Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Prace nad polską wersją Jade Empire zakończone!

26 postów w tym temacie

Ja i tak nie kupię tej gry ale wyczekuję na jej premierę ;) Może wrażenia osób którzy zamówili ją jeszcze przed premierą zachęcą mnie do kupna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 15:02, adam3400 napisał:

Sorry za 2 posty ale przez przypadek tak mi się zrobiło ;P


raczej za 3 posty ;], a co da jade empire ta gierka będzie świetna bo wszyscy wiemy kto ją wydał ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie to, że CDP informuje o takich rzeczach, dobrze wiedzieć na czym stoimy ;) Choć nie do końca bo nadal nie wiem jaka polonizjacja będzie w JE :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czekam na premierę ze względu na daleko wschodnie klimaty może w ek dadzą jakiś nóż :)
gra pewnie mi nie wejdzie
p.s. a jest jakieś demo tej gry w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Zwróciliśmy szczególną uwagę na jakość polskiej wersji" Taa... już to widzę. Tak samo mówiliście przy NWN 2, Gothicu 3 i HoM&M 5. I co wyszło? Za przeproszeniem - gów*o. I nie mówcie, że tym razem będzie lepiej, bo i tak nie uwierzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Przewidywany termin oddania polskiego mastera do tłoczni to pierwszy dzień marca. Jeśli w Polsce w tym czasie nie zdarzy się trzęsienie ziemi, nasza premiera będzie miała miejsce zgodnie z zapowiedziami czyli 8 marca" - no to lece po tube dzwiekowa, zaraz im je wywolam. Gra mi nie pojdzie wiec nie mam na co czekac, ale moze byc calkiem niezla biorac pod uwage zapowiedzi. Ciekawe jak wypadnie polonizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować