Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox 360 zwycięży grami?

109 postów w tym temacie

Konsole i jeszcze raz konsole sa dobre do gier ale i zarazem sa ograniczeniem dla community i fanow chcacych cos dodac od siebie :-] . Jak wiadomo przy grach fps i rts w swiecie PC tworza sie rozne community tworzace mody ,mapy i inne modyfikacje co jest ambitnym zajeciem i zmienia gre co jest wrecz cudowne jesli chodzi o ten ,aspekt i czego na konsolach brakuje albo ogranicza sie do kilku mapek zrobionych przez developerow (lub edytorow ktore sa ekhmmmmm bez komentarza :P) :-] . Mam nadzieje ze z wejsciem ps3 czy x''a360 beda udostepniane sdk do gier konsolowych (w szczegolnosci shooterow) aby mozna bylo wlasnie je modyfikowac i umeiszczac je w serwisie xlive czy podobnych. Ilez mozna grac np. w takiego Halo2 bez niczego nowego oprocz kilku map zrobionych przez Bungie ?? :p To jest wlasnie bol i jesli chodzi o PC nie zginie i zawsze bedzie mi sluzyc do gier tego typu podanych wyzej ,a konsola do reszty. To tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno PC ma gry ktorych na konsolach jeszcze baardzo dlugo sie nie uswiadczy albo wogole i na odwrot wiec nie ma mowy o smierci ani jednej ani drugiej platformy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy za każdym razem tego typu dyskucje muszą się przeradzać w dyskusje PC vs konsole? po co?

"no właśnie "doskonałej jakości"- a z ta jakością to różnie bywa (vide Perfect Dark Zero)."

gra ze średnią ocen 86% musi być bardzo dobra. microsoft nie raz i nie dwa udowodnił, że potrafi dostarczyć prawdziwe hity na swoja konsolę... oczywiście można wygrzebać gry nieudane i zjechane przez wszystkich, jak Brute Force czy Blinx, ale Sony i Nintendo też dostarczyło mnóstwo takich gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"a z ta jakością to różnie bywa (vide Perfect Dark Zero)."

a grales juz w w PDZ? ja tak i do na hd. gra jest naprawde swietna szczegolnie w porownaniu z fpp z pieca.
gen eralnie gry na hd robia oszalamiajace wrazenie. screeny nie oddaja tego co widac na zywo. to nie kanciasty piec. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakość PD0 (przynajmniej od strony graficznej) nie jest przytłaczająca. Gra mnie zawiodła. W dużym stopniu M$ jest temu winien- PD0 będzie tym dla X360 czym Halo było dla Xboxa. To są bzdury. Gra jest niestety tylko dobra. A w grafice najbardziej mnie zawiodły modele postaci (w tym głównej bohaterki). Jakościowo tylko PGR3 jest czymś szczególnym. no może jeszcze Kameo (choc ta gra mnie nie interesuje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 11:20, megazielarz napisał:

Gra mnie zawiodła.


Nie ma to jak wydawanie rzetelnych werdyktów po przytłaczająco długim czasie grania wynoszącym całe zero godzin. Podsunę pewien cytat z zachodniego forum:

"I suggest you play final versions of these games on your own HDTV before drawing certaing conclusions.
Kameo, PD0 and PGR3 absolutely destroy ANYTHING on PC right now."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nightmar <-- z ta kanciatoscia to mne izabiles :D:D:D. Spadlem s krzesla ze smiechu :D:D:D . Stary czy ty wiesz o czym mowisz i czy wogole masz pojecie o czym mowisz ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2005 o 15:14, Artix- napisał:

> ...i przekonać developerów aby chcieli tworzyć na PC.
Zysków
nie ma, więc ich nie przekonasz. Te są znacznie wyżej, gdy tworzy się grę na konsole.

Takie myslenie doprowadzilo do upadku zasluzona firme Interplay. "Dajmy se spokoj z Van Burenem, zrobmy jakiegos sh*ta na konsole, by zarobic szybka kaske!" No i zrobili FOPOS i padli... oczywiscie, to nie jedyna przyczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szaromir- sorry ale jeśli wg Ciebie PD0 wygląda olśniewająco to ja Ciebie nie przekonam. Gra jest dobra dla fanów poprzedniczki z N64. Mało tego oni mogą być zachwyceni. Ja nie jestem. A grywalność. Dlatego nazwałem gre dobrą. Szczególnie multi robi swoje. Pamiętaj że to jest tylko moje zdanie, a to iż sam jeszcze nie mam X360 nie znaczy iż gry nie widziałem w akcji. Rzekłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 12:16, Szaromir napisał:

Czyli gra, która otrzymuje dziewiątki za grafikę, wygląda słabo?...


Tia... Na HD zwlaszcza... Juz to widze. A w zasadzie zobacze, jutro. I watpie, abym wylaczyl, poki nie padne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moge wymienić poszczegolne elementy ktore wyglądają dobrze lecz nie wspaniale (w końcu to next-gen- wymaga się więcej). Śmieszny jest dla mnie poziom wykonania postaci. Widać iż gra powstawała w pośpiechu i pierwotnie planowana była na current gena (w zasadzie X360 jest już current genem ;)). Co mogę pochwalić to tekstury i kolorystyke. Miejscami design (choć całej gry jeszcze nie widziałem). Tyle jeśli chodzi o grafike. Grywalnościowo jest po prostu dobra ale nie prezentuje nic ponad to co juz było. A z ocenami to wiadomo jak bywa. Ja dałbym grze 8/8.5. To nie jest zła ocena. Tyle że ja chcem więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jeśli chcesz znać moje zdanie co do grafiki - prezentuje bardzo nierówny poziom, ale generalnie bardzo wysoki. tutaj zdjęcia zrobione telewizorowi SD (480p) i mów co chcesz ale Halo 2 czy Far Cry Instincts wyglądają ligę albo dwie gorzej niż to. choć design postaci to rzeczywiście porażka...

http://img443.imageshack.us/img443/8148/img01521sv.jpg
http://img443.imageshack.us/img443/298/img01534iu.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już napisałem że grałem ale X360 nie mam (kumpel). Graficznie powiedziałbym iż gra znajduje się pomiędzy X''em a X360. Gdy gra powstaje 6 lat spodziewać się można czegos więcej. No ale wpierw miała wyjść na obecną generacje więc tylko w tym znajduje jakieś usprawiedliwienie. A co do tych ocen. Właśnie czytałem co o tych ocenach sądzi jeden serwis. Piszą iż PD0 jest dobre ale nie aż tak żeby dostawać 9/10. Wg nich oceny są troche naciągana. Powody: to gra od Rare, powstawała 6 lat, i w końcu to gra na next-gena- X360. Gra ma słaby wątek fabularny. Wogóle single jest średni. Design leveli słaby. Grafika jest lepsza od obecnej generacji ale nie osiąga poziomu nowej. Jedynie co robi swoje to Live!. Ale na tym polu PD0 nie ma jeszcze konkurencji w postaci chociażby Halo 3. Dla mnie najlepszą grą jest PGR3- cud gra na start! Graficznie i grywalnościowo jest świetna. Niemniej dobrze prezentuje się trailer RR 6. Jeśli ktos myślał iż kupowanie X360 bez telewizora HD nie ma sensu, niech się jeszcze raz zastanowi! Te gry robia wrażenie na CRT. Kumpel tuz przed świętami kupuje HDTV to wtedy będzie jazda! A ja na swoją konsole musze czekać :(. Kase mam n tylko na PS3. Na X360 trzeba zbierać. Choć ceny w Polsce są zaporowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

megazielarz,,, moze przestan juz robic z siebie idiote bo:
po 1. przeciez ukochany kolega nie ma x360
po2. z braku wiedzy na temat tej gry ograniczasz sie do typowych ocen-ogolnikow cyt. "gra ma słaby wątek fabularny. Wogóle single jest średni. Design leveli słaby" oraz dlugiego pisania o niczym. brak konkretow bo i skad?
po 3. zachowujesz sie jak typowy dzieciak ktory kiedy pojawi sie cos nowego za wszelka cene musi pokazac ze juz to ma. chociaz piszac ze stac cie tylko na konkurencyjna konsole mozna zrozumiec te dlaczego sie osmieszasz.

dzisiaj szczyt pc-owej techniki to quake4. majac obie te gry i porownujac na goraco czuje co to znaczy next-next gen. pozdr


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nightmar- to ty się ośmieszasz wykazując brak czytania ze zrozumieniem. To jest opinia serwisu. Odpowiedź na wysokie oceny PD0. A co ja Ci poradze że mi nie wierzysz. No bo skąd. Nie próbuje pokazać że już mam sprzęt. Mało tego napisałem że go nie posiadam. Tego o dzieciaku to nawet nie skomentuje bo to brak dojrzałości z Twojej a nie mojej strony. A kase mam odłożoną tyle że na PS3. Tak sobie postanowiłem- PS3 jest dla mnie priorytetem. Nie zmienia to faktu iż X360 też mnie interesuje. Jak już kiedyś napisałem ja nie ograniczam sie do jednej konsoli o ile to mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować