Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdaliśmy ponad 4 miliony wPLN!

91 postów w tym temacie

Wszystko super, świetnie tylko czemu dopiero teraz, kiedy już właściwie przestałem grać w gry?:P Znowu będę musiał zacząć? A matura za pasem? CD-PROJEKT zachowuje się nieodpowiedzialnie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z 4MLN ZŁOTYCH MOZEMY ZAŁOZYĆ SIĘ Z BILLEM GATESEM, O TO CZY INTERNET EXPLORER MOZE SŁUZYC JAKO KOMUNIKATOR INTERNETOWY DO ROZMÓW Z HAcKERAMI :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4mln wPLn a pokrywac mozna 1/3 ceny gry czyli sklepowa marze. CDProjekt na tym nic nie traci. Po prostu sprzedaje nam gry w takiej cenie ile normalnie kosztuja. Skoro w sprzedazy nie ma udzialu sklepu, ktory dorzuca swoja marze to mamy taniej ot co. Cdprojekt wychodzi tak samo jak do tej pory my natomiast zyskujemy. Fajnie nie? Wilk syty i owca cala. Tylko te sklepy bidne :P Jak to piotrek probowal liczyc. 1/3 ceny gry oplacona w wPLn znaczy 2/3 w PLN ;] Wiec 8mln dla nich :D z tego z polowa idzie do producenta etc. z 1/4 max na reklamy etc. Wiec okolo 3mln na czysto w 1 dzien. Wyliczenie to daje nam obraz tego ,ze w polsce z rynkiem gier oryginalnych jest coraz lepiej. Oby tak dalej :] Sam wydalbym wiecej kasy niz na gadzety ale poki co w sklepiku pusto strasznie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze nie moge zarejestrowac swojego Baldur''s Gate ale kupilem tak dawno ze zdazyl sie zakurzyc a w srodku nie ma karty do rejestracji elektronicznej tylko rejestracja za posrednictwem Poczty Polskiej (znaczy pocztowka do redakcji - moze wysle) Rozumiem ze w takiej sytuacji nie moge tej gry zarejestrowac przez internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WOW MAm 235 zeta na koncie...ciekawe co sobie moge za to kupić?? :D Acha mam takie pytanko kasa z czasem ulegnie "przedawnieniu" czy można czekać z swoją gotówką na interesujący mnie tytuł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

--> ANOWNIM

Z tego co pamiętam, to kasa nie przepada. Już jeden pracownik CDP odpowiadał na takie pytanie.

Tak się zastanawiam jak wydać moje wPLN i wpadłem na taki pomysł, że wyczaję jakąś grę za 1 PLN i do gry dorzucę jakiś gadżet (koszulka czy coś).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie koniecznie tlyko za. Po prostu go powiekszyc. Juz myslalem "kupie Warcrafta III z dodatkiem" ale nie nie kupie bo go tam nie ma...Diablo chcialem-wykupione...ZA MALO PANOWIE, ZA MALO TEGO !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 4.000.000 PLN możnaby wystawic pół legionu rzymskiego (z okresu cesarstwa, jakies 2200, 2300 ludzi) w pełnym uzbrojeniu (wystarczyłoby jeszcze na obóz) definitywnie rozwiązując prroblem konkurencji :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 4mln zl mozna by grac w WoWa przez 13333,33 lat. :-) Tylko że sprawdzałem konto i nic takiego nie wpłyneło może zły nr konta wam podałem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować