Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Pomysły na prezenty

82 postów w tym temacie

Witam wsyztkich mam problem pomozcie mi mam dziewczyne i za 4 miesiace mamy rocznice nasza i dotego gwiazdka jest... cz pomogli bycie mi wybrac prezent bo nasza rocznice wlasnie jest w gwiazdke pomozcie mi jakie mam mojej dziewczynie prezent kupic mam an wydanie kolo 80-100 zl dziek za odpowiedzi
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2007 o 01:28, frytosz napisał:

/ciach/


Może nam coś więcej powiesz np. co Twoja dziewczyna lubi, czym się interesuje (jeśli oczywiście możesz powiedzieć).
Najlepiej to bądź z nią w ten dzień to będzie dla niej dużo znaczyć i kup kwiaty i jakieś czekoladki dziewczyny lubią słodkości;) Ale jeśli mamy Ci doradzić to musimy troszkę więcej wiedzieć;)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w jakim jesteście wieku ? Najlepiej zaproś ją do jakiejś restauracji albo sam zrób dla niej kolację. Kup jej kwiaty, czekoladki, praw jej komplementy i to na pewno wystarczy. Ważne żebyście byli razem, prezenty to rzecz drugorzędna - swoisty dodatek do całości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My jestesmy w wieku 18 lat moja dziewczyna ogolnie wsyztko po trochu lubi myzuke dobra sport dobrze zejsc slodkosci lubi nosic bizuterie a najabrdziej lubi chodzic po sklepach z ciuchami... wiecei bo my mamy rocznice w gwiazdke i chce jej prezen pod choinke a zarazem na rocznice kupic wiecj jezeli mozecie to bede wdzieczny za pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eee ja mam problem, zbliza sie wieczor kawalerski mojego brata, i nie mam pomyslu co mu z tej okazji kupic, a chyba dziewczynki nie wchodza w rachube :P Pozmozecie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WITAM WSYZTKICH MAM PYTANIE PROSZ EO POMOC NIEDLUGO GWIAZDKA SIE ZBLIZA A MUZE COS DZIEWZCYNIE KUPIC ZAROWON GWIAZDKOWY JAK I ROCZNICA TO BEDZIE POMOZCIE C BYM MOGL JEJ KUPIC

MA 17 LAT

DZIEKI WSYZTSKIM ZA POMOC

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem co wybrać albo Guitar Hero II i Zdalnie sterowany helikopter lub Dwa walczące roboty z broniami, LEGO Star wars na ps2 i bionicle Mahri? piszcie który zestaw lepszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 22:20, Bifur napisał:

Ja nie wiem co wybrać albo Guitar Hero II i Zdalnie sterowany helikopter lub Dwa walczące roboty
z broniami, LEGO Star wars na ps2 i bionicle Mahri? piszcie który zestaw lepszy :)


Dla siebie czy dla kogos? :P Dla siebie bym chyba wybrał Guitar Hero II i ew. ten helikopter :P

Baluk nie spamuj bo to się robi męczące. Opcja edytuj nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam lduziska to znowu ja pomozcie wybrac prezent dla DZIEWCZYNY na gwiazdke i odrazu na rocznice mamy 18 lat jak pisalem wczesniej uwielbia ciuchy i bizuterie 160zł na wydanie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dżizas crysis .. nie wiem co kupić :/ nigdy nie miałem z tym problemów a w tym roku mam tak zawalona głowę iz kompletnie nie wiem co kupić mojej pod choinkę :( Chciałbym żeby było to coś w miarę praktycznego i dość oryginalnego. Jest w wieku 18 lat i jesteśmy ze sobą już już dość długo, więc jedyną barierą jest cena. Max 70zł. Kategorycznie odpadają kosmetyki a biżuteria to ostateczność. Lubi pierdółki do pokoju, aniołki, figurki itp. ale nie sugerowałbym się tym. Wcześniej jej kupiłem już:
*lampa lava
*kwiat maskotka 1,5m
*pluszowe ciapcie na nogi :P
*biżuteria
*szkatułka na biżuterię

W tym roku nie mam zielonego pojęcia :( help me plz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tragedia. Powiedźcie co kupić bratu, lat 12, powoli przestaje interesować się grami, jednak jest dosyć wybredny, albo raczej sam nie wie co by chciał. Najlepiej coś co będzie wieczne ^^ Coś ciekawego i fajnego, najlepiej do 150 zł. Pomóżcie bo szlag mnie trafia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! A nóż ktoś pomoże ;]
Szukam prezentu dla mojej siostry na 18 urodziny. Cena do około 300 zł. Grami się nie interesuje, lubi telewizje (ale filmu nie będę jej kupował), taniec i muzykę (ale płyty też nie chce kupować). Myślałem na początku nad głośnikami ale niestety nie ma na stanie tych których potrzebuje, a na zamawianie za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Robimy klasowego mikołaja i nie mam zielonego pojęcia co kupić koledze. Jest do liceum, kubka nie chce a z maskotki to raczej zadowolony nie będzie, zresztą maskotka w liceum?! Nie miałbym zbytniego problemu gdyby nie fakt, że jest na diecie (120kg) i słodyczy nie je. Jak by palił to mógłbym jakąś zapalniczkę kupić ale nie pali... za to pije. Do wydanie mam gdzieś ok 20zł Gier komputerowych nie lubi.. Co mogę mu kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Chciałbym prosić Was Wszystkich tu zebranych o pomoc w wyborze prezentu dla Mojej Dziewczyny na gwiazdkę.
Jest Ona fanką Serialu The Simpsons oraz zespołu Arctic Monkeys. Kibicuje Barcelonie. Bardzo lubi oglądać filmy.
Raczej nie chciałbym kupować Jej misia ani żadnych błyskotek. Myślałem nad Sezonem I Simpsonów lub szalikiem Barcy, ale chętnie przeczytałbym jakieś Wasze propozycje. Cena: około 100 zł. Z góry dziękuję za pomoc. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Otóż jest kłopot. Coś dla przyjaciółki. Oczywiście w rozsądnej cenie -/+ 60zł. Lubi maskotki, modeling, muzykę. Liczę na Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować