Zaloguj się, aby obserwować  
woko27

Need for Speed: Pro Street - temat gry

3015 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2007 o 10:35, pan m. napisał:

Rany co za prędkość!
353.8kb/s!Co ty masz za net?


wiem ze lipa powinno byc 700kilo ale za malo peerow bylo. NET 6mbit samemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. W demo grałem, co widziałem... nie, jeszcze nie opisałem. Ale opiszę.

Na razie mogę powiedzieć tyle, że gra się dość przyjemnie. Dość, bo nie jest idealnie.
Szczerze mówiąc, do tej pory utwierdziłem się, że NFS do realizmu już nie powróci. Miałem rację. I nawet ProStreet tego nie zmieni.
Cały model jazdy jest dziwny. Niby miało być bardziej realistycznie, a wyszło... nic nie wyszło. Ogólnie jest to arcade, trochę pomieszane z namiastką symulacji (linia idealnego toru jazdy, etc.). Co do poziomów trudności, to ja nie widzę żadnej różnicy między "Casual", a "King". Powiem więcej, mam wrażenie, że "Casual" wręcz spowalnia samochód. :P
Szkoda też, że dalej nie ma kamery z wnętrza auta, ale cóż... To jest jednak arcade.

Grafika... Jest naprawdę ładna. Nic więcej powiedzieć nie mogę, bo co tu mówić. Wystarczy zobaczyć na screeny. Zniszczenia wyglądają fajnie i są w miarę realistyczne. Chociaż nie. Jeśli po lekkim walnięciu w tył innego auta wyświetla się "Heavy Damage", jest to dość naciągane.
Aha, zapomniałem wspomnieć o dźwięku. Rockowe kawałki dają radę. ;)

Teraz najważniejsze pytanie: kupić, czy nie?
Aktualnie nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem jedno . Zawiodłem się na Pro Streecie :| Mam athlona 3400+x2 ,2gb ramu ,geforce 7600gs a
ledwo chodzi na minimalnych ustawieniach ;( Całe szczęście ,że niedługo wymieniam kartę :] Co do gry ,gdy
ją włączyłem poczułem fajny klimacik ,ale gdy zaczął się wyścig po prostu masakra...sterowanie jakieś nie
tego ,niby miało być takie łatwe do opanowania sprawiające aby przyjemnie się grało ,a AI przeciwników jakieś słabe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 13:30, Meykan napisał:

A mógł byś podać link skąd pobrałeś demo? Jeśli mi się spodoba to kupię pełniaka.

Ja pobierałem z tego linka:
http://159.153.197.74/pub/demos/NFS/prostreet/nfsps_pcdemo.exe
Aktualnie jednak serwer jest oblężony i ciężko w ogóle się dostać.

Tutaj masz sporo szybkich mirrorów: http://www.needforspeed.pl/news.php?readmore=931

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 13:35, Linux M napisał:

> A mógł byś podać link skąd pobrałeś demo? Jeśli mi się spodoba to kupię pełniaka.
Ja pobierałem z tego linka:
http://159.153.197.74/pub/demos/NFS/prostreet/nfsps_pcdemo.exe
Aktualnie jednak serwer jest oblężony i ciężko w ogóle się dostać.

Tutaj masz sporo szybkich mirrorów: http://www.needforspeed.pl/news.php?readmore=931


te linki juz byly podane patrzy pare postow wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt ciekawy ten NFS ;/ Przynajmniej demo. Grafika jest ok, dźwięk, wszystko super, ale sterowanie to w tych dwóch trybach jest do niczego. Tuningu nie dali do dema? Tak słabo im wyszło? NFS''y kupuje zawsze od HP1, ale teraz się zastanowię czy kupić, bo demo Carbona było nawet dobre w porównaniu do tego, a sam Carbon cienki. Jak wyjdzie TDU2 to będzie (prawdopodobnie) śmierć serii od EA, bo TDU jest świetne w przeciwieństwie do Carbona i pewnie też PS''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kto jest ciekawy, jak gra się w demo na PC - nakręciliśmy dwa gameplaye prezentujące speed challenge oraz grip. Jakość tego drugiego jest troszkę cienka, ale z pretensjami do YouTube, to on nam coś ją obciął. ;] Filmiki można obejrzeć bezpośrednio z tego newsa:

http://motogames.gram.pl/index.php?what=news&details=333

Enjoy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem i muszę stwierdzić, że wcale nie jest tak źle. Czytając wasze opinie byłem przerażony, ale tu pozytywne zaskoczenie. Grafa ładna, dźwięk oczywiście też, a skrytykowany przez was model jazdy taki sobie. Rzeczywiście łączy on w sobie cechy arcadówki i symulatora. Niby ok, ale nie za bardzo sprawdza sie w grze. Mimo to jest bardzo dobrze, dlatego nie będę w nią grał na obecnej konfiguracji aby czegoś nie stracić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle to wygląda.Ja swoje dam jutro,bo dziś gram i jeszcze ściągam,a jutro kręcę i puszczam.A tak nawiasem-jakim programem wy kręcicie filmiki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie.Zaraz padnę.Ściągam demko 10h i 30 minut.Jest 99%.I co?Komunikat:
"Błąd pobierania pliku

Plik C:\Documents and settings\ABC\Pulpit\nfsps_pcdemo(2).exe nie może zostać zapisany,ponieważ wystąpił nieznany błąd.

Należy spróbować zapisać plik w innym katalogu docelowym."

Grrr i to na 99%,bo ponad 10 godzinach pobierania i cierpliwego czekania.
Ostatni raz ściągam coś większego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 19:00, juke napisał:

Ale raczej w demo przy moim sprzęcie nie dam rady zagrać.

Jaki ? Bo ja byłem raczej przekonany, że mi nie pójdzie, ale jak to ja, musiałem sie o tym przekonać na własnej skórze... i działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować