Zaloguj się, aby obserwować  
Blizzard_Beast

Wrestling - WWE, TNA, ROH, CZW i inne

1174 postów w tym temacie

Dnia 20.03.2010 o 15:12, Undertaker napisał:

Generalnie taniej jest zamawiać z US, ale... ja za cło zapłaciłem 150 zł (towar wartości
ponad 300), więc na jedno wychodzi.


Nie jest taniej. Nas każda koszulka (wybraliśmy te po 25 dolarów) wyniosła ostatecznie po prawie 180 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem, jak jest teraz. Wiem, że ponad rok temu dużo korzystniej było zamawiać z US (gdyby nie cło...). Jak kupiłem 2 koszulki na live evencie w Londynie to zapłaciłem 300 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2010 o 15:37, Undertaker napisał:

No to nie wiem, jak jest teraz. Wiem, że ponad rok temu dużo korzystniej było zamawiać
z US (gdyby nie cło...). Jak kupiłem 2 koszulki na live evencie w Londynie to zapłaciłem
300 zł.


Mówię właśnie o amerykańskim sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2010 o 15:12, Undertaker napisał:

Generalnie taniej jest zamawiać z US, ale... ja za cło zapłaciłem 150 zł (towar wartości
ponad 300), więc na jedno wychodzi.


Zrobilem przykladowe zamowienie z obu sklepow:

Koszulki: MVP, R-Truth, Triple H, Undertaker.

Sciagniecie tego z UK kosztuje ~330 zl, z USA ~480 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy jak trafisz. Ja kupowałem tylko promocyjne bundle, jak np. koszulka, czapka i bluza Takera za 50 USD. Czyli 150 zł, super-korzystny zakup. Ale przestało być tak ekstra, jak mi doliczyli 150 zł za cło. Raz i drugi, więc dałem sobie spokój. Teraz robię inaczej, te same pieniądze wolę przeznaczyć na polowanie na korzystne bilety lotnicze do UK i latam na house showy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2010 o 16:42, Undertaker napisał:

To zależy jak trafisz. Ja kupowałem tylko promocyjne bundle, jak np. koszulka, czapka
i bluza Takera za 50 USD. Czyli 150 zł, super-korzystny zakup. Ale przestało być tak
ekstra, jak mi doliczyli 150 zł za cło. Raz i drugi, więc dałem sobie spokój. Teraz robię
inaczej, te same pieniądze wolę przeznaczyć na polowanie na korzystne bilety lotnicze
do UK i latam na house showy.

Maniak :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, nie, nie. Na pewno nie maniak. Po prostu nie palę, nie piję, a na coś kasę trzeba przeznaczać. ;) Bo jakbym miał pracować tylko na rachunki to bym umarł. A że kocham UK (zwłaszcza Londyn) to mam dwie przyjemności w jednej cenie (zwiedzanie plus show). :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2010 o 16:50, Undertaker napisał:

Hm, nie, nie. Na pewno nie maniak. Po prostu nie palę, nie piję, a na coś kasę trzeba
przeznaczać. ;) Bo jakbym miał pracować tylko na rachunki to bym umarł. A że kocham UK
(zwłaszcza Londyn) to mam dwie przyjemności w jednej cenie (zwiedzanie plus show). :)

A nie taniej iść na rynek i zamówić w "sklepie" koszulki z wwe ?
u mnie mają koszulki różnych zespołów rockowych może by były też wwe...
w sumie bym musiał sprawdzić... w pon napiszę czy są . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2010 o 16:57, Chester001 napisał:

A nie taniej iść na rynek i zamówić w "sklepie" koszulki z wwe ?
u mnie mają koszulki różnych zespołów rockowych może by były też wwe...
w sumie bym musiał sprawdzić... w pon napiszę czy są . :)


15:1 że nie ma takiej opcji. Albo jeżeli już, to z kosmicznymi cenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2010 o 21:03, Undertaker napisał:

Osobiście wolę jego OBECNY gimmick. W tej chwili nie jest ani facem, ani heelem. Sprawdza
się świetnie w swojej obecnej roli. Da się go lubića



a CO SIĘ stało z z Makintajerem ? dlaczego zmienił jego startową muzykę, odkąd to zrobił... jakoś słabiej gra tj walczy : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2010 o 21:03, Undertaker napisał:

Osobiście wolę jego OBECNY gimmick. W tej chwili nie jest ani facem, ani heelem. Sprawdza
się świetnie w swojej obecnej roli. Da się go lubić.


Eee... yyy... aha... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrażenia po DX...
Pierwsza walka była świetna, x-dywizja pokazała, na co ją stać. Wisienką na torcie była zaś dla mnie walka TT, MCMG vs GM - ich walki mogę oglądać bez końca :>

Kevin Nash & Eric Young vs Scott Hall & Syxx-Pac

Spoiler

Hmm... na koniec muzyka starego nWo Wolfpac...
Fani jednak nie wydawali być się zachwyceni tym widokiem i głośno skandowali "SAME OLD SHIT!".


Teraz to myślę, że... tak :| Po co znowu robić coś, co już było.

Generalnie walki były na dobrym poziomie. Poza walką Abbysa i AJa... niech dadzą Monsterowi jego stary gimmick sprzed kilku lat, niech zrobią z niego heela, bo teraz nie mogę patrzeć na niego, + ten pierścień Hogana to tragedia ;s
Końcówka tejże walki... no cóż, dziwna trochę, no ale cóż,
Spoiler

No Contest

...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2010 o 20:18, RazorBMW napisał:

Wrażenia po DX...
Pierwsza walka była świetna, x-dywizja pokazała, na co ją stać. Wisienką na torcie była
zaś dla mnie walka TT, MCMG vs GM - ich walki mogę oglądać bez końca :>


Wielkiego zaskoczenia nie było, te walki musiały trzymać poziom.

Dnia 23.03.2010 o 20:18, RazorBMW napisał:

Kevin Nash & Eric Young vs Scott Hall & Syxx-Pac

Spoiler

Hmm... na koniec muzyka starego nWo Wolfpac...


Tja, wycie wilka... ale to chyba nie był ten sam kawałek co w czasach WCW.

Inna sprawa, że kiedy zobaczyłem Halla "w majtkach" byłem już pewien, jak się walka zakończy. W końcu nie kazaliby mu jednorazowo świecić brzuchem :D

Dnia 23.03.2010 o 20:18, RazorBMW napisał:

Fani jednak nie wydawali być się zachwyceni tym widokiem i głośno skandowali "SAME OLD
SHIT!".



W WWE mogłoby się przyjąć. Nowe pokolenie nie kojarzy tego. Zresztą w ogóle taki mi ostatnio pomysł do głowy przyszedł, że Vince powinien robić "remake''i" sprawdzonych storyline''ów sprzed 10-15 lat i tylko ewentualnie zmieniać aktorów. Ludożerka by to kupiła :)

Dnia 23.03.2010 o 20:18, RazorBMW napisał:

Generalnie walki były na dobrym poziomie. Poza walką Abbysa i AJa... niech dadzą Monsterowi
jego stary gimmick sprzed kilku lat, niech zrobią z niego heela, bo teraz nie mogę patrzeć
na niego, + ten pierścień Hogana to tragedia ;s


Jest szansa, że w końcu oderwie się od cycka Hogana. Inaczej naprawdę może być słabo. Była szansa na Michaela Myersa wrestlingu, ech...

Inna sprawa, że właśnie kończę oglądać wczorajszy Impact i zastanawiam się

Spoiler

co dalej z Foleyem

.

Dnia 23.03.2010 o 20:18, RazorBMW napisał:

Końcówka tejże walki... no cóż, dziwna trochę, no ale cóż,

Spoiler

No Contest

...


Próbowałem odtworzyć w pamięci sytuację, w której Big Show i Lesner zrównali z ziemią ring na SD. Oczywiście pod kątem rozstrzygnięcia. Jednak natrafiłem na pustkę we łbie, a grzebać w sieci mi się nie chciało ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Main Event @ TNA iMPACT 29.03

Spoiler

Monday''s main event featuring The Band (Scott Hall, Kevin Nash & Sean Waltman) vs. Rob Van Dam, Jeff Hardy and Eric Young is now a STEEL CAGE MATCH


I
Spoiler

dziadki

muszą walczyć? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że temat trochę padł, więc co powiecie na temat Wrestlemani 26. To już jutro. Jakie są wasze oczekiwania? Co sądzicie o poszczególnych walki itp.

A przy okazji dla fanów i tych, którzy lubią gry forumowe zapraszam na http://ewf.feen.pl/index.php

Proszę rejestrujcie się ten Feed ma wielką przyszłość wszelkie pytania do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam na Deadmana (no co, nie oszukujmy się, że to właśnie będzie prawdziwym main eventem). Po prostu nie lubię HBK. Kiedyś go lubiłem, ale to co teraz wyprawia (ja wiem, że to tylko storyline, ale jednak...) woła o pomstę do nieba. Zachowuje się jak obłąkany debil - streak, streak, streak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować