Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gears of War także dla posiadaczy PeCetów?

41 postów w tym temacie

...technologia komputerowa musi zostać udoskonalona, co może potrwać nawet kilka lat.
Więc poczkeamy tak jak z HALO - albo nawet dłużej :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 12:58, wiz666 napisał:

PC''t to największa wiocha, możecie wciskać kasę w tą puche bez końca albo zadowolić się low
details. Po za tym epic games okazuje się niefair sprzedając gears jako exlusive na xb a później
przerabiać to na złom, typu pc :/


Dziwię się, że ktoś jeszcze tych bredni nie skomentował. Po pierwsze nie widzę nic nie fair w przerobieniou GOW tak, aby chodził na PC, po drugie kiedy wciskam kasę w mojego PC, to mogę mieć np. przez 1 rok wszystko na max detail, ale nawet później przecież np. medium jest lepsze niż max w starszych grach. Z konsolami nie mogę wybierać, czy chcę mieć max detail, czy oszczędzić kasę. Mam to co mam i muszę się tym zadowolić. Poza tym wszystkie rozwiązania z konsol były najpierw testowane na PC. Karty graficzne z konsol to zwykle przerobione karty PCtów, podobnie jest z pozostałymi podzespołami. To nie jest tak, że konsole i PCty to jest zupełnie inny świat. Wszystko to się ze sobą łączy i w gruncie rzeczy to jest właściwie to samo tylko PCty są bardziej wszestronne, co też na swoje wady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 14:46, Sita napisał:

Miło by było jak GoW na PC nie były by "Vista Only".


No jeśli będzie ne PC to tylko Vista...a co byśta chcieli ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 14:52, Dead-pl napisał:

> Miło by było jak GoW na PC nie były by "Vista Only".

No jeśli będzie ne PC to tylko Vista...a co byśta chcieli ??


No XP bo ja nie mam zamiaru tego "shitu" zwanego Vistom kupować dla GoW... wole już sobie X360 sprezentować. Z resztą nikt wtedy GoW nie kupi... tak samo jak Halo 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

problem z pc jest taki, że gra ma działać na różnych konfiguracjach dlatego trzeba dużo mocniejszego kompa niż w rzeczywistości, na konsolach jest sztywna architektura i nie trzeba kombinować z kodem by gra działała wszędzie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 15:01, Sita napisał:

> > Miło by było jak GoW na PC nie były by "Vista Only".
>
> No jeśli będzie ne PC to tylko Vista...a co byśta chcieli ??

No XP bo ja nie mam zamiaru tego "shitu" zwanego Vistom kupować dla GoW... wole już sobie X360
sprezentować. Z resztą nikt wtedy GoW nie kupi... tak samo jak Halo 2.


Ja Viste już mam i nie spocjalnie dla GoW''a ... od poprostu by mieć aktualny system :P I dlaczego odrazu "shit" ? jakieś własne doświadzczenia z systemem miałes czy kolejne dziecie neostardy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w końcu się doczekamy, jednak na razie gra świetnie promuje Xbox-a więc po co to zmieniać, wydając grę na PC gdzie sprzedaż jest mniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gears Of War wyjdzie na 100% skoro Microsoft poprzez Vistę udostępnił usługę Xbox Live przez co będzie na kompie można było pograć z użytkownikami X360 to da jeszcze większe zarobki dla MS :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że taka gierka wyjdzie na pc....!!!!

dlaczego microsoft nie chce wypuścić ją na pc zarobili by przecież kolejne pare milionów$$$$ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2007 o 15:41, DonZ napisał:

Gears Of War wyjdzie na 100% skoro Microsoft poprzez Vistę udostępnił usługę Xbox Live przez
co będzie na kompie można było pograć z użytkownikami X360 to da jeszcze większe zarobki dla
MS :/


Nie zdziwię się jeśli Gearsy będą tylko na vistę i z multiplayerem, który wymusi płatny, "achievementowy" multiplayer - i to nie tylko x0 vs pc, a także pc vs pc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było gdyby wyszło to na PC, ale znając życie nie tak szybko. Zapewne chcą zarobić jak najwięcej na tym co jest a dopiero potem na PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak dobra jeststem za konwersja ale to i tak nie bedzie ten sam klimat wiec niema co sie zabardzo nastawiac

ale jak najbardziej jestem za

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować