Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 05.05.2009 o 20:31, Albii napisał:

> wejdz na mediamarkt.pl zaznacz swoje miasto i sie dowiesz:)
O gazetce MM to ja wiem, a pytam o tą saturnową. :P



saturn tez swoja stronke ma i gazetka jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś w empikowskiej gazetce przeczytałem reklamę Universals Music, że stanieją płyty kultowych zespołów. Pisało, że pełna oferta na stronie Universals Music, ale ja tam niczego takiego znaleźć nie mogę. Ma ktoś może link do pełnej oferty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2009 o 19:18, plada napisał:

Dziś w empikowskiej gazetce przeczytałem reklamę Universals Music, że stanieją płyty
kultowych zespołów. Pisało, że pełna oferta na stronie Universals Music, ale ja tam niczego
takiego znaleźć nie mogę. Ma ktoś może link do pełnej oferty?

http://www.empik.com/oferta_tygodnia/muzyka,32
Po wciśnięciu przycisku z reklamą "Kultowa muzyka" wyskakuje to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy udało się komuś na empik.com złożyć (skutecznie) zamówienie na Platynową K. w promocji 3 za 2?
Ja dzisiaj bez logowania próbowałem składać ale suma w koszyku jak za 3 a na stronie nie ma info o promocji ( w salonach miała byc do dzisiaj).

Ktoś pisał że Platyna była w Media po 40, to w całej Polsce czy tylko "gdzieś tam" :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Promocja z platyną była do dzisiaj ale chyba już nie włącznie z dzisiaj. Gazetki MM z takimi promo dla każdego miasta są inne, na ich stronce wybierz swoje. U mnie we Wrocku np. nic nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2009 o 08:33, novembre napisał:

W sklepie cenega wyczailem nowa promocje - robia jakas wyprzedaz czy cus

Mozna dostac np supersellery za 15 zeta


Tak tylko że to było od dawna[gry z S$ za 10 zł] więc.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Telltale obchodzi 5 urodziny. Robią świetne przygodówki. Dostałem od nich maila z promocyjną ofertą. Wolałbym aby Telltale nie rozdawało tego 1$ od każdego sprzedanego epizodu. Przez to wahałem się czy dodać tego maila na tę stronę czy nie. Doszedłem jednak do wniosku, że im więcej ludzi zakupi ich gry tym większą mamy szansę na otrzymanie kolejnych epizodów i serii. A, że Telltale robi świetne gry (tak wiem powtarzam się) to postanowiłem zamieścić ten list.
http://www.telltalegames.com/store/

TELLTALE TURNS FIVE!
Help us celebrate! Spread the word and earn store credit!

In the spring of 2004, Dan Connors and Kevin Bruner left LucasArts with a vision for a brand new type of interactive entertainment, and founded Telltale Games.

Five years later, Telltale has over 70 employees. In the time other developers take to create one game, we''ve put out more than twenty, featuring characters you know and love -- Sam & Max, Strong Bad, Wallace & Gromit, and Bone. We''ve created games that are funny, creative, and have great stories. And since they''re episodic, you can actually finish them, and look forward to the next episode!

SPREAD THE WORD ABOUT TELLTALE...

As a member of our community, you''ve helped us get where we are today. Thanks!

We''re kicking off our fifth birthday celebration with a push to spread the word about Telltale -- and a special treat for those who help! Printed below is a unique coupon code that can be used in our online store to get any Telltale episodes for just $5 each.


YOUR COUPON CODE: 47J-SDQ-MFX-NK5


Please send this coupon to your friends, talk it up on your favorite forums, post it on Twitter... wherever you can think of! The more people we can get checking out Telltale''s games at this special price, the more fun will be had by all.

...AND GET FREE STUFF!

Each time someone uses your coupon, we''ll give you a $1 credit in Telltale''s store. This is a limited-time offer, so start spreading the word! You can see how many people have used your coupon and who the front-runners are on our fifth anniversary page. Store credits will be distributed by email after the promotion ends on June 17.

We''re glad to be celebrating this milestone with you, and hope you''re as excited as we are to see what the next five years have in store. Keep an eye on our website over the next several weeks for a look back on the past five years... and our next new series announcement, to be unveiled in June!

<edit>
Na STEAM mają promocję na pierwszy i drugi sezon Sama i Maxa oraz na 1 sezon Strong Bad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Dnia 15.05.2009 o 08:37, NecroVisioneR napisał:

Tak tylko że to było od dawna[gry z S$ za 10 zł] więc.?


Może to był tylko przykład ale tak przeceniliśmy ponad 120 tytułów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W wirtusie nie wiem czy promocja jakaś ale dostałem do zamówienia (za 110 zł, 14 gier) smycz z eXtra Klasyki i książkę ''Nowy Dom'' z Forgotten Realms :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W kolporterach jest wyprzedaż gier, muzyki, filmów i książek (będą sprzedawać tylko prasę)
Można wyłapać niezłe perełki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może w jakich cenach w warszawskich Media Marktach lub Saturnach są Left 4 Dead i Grand Theft Auto IV?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2009 o 07:34, wonski85 napisał:

W kolporterach jest wyprzedaż gier, muzyki, filmów i książek (będą sprzedawać tylko prasę)
Można wyłapać niezłe perełki.


To dlatego takie przeceny teraz mają, nie wiedziałem. Sam skorzystałem kupując myszkę komputerową po obniżonej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za chamstwo w media markcie... Tylko dzisiaj w media marktach na śląsku jeżeli się kupi dowolny produkt drugi (tańszy) ma się za pół ceny. Miałem w planach kupić PSP. Normalnie w MM PSP jest za 529zł/549zł slim 4004 (u mnie jak byłem była w tych cenach) ale oczywiście ponieważ dzisiaj jest ta promocja czarna psp 3004 kosztuje 699xzł... zwykłe draństwo, za tyle to nawet z grą nie jest...
Zapewne dzisiaj większości towarów zostały podwyższone ceny... Patrzałem też z ciekawości na madagaskar i wczoraj był po 29.90zł a dzisiaj już po 39.90zł... przynajmnej dobrze, że w tamtym tygodniu nie kupiłem szczoteczki oral-b bo tak to dzisiaj sobie kupiłem i wziąłem za połowe ceny microsoft fligh simulator X Deluxe Edition PL (35zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

www.wirtus.pl

Command & Conquer: The First Decade DVD - 90 zł

Silent Hunter 4 Wolves of the Pacific PL DVD - 25 zł

F.E.A.R. Złota Kolekcja - 40 zł

Company of Heroes: Kompania Braci PL DVD - 30 zł

Warhammer 40.000: Dawn of War PL - 10 zł

Lost Planet Extreme Condition DVD - 30 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sklepie Cenegi w wyprzedażach znalazłem wiele fajnych tytułów (na PC):

TES IV: Oblivion - Knights of the Nine (14,90 zł);

TES IV: Oblivion - Shivering Isles (29,90 zł);

Europa Universalis III (29,90 zł);

EU: Rzym (29,90 zł);

Kane & Lynch: Dead Man (29,90 zł);

Peter Jackson''s King Kong (10 zł);

Project: Snowblind (4,90 zł);

Race: Złota Edycja (19,90 zł);

Resident Evil 4 (24,99 zł);

Silent Hunter 4: U-Boat Missions (14,99 zł);

The Settlers: Narodziny Imperium (29,90 zł; przy okazji - dodatek jest za tą samą cenę);

Tom Clancy''s Rainbow Six: Vegas Complete (39,90 zł; czyli Vegas + Vegas 2, niestety, bez kubka i koszulki);

Warhammer: Mark of Chaos - Złota Edycja (54,90 zł).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2009 o 22:26, Tyler_D napisał:

www.wirtus.pl

Command & Conquer: The First Decade DVD - 90 zł


Heh, ja kupiłem jakiś rok temu w Wirtusie za 69,90 :). Nie ma jak kryzys ;).
BTW, za taką cenę kompletnie nie warto, zwłaszcza, że ten pack został wydany mizernie - typowa próba wyciśnięcia jeszcze paru $ ze starych gier (które trzeba potem łatać fanowskimi patchami).

Firefly94
Czyżbyś dostał newslettera z Kompanii Graczy ;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować