Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GRAW 2 najlepiej sprzedającą się grą w Wielkiej Brytanii

23 postów w tym temacie

pepsi

Ghost Recon Advanced Warfighter 2 znalazł się na szczycie listy najczęściej kupowanych gier na terenie Wielkiej Brytanii. Druga część taktycznego shootera Ubisoftu z fotela lidera zrzuciła Final Fantasy XII, okupujące pierwsze miejsce przez dwa ostatnie tygodnie.

Przeczytaj cały tekst "GRAW 2 najlepiej sprzedającą się grą w Wielkiej Brytanii" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, jak się ma sprawa z GRAW 2, bo jedynka była trochę niedopracowana. W każdym razie druga część sprzedaje się dobrze, ale pewnie wiele robi też marka serii Toma Clancy. Niestety gry tego typu ostatnio mocno się pogorszyły. Stały się zbyt zręcznościowe kosztem realizmu i taktyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie interesuje się za bardzo tym tytułem, ale ciekawe czy wymagania gry się zwiększyły (:P) te z pierwszej część były kosmiczne! Choć jak będe miał nowego kompa, to z chęcią pogram w obie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2007 o 15:11, Domek napisał:

Nieeeeeee!!! ;)))

I tak FF XII rządzi. :P


I to jest prawda. A ranking pewnie sfałszowali. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje jednak ze "troche" bardzije dopracowali ta gierke i bedzie moze miala ciut mniejsze wymagania, niz jedynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ja się nie znam, ale pewnie GRAW 2 ma dużo wspólnego z Simsami :D
A w GRAW 2 i tak sobie nie pogram, bo nie lubię prawie futurystycznych strzelanek taktycznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byle co mowisz?Tak...nie ma to jak tasiemcowe fajnale(no offence po prostu nie cierpie tej gry).Gra zabija na miejscu oprawa i miodem.Nowy Cross Com v2 rzadzi i pozwala na jeszcze wieksza swobode w wydawaniu rozkazow.Singiel znowu krotki, ale multi...nie mam pytan jak dla mnie zjada Gearsy na sniadanie.
Co do kompa to heh widzac jak to wyglada na 32 calowym odbiorniku w 720p to raczej dobrych wiesci dla was nie mam.Wymagania wybija niejednemu ta gre z glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować