Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ujawniamy zawartość polskiej Edycji Kolekcjonerskiej Jade Empire!

71 postów w tym temacie

A ja zadnej wersji nie kupie :p jakos mnie ta gra nie pociaga zreszta mam juz GW:Factions =] W tych samych klimatach zdaje mi sie =p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wedłóg mnie EK Jade Empire jest świetna, lecz raczej nie na moje fundusze. :(
Może bym się skusił, ale gra za bardzo mnie nie kręci. ;)
Ciekawe ile sztuk EK Jade Empire przygotował dla nas CD-Projekt??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super wydanie, które swoja drogą przypomina (przynajmniej trochę) EK GW: Factions i Neverwinter Nights 2. :) Zamawiam jak tylko wrócę od fryzjera. =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to było RPG pełną gębą (NWN,KotOR,itd) od Bioware kupiłbym w ciemno ale Jade Empire to raczej nie mój klimat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wspaniała edycja kolekcjonerska, plakat na pewno ładnie prezentowałby się na ścianie, a latawiec, karty i soundtrack też niczego sobie...Do tego jeszcze podkładka pod mysz, ale imho tych wielu plusów cena mnie odstrasza. Może to nie jest 300 zł za WoW:TBC, ale sumka trochę wysoka, a mój budżet i tak jest już nadwyrężony. Jak w wakacje będzie jakaś promocja podstawki [~~70 zł] to z pewnością kupię, ale póki co wstrzymam się z zakupem;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle na to czekałem, żeby kupić, ale ta cena...
Gdyby dało się jakieś 30-40 wpln na EK użyć to może bym kupił, a tak to pozostaje edycja standardowa, czyli też nie jest źle xD
A myślałem, ze już dodacie katane ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edycja Kolekcjonerska niczego sobie chętnie bym kupił, ale gra mnie nie ciągnie nie te klimaty:-]
System walki też zapewne fajny, nie turowy bo zazwyczaj RGP z Bio Ware mają systemy walki turowe tego czego nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czemu w standardzie jest fajniejsze pudełko na soundtrack?? :P
I tak w ogóle to możecie zdradzić ile sztuk tego zestawu przygotowaliście? Nie wiem czy zamawiać... Kurcze, myślałem, że będzie taniej... A ten latawiec to duży siakiś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować