Zaloguj się, aby obserwować  
Hegemon

Jak tam Wasze oczy?

88 postów w tym temacie

Dnia 07.12.2005 o 18:31, KrzysztofMarek napisał:

Nie mam. Prawdopodobnie ma ją każdy optyk. Samouzdrawianie metodą da Silvy miałem, ale podarowałem,
w do mu mam Samouzdrawianie Andrew Well''a i Samouzdrawianie Louisa Proto.


A wystarczylaby tarcza daedryczna z regeneracja +9 i po sprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może warto wyciągnąć jakieś konstruktywne wnioski z tej dyskusji. Przyznaję, że bardzo nie lubię czytać z ekranu, gdy jest białe tło. Przy dzisiejszej modzie na pdf-y jest to problem, bo przecież nie wszystko można wydrukować. Również forum mogłoby być bardziej przyjazne np. dając możliwość przeglądania wątków z wykorzystaniem innej kolorystyki. Pamiętam z czasów ośmiobitowców monitory zielone, które ponoć mniej męczyły wzrok. Od czasu do czasu pracuję w terminalu, gdzie największy komfort pracy zapewnia mi właśnie czarne tło z zielonymi literami. Co o tym sądzicie, tzn. czy warto by było zgłosić propozycję możliwości wyboru mniej świecącej kolorystyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 18:58, Treant napisał:

. Co o tym sądzicie,
tzn. czy warto by było zgłosić propozycję możliwości wyboru mniej świecącej kolorystyki?

Zajrzyj do ustawień i przestaw sobie skórkę forum na tą drugą - ma czarne tło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2005 o 20:18, Latniak napisał:

To nie ksiązka ci wzrok zepsuła, a prędzej same studia. To że ludziom uczącym się wzrok się
pogarsza też jest prawdą. I dzieje się to nie od czytania, to tylko tak ci się wydaje. Od czytania
wzrok się popsuć nie może (prędzej od patrzenia na monitor, oko jest bombardowane cząsteczkami
kurzu).


- jak już napisałem: nie miałem na studiach peceta...co do reszty - jak nie od czytania to od czego..?
Jak to same studia? Imprezować nie imprezowałem, bo byłem wyimprezowany już przed studiami...:)
A przed nimi naprawdę miałem świetny wzrok...Dlatego sądzę, że to czytanie miało jednak duży wpływ na pogorszenie mojego wzroku - a żeby skończyć studia musiałem "przeczytać" ogromną ilość książek (taki kierunek), taką jakiej się nie dało przeczytać... w związku z czym trzeba było kombinować, często siedziało się po nocach itd. - i chyba właśnie o to chodzi: czytanie od czasu do czasu nie psuje wzroku, ale jak ktoś czyta prawie non-stop, zmęczony, często tylko przy lampce, to potem takie są efekty...(dochodzi oczywiście do tego jeszcze "studenckie żarcie")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 19:19, Gevon Slicer napisał:

Zajrzyj do ustawień i przestaw sobie skórkę forum na tą drugą - ma czarne tło.

Do ustawień czego? Nie widzę nigdzie przycisku z napisem ustawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 23:47, Treant napisał:

> Zajrzyj do ustawień i przestaw sobie skórkę forum na tą drugą - ma czarne tło.
Do ustawień czego? Nie widzę nigdzie przycisku z napisem ustawienia.

Już znalazłem. Okazało się że jest na samym dole strony z wymienionymi wątkami (trochę dziwne miejsce szczególnie dla kogoś kto wypowiada się prawie wyłącznie w podpiętych wątkach). Ta ciemna skórka jest całkiem ładna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2005 o 20:57, verbum napisał:

A przed nimi naprawdę miałem świetny wzrok...Dlatego sądzę, że to czytanie miało jednak duży
wpływ na pogorszenie mojego wzroku - a żeby skończyć studia musiałem "przeczytać" ogromną
ilość książek (taki kierunek), taką jakiej się nie dało przeczytać... w związku z czym trzeba
było kombinować, często siedziało się po nocach itd. - i chyba właśnie o to chodzi: czytanie
od czasu do czasu nie psuje wzroku, ale jak ktoś czyta prawie non-stop, zmęczony, często tylko
przy lampce, to potem takie są efekty...(dochodzi oczywiście do tego jeszcze "studenckie żarcie")


Takie juz zycie biednych studentow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować