Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Jak to jest z tą wyprzedażą CD Projekt? W sklepie na gram.pl jest link gdzie obniżone są też ceny gier z serii TS a w empiku czy mediamarkt ceny są normalne. Promocja serii TS dotyczy tylko gram.pl czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 22:09, Cornelius napisał:

Jak to jest z tą wyprzedażą CD Projekt? W sklepie na gram.pl jest link gdzie obniżone są też
ceny gier z serii TS a w empiku czy mediamarkt ceny są normalne. Promocja serii TS dotyczy
tylko gram.pl czy co?


Powinno być i w takich sklepach jak empik czy MM, sam się pytałem gramowiczów:) Od wczoraj dopiero można je dostać, najlepiej sam się przejdź do empiku i sprawdź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 22:09, Cornelius napisał:

Jak to jest z tą wyprzedażą CD Projekt? W sklepie na gram.pl jest link gdzie obniżone są też
ceny gier z serii TS a w empiku czy mediamarkt ceny są normalne. Promocja serii TS dotyczy
tylko gram.pl czy co?


z tego co wiem gry z TPS są w promocji tylko na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem,że MM w mieście zwanym Opole naraził mi się :>
Ponieważ nie wystawił do dnia dzisiejszego ani gier z wyprzedaży CD Projekt ani konkurencji.

Co innego Empik,tam udało mi się otrzymać Supreme Commandera po cenie promocyjnej :D

Czyli...Empik górą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 15:34, Ardival napisał:

A ja powiem,że MM w mieście zwanym Opole naraził mi się :>
Ponieważ nie wystawił do dnia dzisiejszego ani gier z wyprzedaży CD Projekt ani konkurencji.

Co innego Empik,tam udało mi się otrzymać Supreme Commandera po cenie promocyjnej :D

Czyli...Empik górą!

No to chyba przypadłość wszystkich MM i Saturnów - dzisiaj we Wrocławiu w żadnym z 4 tychh sklepów nie było produktów wyprzedażowych ani CDP ani Cenegi.
Ale mi podpadł ;) również Empik. Chciałem kupić 3 gry z oferty Cenegi za~150 zł. Konkretne 3 tutuły, a okazało się, że w żanym z odwiedzonych przeze mnie Empików (3 sklepy) nie było pełnej oferty. W efekcie nie kupiłem -bo zawsze czegoś brakowało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 17:04, axe1971 napisał:

No to chyba przypadłość wszystkich MM i Saturnów - dzisiaj we Wrocławiu w żadnym z 4 tychh
sklepów nie było produktów wyprzedażowych ani CDP ani Cenegi.
Ale mi podpadł ;) również Empik. Chciałem kupić 3 gry z oferty Cenegi za~150 zł. Konkretne
3 tutuły, a okazało się, że w żanym z odwiedzonych przeze mnie Empików (3 sklepy) nie było
pełnej oferty. W efekcie nie kupiłem -bo zawsze czegoś brakowało :(


No u mnie w Empiku też nie mieli promocji gier z Cenegi,ale akurat stwierdziłem,że wybieram CDP(<podlizuje się>) i nie bardzo mnie to
obchodziło ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.01.2008 o 17:04, axe1971 napisał:

Ale mi podpadł ;) również Empik. Chciałem kupić 3 gry z oferty Cenegi za~150 zł. Konkretne
3 tutuły, a okazało się, że w żanym z odwiedzonych przeze mnie Empików (3 sklepy) nie było
pełnej oferty. W efekcie nie kupiłem -bo zawsze czegoś brakowało :(


A to jest chyba staly numer w Empikach. Korzystaja z takich wyprzedazy, zeby napedzic sobie klientow, po czym okazuje sie, ze akurat tych najatrakcyjniejszych tytulow nie ma jednoczesnie w zadnym sklepie. Rok temu tak bylo z promocja EA: zwiedzilem WSZYSTKIE Empiki w Warszawie i w zadnym nie bylo wszystkich 3 najnowszych tytulow. Az w jednym Empiku po awanturze przyznali sie, ze moga brakujaca pozycje sciagnac specjanie na moje zamowienie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 23:10, Emillo2 napisał:

jeśli nie ma wszystkich gier z oferty wyprzedażowej CDP w Empikach to można sobie zamówić w
Empik.com bo też obniżyłi i odebrać osobiście

Albo nie widzę jakiejś specjalnej zakładki z promocją, albo...
Właśnie wszedłem na empik.com i cena The Settlers: Narodziny Imperium - 69,90 :(
A Silent Hunter IV w ogóle nie ma w ofercie...
Skąd masz tę informację o obniżce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 18:10, axe1971 napisał:

> jeśli nie ma wszystkich gier z oferty wyprzedażowej CDP w Empikach to można sobie zamówić
w
> Empik.com bo też obniżyłi i odebrać osobiście
Albo nie widzę jakiejś specjalnej zakładki z promocją, albo...
Właśnie wszedłem na empik.com i cena The Settlers: Narodziny Imperium - 69,90 :(
A Silent Hunter IV w ogóle nie ma w ofercie...
Skąd masz tę informację o obniżce?

Na pewno ma stąd: http://www.cenega.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 19:28, swietlik94 napisał:

> > jeśli nie ma wszystkich gier z oferty wyprzedażowej CDP w Empikach to można sobie
zamówić
> w
> > Empik.com bo też obniżyłi i odebrać osobiście
> Albo nie widzę jakiejś specjalnej zakładki z promocją, albo...
> Właśnie wszedłem na empik.com i cena The Settlers: Narodziny Imperium - 69,90 :(
> A Silent Hunter IV w ogóle nie ma w ofercie...
> Skąd masz tę informację o obniżce?
Na pewno ma stąd: http://www.cenega.pl

Chodzi mi o mozliwość skorzystania z tej promocji w empik.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2008 o 18:10, axe1971 napisał:

> jeśli nie ma wszystkich gier z oferty wyprzedażowej CDP w Empikach to można sobie zamówić
w
> Empik.com bo też obniżyłi i odebrać osobiście
Albo nie widzę jakiejś specjalnej zakładki z promocją, albo...
Właśnie wszedłem na empik.com i cena The Settlers: Narodziny Imperium - 69,90 :(
A Silent Hunter IV w ogóle nie ma w ofercie...
Skąd masz tę informację o obniżce?


ale ja pisałem o grach CDP czyli CD Projektu a nie Cenegii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie czy w Empiku lub w MM itp będzie lub już można kupic Test Driva w tej wielkiej wyprzedarzy za 28 zł??? Bo w CDA pisało żeby szukac w sklepach tego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 14:28, Chrisinho napisał:

Nie wiecie czy w Empiku lub w MM itp będzie lub już można kupic Test Driva w tej wielkiej wyprzedarzy
za 28 zł??? Bo w CDA pisało żeby szukac w sklepach tego typu.

Wydaje mi się że te promocje dotyczna jedynie sklepu gram.pl a nie Empików MM itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 19:53, 143872 napisał:

> Nie wiecie czy w Empiku lub w MM itp będzie lub już można kupic Test Driva w tej wielkiej
wyprzedarzy
> za 28 zł??? Bo w CDA pisało żeby szukac w sklepach tego typu.
Wydaje mi się że te promocje dotyczna jedynie sklepu gram.pl a nie Empików MM itp.


No nie wiem w CDA pisało żeby szukac w takich sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz nie za bardzo wiem o jaką wyprzedaż Ci chodzi ale na str 16 w CDA jest przecena 30% i 50% na te gry z wyższej półki :P Obowiązuje od 4 do 31 stycznia lub do wyczerpania zapasów :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.01.2008 o 20:06, 143872 napisał:

Wiesz nie za bardzo wiem o jaką wyprzedaż Ci chodzi ale na str 16 w CDA jest przecena 30% i
50% na te gry z wyższej półki :P Obowiązuje od 4 do 31 stycznia lub do wyczerpania zapasów
:]


Niedługo idę na miasto po grę dla kolegi to sprawdze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować