Zaloguj się, aby obserwować  
Pustelnik88

Wasza Kolekcja Muzyki...

867 postów w tym temacie

Mała aktualizacja, bowiem jako że ostatnie foty zamieszczałem tutaj nieco ponad rok temu, a od tego czasu sporo się w mojej kolekcji zmieniło tj. sporo płyt przybyło. Zdjęcia pozostałych płyt we wcześniejszych postach, bo nie chciało mi się ich wszystkich ustawiać. Niestety na zdjęciach pojedynczych zapominałem wyłożyć płyty Iron Maiden - "A Matter Life And Death"(jest na zbiorczym) a na wspólnym z kolei brakuje Rush - "Rush"(ta za to jest na nr. 1).

20120127172312

20120127172328

20120127172342

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciąg dalszy aktualizacji bo całość się niestety nie zmieściła. Dodatkowo obok płyt Dream Theater bilet na zbliżający się wielkimi krokami niedzielny koncert zespołu.

20120127174643

20120127174739

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Delikatna aktualizacja mojej muzycznej kolekcji, głównie z tego powodu, że przypomniałem sobie o tym temacie (i byłem na tyle znudzony, żeby zrobić zdjęcia) ;)

+ Wrzucam zdjęcie ''grupowe'' - serio mi się nudziło.

Opis pierwszego zdjęcia, od lewej do prawej:

Coldplay - X&Y
Cinematic Orechestra - Ma Fleur
Coldplay - Mylo Xyloto
Adele - 21
Kasabian - Velociraptor!
Leszek Możdżer - Kaczmarek by Możdżer
Björk - Homogenic
TV on the Radio - Nine Types Of Light
Neo Retros - Listen to your leader
Sigur Rós - INNI
Björk - Debut
Björk - Post
Coldplay - Every Teardrop Is A Waterfall
Ólafur Arnalds - Living Room Songs (moim zdaniem najlepszy album ostatniego roku, perełka)
Northern Living #1
The Last Shadow Puppets - The Age Of The Understatement
Myslovitz - Nieważne Jak Wysoko Jesteśmy
Piotr Lisiecki - Rules Changed Up
Northern Living #2
Arcade Fire - The Suburbs

Dziękuję za uwagę. Pozdrawiam,
Maciek.

20120129150901

20120129150943

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja kolekcja muzyki (najlepsze płyty)
Szczególnie jestem zadowolony z 2 albumów - Daughtry (18 zł z wysyłką) i Pure Instinct za 35 zł z wysyłką.

20120307145226

20120307145256

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupywał ktoś coś z serii;
''Original Album Series''
??
Pakowane po 5 płyt, a cena 68 zł (przynajmniej na merlinie). Jest nawet promocja na merlinie wlasnie, że wsyłka za darmo i zastanawiam się czy sie skusić na to. Tylko nie wiem jak to wygląda, czy pakowane każdy album osobno z książeczką czy poprostu 5 płyt w tekturze bez książeczek itp? Ktoś wie coś na ten temat ?

link do merlina
http://tnij.org/merlinnn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2012 o 16:10, nolif3r napisał:

Kupywał ktoś coś z serii;
''Original Album Series''
??


No więc wygląda to dość biednie. Każda z pięciu płyt jest w osobnej tekturce (takiej w jakiej masz często zapakowane płyty z czasopism), a na każdej z nich masz okładkę albumu i z tyłu spis utworów. Całość zapakowana jest w etui, takie jak na zdjęciu. Książeczek jednak brak. A czy warto to kupić? Moim zdaniem nie, ale jeśli nie przeszkadza brak książeczek i lubisz się męczyć przy wyciąganiu płyt, żeby ich nie porysować to już możesz się skusić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2012 o 17:39, dave03 napisał:

Mała aktualizacja, bowiem jako że ostatnie foty zamieszczałem tutaj nieco ponad rok temu,
a od tego czasu sporo się w mojej kolekcji zmieniło tj. sporo płyt przybyło. Zdjęcia
pozostałych płyt we wcześniejszych postach, bo nie chciało mi się ich wszystkich ustawiać.
Niestety na zdjęciach pojedynczych zapominałem wyłożyć płyty Iron Maiden - "A Matter
Life And Death"(jest na zbiorczym) a na wspólnym z kolei brakuje Rush - "Rush"(ta za
to jest na nr. 1).



Uuuu ELP i Camel widzę, że się rozwijasz w pasjach muzycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2013 o 21:55, Yupy napisał:

Uuuu ELP i Camel widzę, że się rozwijasz w pasjach muzycznych


Eee, chyba nie powinieneś być tym faktem zaskoczony, bo ostatnio jak tutaj pisaliśmy to pytałem Cie przecież o opinie na temat płyt Emerson, Like & Palmer. Na razie mam tylko te dwie, ale chyba wezmę jeszcze debiut i "Brain Salad Surgery". Camel zaś słucham już od dawna i nawet ich albumy przewijały się na moich wcześniejszych zdjęciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2013 o 23:46, Falcon napisał:

Orientuje się ktoś, czy będzie w Polsce sprzedawany nowy album Woodkida?

Na allegro i przez empik można kupić, w empiku 50 zł premiera 19 marca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O. :) Mam tylko nadzieję, że w Empiku będzie porządne wydanie, bo za te tekturowe koperty nie zamierzam 50 zł płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować