Zaloguj się, aby obserwować  
Hubi_Koshi

One Piece - Temat ogólny

792 postów w tym temacie

Dnia 08.06.2008 o 13:21, Alamut napisał:

Nom przydałoby sie wreszcie YellowMmonkeya poznać, bo dwóch pozostałych już nam przedstawiono,
tak samo zresztą jak pozostałych Schichibukai - chcę Jimbeja!

Nom ciekawi mnie jakie podejście do Justice ma Kizaru, AoKiji jest wierny, ale ma też swoje własne poglądy. AkaInu to fanatyk Absolute Justice. Więc Kizaru będzie albo gdzieś między nimi, albo będzie buntownikiem z bardzo mocnym własnym poczuciem Justice. Mhm... mogę się mylić, ale Jeszcze nie znamy wszystkich Shichibukai. znamy Kumę, Mihawka, Morię, Doflamingo, Jimbeia, Blackbearda. Jednego Schichibukai nam brakuje... hehe hardcore by był gdyby się okazało że to np. Matka Luffiego XD Albo rodzic któregokolwiek z Mugiwarsów. Oda-senei ma ogromne pole do popisu jeśli będzie nas chciał zaskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2008 o 14:17, Hubi Koshi napisał:

Nom ciekawi mnie jakie podejście do Justice ma Kizaru, AoKiji jest wierny, ale ma też
swoje własne poglądy. AkaInu to fanatyk Absolute Justice. Więc Kizaru będzie albo gdzieś
między nimi, albo będzie buntownikiem z bardzo mocnym własnym poczuciem Justice. Mhm...

Wydaje mi się, że musi być to ktoś wierny WG, a więc zbytni liberał z niego nie będzie, ale byłoby ciekawie gdyby tak ^^

Dnia 08.06.2008 o 14:17, Hubi Koshi napisał:

mogę się mylić, ale Jeszcze nie znamy wszystkich Shichibukai. znamy Kumę, Mihawka, Morię,
Doflamingo, Jimbeia, Blackbearda. Jednego Schichibukai nam brakuje...

tak, ale dalej rekina wielorybiego nie ujrzeliśmy a jestem go ciekaw ^^

>hehe hardcore by był gdyby się okazało że to np. Matka Luffiego XD Albo rodzic któregokolwiek z Mugiwarsów.

Dnia 08.06.2008 o 14:17, Hubi Koshi napisał:

Oda-senei ma ogromne pole do popisu jeśli będzie nas chciał zaskoczyć.

Mało prawdopodobne, ale w końcu in Oda we trust XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wydaje mi się, że musi być to ktoś wierny WG, a więc zbytni liberał z niego nie będzie,
> ale byłoby ciekawie gdyby tak ^^
Sądząc po kolorze (żółty czyli między czerwonym, a niebieskim) to będzie chyba ktoś Trochę podobny do AkaInu, ale nie tak drastyczny i wredny. Taką przynajmniej mam nadzieję ^^
> tak, ale dalej rekina wielorybiego nie ujrzeliśmy a jestem go ciekaw ^^
Fakt Jimbei na pewno będzie ciekawą postacią. Swoją drogą od jakiegoś czasu (od czasu gdy napisałem pierwszy rozdział opowiadanka o "dobrym" Arlongu, chadzała mi po głowie myśl, że on tak naprawdę nie był zły (Arlong znaczy) utwierdziłem się w tym przekonaniu kiedy jeszcze raz obejrzałem Arlong arc jest tam scena w której Arlong przypomina sobie jak Usopp go zaatakował i wyobraża go sobie w dość... przerażających barwach. Dlatego sądzę że Arlong Pirates byli tacy wredni Właśnie z powodu sposobu w jaki byli traktowani przez ludzi. Ich nienawiść i rasizm wziął się ze strachu przed ludźmi.
> Mało prawdopodobne, ale w końcu in Oda we trust XD
Hej, skoro dziadkiem Luffiego jest Legendarny Wice-Admirał Monkey D. Garp, a Coby i Helmeppo z ciamajd i płaks zmienili się w Marinsowych twardzieli, z kolei Brooke okazał się ostatnim nakama Laboona (ile jeszcze przykładów totalnego szczękoopadu można podać ??) to mnie już NIC co Oda wymyśli nie zdziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 13:39, Hubi Koshi napisał:

Sądząc po kolorze (żółty czyli między czerwonym, a niebieskim) to będzie chyba ktoś Trochę
podobny do AkaInu, ale nie tak drastyczny i wredny. Taką przynajmniej mam nadzieję ^^

Pożyjom obaczim ^^
>Dlatego sądzę że Arlong Pirates byli tacy wredni Właśnie z powodu sposobu w jaki byli traktowani

Dnia 09.06.2008 o 13:39, Hubi Koshi napisał:

przez ludzi. Ich nienawiść i rasizm wziął się ze strachu przed ludźmi.

Jesteś za dobry dla tego świata...

Dnia 09.06.2008 o 13:39, Hubi Koshi napisał:

NIC co Oda wymyśli nie zdziwi.

A jeśli się okaże, że Luffy jest dziewczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2008 o 18:04, Alamut napisał:

Pożyjom obaczim ^^

A to aby nie było Pożiwim Uwidim ??

Dnia 09.06.2008 o 18:04, Alamut napisał:

Jesteś za dobry dla tego świata...

Eee... znaczy się jak, za miłosierny i współczujący, nie martw się Arlong dostał ode mnie dostateczną ilość nienawiści za to co zrobił Nami-swan ^^

Dnia 09.06.2008 o 18:04, Alamut napisał:

A jeśli się okaże, że Luffy jest dziewczyną?

To się Sanji ucieszy XD Gomu Gomu no Plastic Surgery, albo Gomu Gomu no Boobies XD
http://dichana.deviantart.com/art/What-Luffy-thinks-of-boobs-25189475


Hmm
http://pardoart.deviantart.com/art/pardoart-s-one-piece-fan-art-45494606

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz że dopiero teraz, ale zacząłem sobie czytać mangę i doszedłem do fragmentu z walką między Buggym i Shanksem o to który biegun jest zimniejszy. Pomachaj na dzień dobry młode... no dobra średnio-wiekowemu Rayleightowi ^^

20080609214836

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no no, robi się gorąco pomału ^^
Rozróba na targu rozkręciła sie na całego, Trafalgar to nawet spoko gość jak na razie, a Reyleight wie kim są rookie, a przynajmniej Luffy. Do tego dochodzi jeszcze obecność Marines naokoło budynku... Ciekawe kiedy przyjedzie admirał? xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 11:47, Alamut napisał:

Rozróba na targu rozkręciła sie na całego, Trafalgar to nawet spoko gość jak na razie,
a Reyleight wie kim są rookie, a przynajmniej Luffy. Do tego dochodzi jeszcze obecność
Marines naokoło budynku... Ciekawe kiedy przyjedzie admirał? xP

Cóż Silvers jest pewnie równie dobrze poinformowany co Shakky więc doskonale wie co się dzieje ^^ Zresztą z taką potęgą (jednym mrugnięciem umysłu :-P powalił wszystkich frajerów na Targu, to było genialne (a pomyśleć że Luffy jest w stanie powalić tylko zwierzątka i to niezbyt mocne ^^; i to tylko gdy patrzy im w oczka). Wątpię by Admirał zdążył, coś czuję że szykuje się Nawalanka Dwóch Legendarnych Dziadziusiów ^^ Ostatecznie Garp stwierdził że sam się Silversem zajmie, a przy okazji pewnie się nieziemsko uśmieje jak się dowie co narobiła załoga Luffiego. Ogólnie to sądzę że razem z pomocą Silversa (i może pozostałych Rookie) Mugiwarsi nawieją zanim Admirał przybędzie, albo chociaż się rozkręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.06.2008 o 13:12, Hubi Koshi napisał:

Cóż Silvers jest pewnie równie dobrze poinformowany co Shakky więc doskonale wie co się
dzieje ^^

To pewne, ale też jaki zmyślny - sprzedał się na targ bo chciał okraść kasę handlarzy XD
>Zresztą z taką potęgą (jednym mrugnięciem umysłu :-P powalił wszystkich frajerów

Dnia 14.06.2008 o 13:12, Hubi Koshi napisał:

na Targu, to było genialne (a pomyśleć że Luffy jest w stanie powalić tylko zwierzątka
i to niezbyt mocne ^^; i to tylko gdy patrzy im w oczka).

Luffy to dopiero newcomer, nawet sam nie wie co wyprawia, ale tak patrząc... Primo: Buggy jest zakałą Rogerpirates bo nie potrafi zabijać za pomocą telekinezy, Secundo: ciekawe co potrafił Gold Roger skoro Silvers to tylko jego prawa ręka... :)

Dnia 14.06.2008 o 13:12, Hubi Koshi napisał:

Ostatecznie Garp stwierdził że sam się Silversem zajmie, a przy okazji pewnie się nieziemsko uśmieje jak się >dowie co narobiła załoga Luffiego.

No i pewnie mu jeszcze sprawę w Thriller Parku wygarnie XD Ale powątpiewam, żeby w razie czego wynikło z tego cos poważnego, podkomendni Rogersa nie są jakimiś psychopatami, a Garp i tak jest olewatorem ,więc pewnie będą tylko wspominać stare czasy ^^ Z drugiej strony trochę by to szybkie ponowne spotkanie rodzinne było nie sądzisz?
>Ogólnie to sądzę że razem z pomocą Silversa (i może pozostałych Rookie) Mugiwarsi nawieją zanim Admirał przybędzie, albo chociaż się rozkręci.
Skończy się jeszcze na tym, ze zawiążą nigdy dotychczas nie widziany sojusz piracki XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

By opisać najnowszy chapter pozwolę sobie sparafrazować starą technikę Mugiwarsów. Mianowicie
900000000 Beri JACKPOT XD Nie no Marines mają totalnie przewalone, stawać przeciwko trzem 300 milionowym kapitanom, a tak w ogóle to sądzę że mieliśmy okazję ujrzeć podbródek Kizaru... no nic przekonamy się niedługo.
Nono więc tym całym niewolniczym interesem zarządza nasz stary Nieznajomy Doflamingo... Urg nieciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 11:13, Hubi Koshi napisał:

By opisać najnowszy chapter pozwolę sobie sparafrazować starą technikę Mugiwarsów. Mianowicie
900000000 Beri JACKPOT XD Nie no Marines mają totalnie przewalone, stawać przeciwko trzem
300 milionowym kapitanom, a tak w ogóle to sądzę że mieliśmy okazję ujrzeć podbródek
Kizaru... no nic przekonamy się niedługo.
Nono więc tym całym niewolniczym interesem zarządza nasz stary Nieznajomy Doflamingo...
Urg nieciekawie.


E tam nieciekawie. Właśnie ciekawie, ciekawie :D

Że tak zacytuje TN''a - "Why the hell is his bounty only 200m" (o Trafalgarze)
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 12:17, Latniak napisał:

E tam nieciekawie. Właśnie ciekawie, ciekawie :D

To który to już będzie Shichibukai XD Trzeci ?? Z Miśkiem im nie wyszło to może się na Doflamingo się odgryzą... chociaż biorąc pod uwagę jego Moc Kontroli może się zrobić Dramatycznie. Heh ogólnie to się biednemu WG niedługo Shichibukai skończą

Dnia 20.06.2008 o 12:17, Latniak napisał:

Że tak zacytuje TN''a - "Why the hell is his bounty only 200m" (o Trafalgarze)

Może dlatego że to spokojny i miły gościu ^^ Swoją drogą intrygującą moc pokazał, coś w stylu Bara Bara no Mi, ale stosowane na innych ludzikach, trochę się zdziwiłem jak uciął temu Marinesowi łepetynę, a potem... teleportował tam kulę armatnią ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 12:49, nieszczescie napisał:

Obecne wydarzenia w anime to który chapter mangi ^^

Tak gdzieś koło 463/504
A co nabrała cię ochota na czytanie ^^ ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 12:55, Hubi Koshi napisał:

> Obecne wydarzenia w anime to który chapter mangi ^^
Tak gdzieś koło 463/504
A co nabrała cię ochota na czytanie ^^ ??


Taaa... brak mi One Piece ^^ Przyzwyczaiłem się do kilku odcinków dziennie. Dogonie tylko polskie skany i czytam od 463.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2008 o 16:05, JaMES` napisał:

słaby chapter, przynajmniej słaby w porównaniu do poprzednich :D:D

Oj tam narzekasz, to naprawdę fajny chapter był, zobaczyliśmy podbródek i nos Kizaru, a trzech Rookie Captains rozpoczęło eksterminację to się chyba liczy no nie ?? Chociaż następny chapter zapowiada się Naprawdę ciekawie, Kizaru przy odrobinę szczęścia przyjedzie (i sądząc po reakcji oficera przywiezie coś ciekawego) a Rookies pokażą na coś ich stać.
Swoją drogą po prostu powalił mnie ten motyw więc wrzucę to tutaj. Mugiwarsi w wersji Totalnie Evil

20080621004408

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 00:44, Hubi Koshi napisał:

> słaby chapter, przynajmniej słaby w porównaniu do poprzednich :D:D
Oj tam narzekasz, to naprawdę fajny chapter był, zobaczyliśmy podbródek i nos Kizaru,
a trzech Rookie Captains rozpoczęło eksterminację to się chyba liczy no nie ?? Chociaż
następny chapter zapowiada się Naprawdę ciekawie, Kizaru przy odrobinę szczęścia przyjedzie
(i sądząc po reakcji oficera przywiezie coś ciekawego) a Rookies pokażą na coś ich stać.
Swoją drogą po prostu powalił mnie ten motyw więc wrzucę to tutaj. Mugiwarsi w wersji
Totalnie Evil

No własnie tak na prawde to nic ciekawego sie w tym chapterze nie stało
podbródek Kizaru...ekstra :P nie ma sie czym podniecac
trzej captain rookies wyszli na dwor, obrazeni na siebie bo kazdy chcial kazdemu sprzatnac cala zabawe i kazdy zademonstrowal swoje umiejetnosci, jak dla mnie to bylo slabe i kiepskie, Oda przyzwyczail nas do orginalnosci, a nie do schematow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i kolejny chapter, ale jaki ciekawy (przynajmniej dla mnie ^^).

1. Potwierdzenie tego, co podejrzewano od dawna: Roger nie został "złapany" przez WG.
2. Mamy kolejnego członka załogi Rogera.
3. Strawhatsi dowiedzieli sie trochę historii z pierwszej ręki - Luffy wreszcie wie, że Shanks był majtkiem na Ororo Jacksonie.
4. Banda Jimbeia, nosi nazwę "Sun Pirates".
5. Wjazd Kizaru na wyspę. Ostry wjazd XD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 12:03, Alamut napisał:

No i kolejny chapter, ale jaki ciekawy (przynajmniej dla mnie ^^).

Fakt, fakt

Dnia 05.07.2008 o 12:03, Alamut napisał:

1. Potwierdzenie tego, co podejrzewano od dawna: Roger nie został "złapany" przez WG.

Dokładnie, Roger był stanowczo zbyt potężny żeby WG było go w stanie złapać, ale nieuleczalna choroba... to coś nowego. Swoją drogą wcale nie tak mało prawdopodobne jest że Luffy skończy tak samo, jego Gear 2 i 3 w końcu poważnie obciążają jego organizm.

Dnia 05.07.2008 o 12:03, Alamut napisał:

2. Mamy kolejnego członka załogi Rogera.

Taa kto by pomyślał że ten flower-ossan był członkiem tej świrniętej załogi, no i wiemy w końcu skąd znał Rogera.

Dnia 05.07.2008 o 12:03, Alamut napisał:

3. Strawhatsi dowiedzieli sie trochę historii z pierwszej ręki - Luffy wreszcie wie,
że Shanks był majtkiem na Ororo Jacksonie.

Mało się przy tym biedaczek nie udławił XD

Dnia 05.07.2008 o 12:03, Alamut napisał:

4. Banda Jimbeia, nosi nazwę "Sun Pirates".

Trochę zbyt... miło to brzmi jak na takich świrusów

Dnia 05.07.2008 o 12:03, Alamut napisał:

5. Wjazd Kizaru na wyspę. Ostry wjazd XD.

Normalnie Baron Münchausen XD Facet jeśli dobrze pamiętam opowiedział kiedyś że dokonał ataku na wrogi fort lecąc na kuli armatniej... kto wie może powinniśmy się zacząć w Münchausena wczytywać, może odgadniemy jakie moce ma Kizaru. Jak powiedział jeden mój kumpel "It doesn’t matter how familiar you are with his work, Oda-sensei surprises always big-time."
Swoją drogą chyba już wiadomo jaką zdolnością dysponuje Kidd. To One Piecowski Magneto XD Ostatecznie hardcorowo bawi się tym przyciąganiem i odpychaniem metalowych przedmiotów... ciekawe czy podczas walki z Kumą zrobi sobie Pancerz Wspomagany XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować