Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nadchodzi nowy Havok!

54 postów w tym temacie

Widziałem jakiś czas temu demko najnowszego Havoka. Film nakręcony na targach gier, tylko nie wiem których :-) Powiem jedno - to, co zobaczyłem, po prostu mnie powaliło. Czekam z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ja bym był w gram.pl jedną z wazniejszych soób to bym się postarał o bana na ip for you ;] ale to zawsze srata klienta więc ciężko by było "pierwszy" omg chyba masz jakieś kompleksy ;]

Ciekawe jakie "przygody" na tym silniczku powstaną :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 09:44, Adidas66 napisał:

Czyli teraz będzie jeszcze bardziej realistycznie, trzeba się było tego spodziewać prędzej
czy później.


Tylko żeby nie okazał się "zbyt" realistyczny. Jednak wątpie, myśle że będzie lepiej. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yezu dla Twojej wiadomości. W pół roku po tym jak powstała ta "super" karta Nvidia pokazała na targach swoją kartę graficzną (chyba to była zwykły Ge 7???), która w 100% oferowała to co ta dodatkowa karta fizyczna. Czyli mają kombajn 2 kart graficznych, możesz tamtą wywalić. Wszystko się rozbija o kod gier. Innym słowy to już jest objaw zmierzchu PhysX i to że jego rolę w przyszłości przejmie (jako akcelerator) karta graficzna. Zresztą już kiedyś to samo było z kartami graf i akceleratorami graficznymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm a Havok w Oblivionie, czy HL2, to IMO porazka jest ;-P, oby ten nowy byl lepszy... wezcie sobie w Obku cos z polki jakiejs i to wszystko wyjasni... a w HL2 stanalem raz na lodke i wystrzelilo mnie na 20m w powietrze... ot fizyka ;-P Oby nowa wersja byla lepsza ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mówicie o porażce, popatrzcie na Gothica 3. Wiem że tam bugów od groma, ale gdy patrzę jak króliczek dziabnięty jakimś scyzorykiem leci 3 metry w górę i 5 do przodu to szeroki uśmiech szczyci moją twarz. Często poprostu podchodziłem do jakiegoś zająca czy kurczaka tylko żeby go jednym draśnięciem wystrzelić jak z katapulty... Albo zachowanie martwych ciał... totalna porażka. Ork leżący z jedną nogą zaraz przy głowie a drugą dotykającą pleców to klasyk. No ale jak wydawca ciśnie twórców to nie może być inaczej :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo interesujace hmm moze byc ciekawie Codemasters moze pokazac klase :) A tak jak juz pisze o Codemasters to cos bardzo cicho na temat nowego Colin -Dirt- zadnych nowych fotek czy jakiegos filmiku czy oni tam spią hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 15:06, Kris_bla napisał:

Hmm a Havok w Oblivionie, czy HL2, to IMO porazka jest ;-P


Sam jesteś porażka. HL2 swego czasu miało najlepszą fizykę ever i do dzisiaj daje rady. Do tego dochodziła niesamowita grywalność, której dzisiejszym produkcjom po prostu braknie. Przez pryzmat dzisiejszych możliwości to każda gra starsza niż dwa lata jest porażką pod względem fizyki, więc oceniaj przez pryzmat ich czasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 00:47, Sashh napisał:

Sam jesteś porażka.


Oki ;-D Ty za to Zwyciestwem :-D

Dnia 09.03.2007 o 00:47, Sashh napisał:

HL2 swego czasu miało najlepszą fizykę ever i do dzisiaj daje rady.


Komu to HL2 udziela rad? I jakich? Moze wspomoglby polski Rzad, bo sobie sam nie radzi ;-P

Dnia 09.03.2007 o 00:47, Sashh napisał:

Do
tego dochodziła niesamowita grywalność, której dzisiejszym produkcjom po prostu braknie.


Przewidujesz przyszlosc? Braknie... hmmm watpie zeby np w Crisis nie bylo grywalnosci :-D ale dobra mniejsza o to :-D

BTW W sumie nie wiem jak rozumiec to zdanie bo dzisiejszym to terazniejszy czas, a braknie to przyszly, wiec nie wiem, ktore gry mam rozpatrywac ;-D

Dnia 09.03.2007 o 00:47, Sashh napisał:

Przez
pryzmat dzisiejszych możliwości to każda gra starsza niż dwa lata jest porażką pod względem
fizyki, więc oceniaj przez pryzmat ich czasów.


Tak tez wlasnie robie i do dzis nie ma ani jednej gry z dobrze oddana fizyka, bo to co mozna wyprawiac w HAVOKu to wola o pomste do nieba ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować