Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdaliśmy ponad 4 miliony wPLN!

91 postów w tym temacie

A z tymi grami, które miały "papierowe" karty rejestracyjne ?
Ja mam np Wrcrafta takiego ... ? Jak wyślę (wkońcu) kartę to zostanie mi to "policzone" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2005 o 13:16, BajteK_ napisał:

Konkurencja juz dziala(w prasie mozan znalezc reklamy Cenegi) - ''Szykuje sie nowa rewolucja'' or sth like that.



Pewnie Cenega zacznie naśladować CDP z wirtualną kasą, zazdroszczą pomysłu. Owszem to dobrze że byćmoże będzie więcej takich ofert my gracze na tym zyskamy ale takie "ściąganie" nie jest fair

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 23:43, Patryk R napisał:

my gracze na tym zyskamy ale takie "ściąganie" nie jest fair


Firma w której mam zaszczyt pracować :) wprowadziła kilka rozwiązań, moim zdaniem, w pewien sposób innowacyjnych. Niedługo potem pojawiły się IDENTYCZNE u konkurencji. Dlaczego? "Ponieważ dobre rozwiązania trzeba kopiować" ;) O w mordę, można się tylko obrazić! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 28.10.2005 o 23:57, Pan_Sza napisał:

Firma w której mam zaszczyt pracować :) wprowadziła
kilka rozwiązań, moim zdaniem, w pewien sposób innowacyjnych. Niedługo potem pojawiły się IDENTYCZNE u konkurencji. Dlaczego?
"Ponieważ dobre rozwiązania trzeba kopiować" ;) O w mordę, można się tylko obrazić! :D



Ej moim zamiarem nie było nikogo krytykować jeżeli ktos poczuł się urażony to przepraszam. Do Cenegi nic nie mam nawet lubię tą firmę tak samo jak CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 00:14, Patryk R napisał:

Ej moim zamiarem nie było nikogo krytykować jeżeli ktos poczuł się urażony to przepraszam.
Do Cenegi nic nie mam nawet lubię tą firmę tak samo jak CDP

Ja też lubię Cenegę (mają OF za 5 dych [ale CDA ma OF za 14.90, a i 3 inne gierki są, dema i poczytać coś można{AR! AR!! AR!!!} ), tyle że spolszczenia coś im słabo szły... ale już się poprawiają. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować