Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ujawniamy zawartość polskiego wydania gry Supreme Commander!

56 postów w tym temacie

SC zapowiada się ciekawie ale te wymagania są zaporowe, jednakże zawsze można odpalić gre poprzez dopisanie /novalidate do ścieżki .exe co czasami pomaga podobno gra startuje już na gf5900
a co do wydania to ujdzie ale czekałem na coś więcej za 99zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: ta grę mozna porównać trudnością do jakiej gry?? (PS Dla mnie jakieś Medieval''e, Rise of Nations itp to chleb powszedni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 21:06, piero92 napisał:

Mam pytanie: ta grę mozna porównać trudnością do jakiej gry?? (PS Dla mnie jakieś Medieval''e,
Rise of Nations itp to chleb powszedni)


Jeżeli masz zamiar grać z kompem w skirmishu to problemów raczej nie będzie, wystarczy po prostu wysłać mu do bazy bombowiec na samym początku rozgrywki (ew. zasypać czołgami :)). Granie z ludźmi zaś... cóż, trzeba wziąć pod uwagę, że cały czas musisz mieć na oku rozbudowę bazy (NIEUSTANNĄ, to nie Warcraft 3, gdzie budowało się 10 budynków i po kłopocie), zarządzanie surowcami, budowę jednostek (chociaz to akurat nie problem, bo można zapętlić rozkaz produkcji, dzięki czemu fabryka będzie produkowała oddziały bez naszego udziału) i wysyłanie tychże na pole bitwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WarCraft to 10 budynkow i po klopocie? LOL, chybas nie gral w Wara za duzo ;> W kampanii zawsze na oku musiales miec baze stale atakowana przez przeciwnika, a na bnecie expy byly najwazniejsze - musiales zarzadzac kilkoma bazami na raz ;> ;> ;>

Supreme Commander za to sie zamyka w jednym budynku podczas kampanii - budujemy kolejny... dostajemy cel rozwalenia czegos, co sie wlasnie pojawilo... budujemy wojsko w nowym budynku... szturmem zajmujemy baze przeciwnika... I dostajemy nastepny budynek do zbudowania...

Zalosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 17:54, Ali G napisał:

heh ,a gdzie plytka making of ,mapka glaktyki i metalowe pudelko ? :P Musimy byc gosri od zachodu
? ;]


Tego w podstawowej edycji niebędzie.
To jest edycja podstawowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 20:41, Gol Galad napisał:

To EK czy Normalna Edycja?
Ale i tak to jest gra, w którą z chęcią bym pograł - ale nie na mój komputer.......ehh ;0


Wg. mnie to Edycja podstawowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 18:56, Sephirath napisał:

Ech, kupiłbym grę, ale ponoć bardzo trudna :/


Gra ponoć trudna ale w CDA czytałem że kampania ma na początku wprowadzić w "Świat SupComa" czyli będzie coś w rodzaju kampanii połączonej z samouczkiem.
Będzie na początku łatwo potem trudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Olać (za przeproszeniem ;-)) wszelkie dodatki i plakaty. Ja czekam na samą gre ;-D. I jesli bedzie choc w połowiek tak dobra jak TA, to klękajcie narody ;-D. Żaden tam Warcraft sie nie umywa. Juz pomijam fakt, ze RTSy blizzarda maja ze strategiami niewiele wspolnego (ale to juz chyba wszyscy wiemy ;-P). Byle do 15-ego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.02.2007 o 12:26, MasterHeroes napisał:


Gra ponoć trudna ale w CDA czytałem że kampania ma na początku wprowadzić w "Świat SupComa"
czyli będzie coś w rodzaju kampanii połączonej z samouczkiem.
Będzie na początku łatwo potem trudniej.


To chyba sobię kupie Coma... jestem miłośnikiem rts-ów ale nie wiem czy ten okaże się za trudny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 13:24, piero92 napisał:


>
> Gra ponoć trudna ale w CDA czytałem że kampania ma na początku wprowadzić w "Świat SupComa"

> czyli będzie coś w rodzaju kampanii połączonej z samouczkiem.
> Będzie na początku łatwo potem trudniej.

To chyba sobię kupie Coma... jestem miłośnikiem rts-ów ale nie wiem czy ten okaże się za trudny
:(


To już chyba 5 post, w którym się pytasz, czy Sup Com nie okaże się za trudny. :F Ściągnij demko, zagraj w kampanię, zagraj w skirmish, i pomnóż poziom trudność x2 w przypadku trybu multiplayer. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie być może ten tytuł okaże się zbyt trudny, ale i tak kupię, choćby i nawet dla poczucia smaku przegranej.
Piero92<< jak gra okaże się za trudna to pamiętaj, ja nie kazałem ci kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2007 o 15:03, MasterHeroes napisał:

Dla mnie być może ten tytuł okaże się zbyt trudny, ale i tak kupię, choćby i nawet dla poczucia
smaku przegranej.
Piero92<< jak gra okaże się za trudna to pamiętaj, ja nie kazałem ci kupić.


J tam jednak za RTS- ami nie przepadam, więc nie kupię. Chodzi mi tu także o wymagania gry....:(

PS: Jesteś graczem Maple Story??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, a nie dałoby się zrobić tak, zeby do pudełka z grą dołączona została jakaś dobra karta graficzna? :) I nie musi to być GeForce 8800 - coś odrobinę słabszego też może być. ;D Bo ja z moim Radeonem 9088Pro nie jestem w stanie pograć w SupComa. :/ Na najniższych detalach gierka się mocno tnie. A TA ukończyłem (oczywiście gierkę mam z CDA ;)), poza tym jestem całkiem niezły w RTS-ach, więc myślę, że bym sobie z SC poradził. :)
Więc jeśli do mojego egzemplarza dołączylibyście jakąś porządną kartę graficzną, to chętnie gierkę zamówię. ;) Oczywiście karta miałaby być gratus - ja bym płacić tylko i wyłącznie za SC. Co o tym sądzicie? Da się jakoś załatwić? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>i bezie

Dnia 24.02.2007 o 16:42, piero92 napisał:



*będzie
PS W scenariuszu zrobiłem taką bazę że okomp jak się zbliżył to odrazu w powietrze wylatywał :)
Musze sobie jeszcze raz zagrać i zobacze wszystko dokładniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować