo moj przegrzany 8800GTX jest w serwisie wiec czekam az seriws mi p[rzysle nowke i bede grac :))))) tymczasem wielka zagadka dla mnie jest demo crysisa dzisiaj naszczescie ide testowac je do kumpla bo tez ma GTX-a wiec zobaczymy czy z tymi zmeinionymi plikami na very high pod xp bedzie dobrze chodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 11:49, Krystian-03 napisał:

9GB na HDD...To mnie rozwaliło..


9GB - standard, jak na dzisiejsze czasy. Samo TDU potrzebuje ok. 8GB wolnego miejsca na twardzielu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 20:53, damian111 napisał:

ale rospaczacie a wiedźmin tylko 8.5 gb

Rozpaczacie jeśli już, ludzie piszcie po "Polsku" bo to ludzkie pojęcie przechodzi....
Mi się wydaje, że moje 60 GB Maxtora, wysłużyło się przez 6 lat ;pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 21:09, heros idol napisał:

A w pro streecie som legalne wyścigi??

Nie som, ale bendom, gdyż ta gra jeszcze nie wyszła ;)
Choć na trailerach czasem to nie wygląda na legalne imprezy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 21:09, heros idol napisał:

A w pro streecie som legalne wyścigi??

No iasne rze som.. Ludzie ratujcie....
W PS wsztsko jest legalne, bynajmniej tak czytałem :P A dla mnie Juiced 2 do PS nawet się nie umywa, chociażby grafiką..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coś te filmiki w ogóle nie chcą się załadować... nie ma ich gdzieś indziej niż na youtube''ie?

@heros idol
jak wolisz Juiced 2 to pisz w temacie o nim, bo tu troszku śmiecisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 21:16, heros idol napisał:

Ja tam wole Juiced 2.


ta gra ma beznadziejny model jazdy... A co do PS a dokładniej dema to wersja na PC pokaże się kilka dni przed premierą w USA czy w dniu premiery?? bo chcę wiedzieć ile będę miał czasu by demko przetestować zanim pre ordera potwierdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" Electronic Arts może udawać, że nadal tworzy przystępnego i radosnego racera, ale po tym, co widziałem w wersji preview, bliżej tej grze do Forzy, niż do błyskającego kogutami Most Wanted czy baunsującego Undergrounda. Owszem, nadal wiele elementów jest uproszczonych, ale w ProStreet po raz pierwszy można się (oczywiście nieobowiązkowo) nieco ubrudzić wirtualnym smarem grzebiąc w ustawieniach samochodów. Wyświetlana jest również linia idealnego toru jazdy... A to już o czymś chyba świadczy." Marcellus, Neo Plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 21:22, pizmak666 napisał:

coś te filmiki w ogóle nie chcą się załadować... nie ma ich gdzieś indziej niż na youtube''ie?

Mi to zawsze na youtube działają dobrze, a na GT się łądują i łądują, że zwariować można :P

Dnia 29.10.2007 o 21:22, pizmak666 napisał:

jak wolisz Juiced 2 to pisz w temacie o nim, bo tu troszku śmiecisz...

Co poradzisz, "Świeżak" na forum, ale pisownia to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

świeżak świeżakiem, ale jeśli ten temat znalazł, to i o juiced 2 znajdzie.
a co do filmików, to średnio mi się podobały... mało dynamizmu, jak na nfs''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 21:28, Grz3chu napisał:

/.../ Marcellus, Neo Plus


Jeśli jest to rzeczywiście opinia wydana na podstawie wersji preview PSa, można się tylko cieszyć. Może w końcu NfS chociaż trochę odskoczy od, coby nie mówić, typowego arcade. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2007 o 21:28, Grz3chu napisał:

" Electronic Arts może udawać, że nadal tworzy przystępnego i radosnego racera, ale po tym,
co widziałem w wersji preview, bliżej tej grze do Forzy, niż do błyskającego kogutami Most
Wanted czy baunsującego Undergrounda. Owszem, nadal wiele elementów jest uproszczonych, ale
w ProStreet po raz pierwszy można się (oczywiście nieobowiązkowo) nieco ubrudzić wirtualnym
smarem grzebiąc w ustawieniach samochodów. Wyświetlana jest również linia idealnego toru jazdy...
A to już o czymś chyba świadczy."
Marcellus, Neo Plus



Jeśli jest tak naprawde to EA moim zdaniem źle robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować