Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft i do piractwa podejście

83 postów w tym temacie

Dnia 14.03.2007 o 18:10, pawelgr5 napisał:

Przecież Windowsa można mieć za darmo z pełnym błogosławieństwem Billa i ze wszystkimi aktualizacjami.
Co prawda tylko XP Pro SP2 ale lepsze to niz nic.


Niby jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja i moich dwóch znajomych to jedyni moi rówieśnicy, których znam co maja oryginał, ble pójdą do piekła smażyć się w kotłach oleju za kradziejowanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 18:10, pawelgr5 napisał:

Przecież Windowsa można mieć za darmo z pełnym błogosławieństwem Billa i ze wszystkimi aktualizacjami.
Co prawda tylko XP Pro SP2 ale lepsze to niz nic.



Więcej info bym o tym poprosił. Na maila lub gg: 2695825

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 14:08, Wojman napisał:

> Ja mam nieoryginalnego windowsa i jest OK.

Nie, nie jest OK. Piractwa na forum nie tolerujemy, a za posiadanie pirackiego oprogramowania
i chwalenie sie tym na forum jest niestety tylko jedna kara - BAN.


Ten koleś na ile ma bana xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ci co mowia ze piraty sa do przetestowania to zle mowia od tego sa dema. A ci co mowia ze ich nie stac to niech nie kupuja przeciez to nie jest niezbedne do zycia. Przepraszam ze tak ostro ale taka jest prawda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka niedorzeczne, ale... takim sposobem mam oryg. WinXP i jest cool. Czy popieram ściąganie piratów do testów? Nie za bardzo, ale przyznać trzeba, że DEMA do testowania gier tak na prawdę się nie nadają i nie prezentują pełni gry... Co innego wersje trial z limitem czasowym... I tu ciężka sprawa :P Każdy niech postępuje ze swoim własnym sumieniem, a nie się słucha czy to "wypada" czy nie ściągać piraty w ramach testów czy w ogóle użytkowania. I mówię to całkiem obiektywnie, nie zachęcam do niczego, żeby mi tu żadnych banów nie było :P

P.S. - piractwo to kradzież, więc macie nie piracić. Spox. Jasna sprawa. Zadam tylko obiektywne pytanie: Widzicie jak sobie biegnie jakaś babcia, wypada jej 100 zł z torebki, a ona niczego nie zauważa. No i CO zrobisz? Podniesiesz i oddasz, czy wsadzisz do kieszeni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 21:42, Crusader_bin napisał:

...Widzicie jak sobie biegnie jakaś babcia, wypada jej 100 zł z torebki, a ona niczego
nie zauważa. No i CO zrobisz? Podniesiesz i oddasz, czy wsadzisz do kieszeni?


A czy jest ładna? :P widzisz nie powiedziales wszystkich bardzo waznych informacji! Jesli gra jest warta swojej ceny to mozna kupic :p Sciaganie piratow - nie popieram wogole! A krew mnie zalewa jak mowie: Chyba sobie kupie "jakas gre". (a ktos mi odpowiada) Przeciez mozna sciagnac.... Przeciez jesli wszyscy beda sciagali gry z i-netu to bedzie trzeba kupic sobie konsole bo na PC dobrych gier juz nie beda wydawac bo i tak nikt ich by nie kupił (nie liczac tego 1 egzemplarza ktory by byl na torrencie xP).... Chociaż windows do najtanszych programow nie nalezy ~~ to jestesmy do niego zmuszeni, a najbardziej mnie wkurza dx10 ktory bedzie tylko w Viscie ..(nie w xp) tak ze... albo grasz na Viscie albo pograles xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 17:27, greg_f napisał:

Yen jak zwykle jest bezpośredni i wypowiada co myśli. Dzielny chłopak!:)


Dziekuje Ci za ten komentarz, dobry czlowieku. Badz blogoslawiony [i dobranoc - pozno juz, a rano trzeba wstac :P]

Ale wiesz.. Tak zwany Freestyle nie zawsze sie sprawdza..... To nie jest najlepsze, ze zawsze wypowiadam co mysle... Kiedys jedna dziewczyna sie na mnie mocno obrazila, jak jej powiedzialem co mysle o jej makijazu i sposobie ubrania do pewnej sytuacji... [chyba latwo sie domyslec o co poszlo]. Malo nie dostalem po twarzy xD
... A jak kiedys nauczycielce od matematyki powiedzialem, ze jest glupia i, ze jej przyklady zadan sa na poziomie co najwyzej przedszkola... ehh.. to byly czasy xD

Chyba w tym temacie jedyne co jeszcze moge powiedziec - Z calego tego piractwa cieszy mnie jedno... Zostaly wydane doskonale narzedzia do omijania/wyrzucania [nie mowie o crack''ach] zabezpieczen z gier. Dzieki temu kazda zakupiona gre moge trzymac na poleczce, a jak chce sobie zagrac to po prostu uruchomic gre z obrazu plyty. I dziekuje za to wsztstkim piratom :P Choc dalej nie popieram ich dzialalnosci, ofc''.

Ale jako iz temat jest poswiecony M$''owi wypada jeszcze cos powiedziec na ten temat. (Aby moj 3ci post w tym temacie nie zostal uznany za spam) Uwazam, ze M$ z taka polityka zajdzie daleko... Tak jak NCsoft z L2!
.. a jak.. ale sie wysililem. Normalnie juz mnie glowa boli od wyglaszania tych madrosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co by nie mówić, dużo ludzi windowsa nie lubi tylko dlatego, że są do niego "zmuszani". To, że jest to najlepszy system operacyjny na rynku to już inna sprawa, jak się czegoś/kogoś nie lubi to argumenty znajdą się same :P Ja mam oryga Windowsa i jest super, tak samo z grami - super jest odpakować pudełko, przeczytać instrukcje i może dostać jeszcze do tego jakiś bonus. Zdarzyłmi się naprawdę kilka takich "wpadek", że po ściągnięciu gry kupiłem ją w sklepie... Ogólnie rzecz biorąc nie popieram piractwa, ale też nie mam nic przeciwko. Takie "scum of the society" jak ja musi istnieć by zachować równowagę :). No jak teraz nie dostane bana... ale to przez was :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 21:42, Crusader_bin napisał:

P.S. - piractwo to kradzież, więc macie nie piracić. Spox. Jasna sprawa. Zadam tylko obiektywne
pytanie: Widzicie jak sobie biegnie jakaś babcia, wypada jej 100 zł z torebki, a ona niczego
nie zauważa. No i CO zrobisz? Podniesiesz i oddasz, czy wsadzisz do kieszeni?


Oczywiście, że podniosę i oddam. I jest wielu ludzi, którzy tak by właśnie zrobiło.
Czego zresztą i Tobie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 21:33, adam340 napisał:

Ten koleś na ile ma bana xD


A to juz bezczelnosc! Nie po to dalem Ci BANa, zebys wracal z ksywka rozniaca sie od poprzedniej brakiem jednej cyfry 0 w ksywce. Poniewaz BAN w Twoim wypadku byl za piractwo to nie mam innego wyboru - to konto tez zbanowac musze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 21:42, Crusader_bin napisał:

P.S. - piractwo to kradzież, więc macie nie piracić. Spox. Jasna sprawa. Zadam tylko obiektywne
pytanie: Widzicie jak sobie biegnie jakaś babcia, wypada jej 100 zł z torebki, a ona niczego
nie zauważa. No i CO zrobisz? Podniesiesz i oddasz, czy wsadzisz do kieszeni?


Mimo iz kase potrzebuje to podnioslbym te 100 PLN i oddal. A dlaczego? Uwazam, ze nalezy zyc uczciwie tak jak tylko sie da. Owszem mam wiele rzeczy na sumieniu, ale nie usprawiedliwia mnie to do tego, zebym sumienie jeszcze bardziej sobie obciazal. Pracowalem kiedys w pewnej firmie, w ktorej zaleceniem szefa bylo to, ze jak sie trafi klient, a szczegolnie starsza osoba, to zeby jej wciskac mase uslug dodatkowych, bo babcia i tak podpisze, a lepiej zeby placila tej firmie niz na przyklad wspierala pewna rozglosnie radiowa. Pozniej sie nasluchalem jaki to zlamany meski narzad plciowy jestem jak zamiast wyzszego abonementu zamienialem zgodnie z prosbami starszych osob na najnizszy (bo telefon potrzeby byl im tylko po to, zeby zadzwonic na pogotowie). Uwazam po prostu, ze wczesniej czy pozniej przejde na tamten swiat, a tam nie bedzie tlumaczenia, ze szef kazal, bo mozna bylo odmowic. I ja odmawialem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować