Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2010 o 12:56, Tyler_D napisał:

W Toruniu szału nie ma - przynajmniej jeżeli chodzi o gry. Mafia 2 za 99 zł, CoD MW2
za 89 zł bodaj, Classici od EA standardowo za 50 zł [ było jeszcze trochę premierówek
], Drakensang za 15 zł, Metro 2033 za 99 zł no i jeszcze Borderki [ premiera ] za 59
zł. No i przeceniona Extraklasyka.



Mafia 2 za 99zl to chyba najnizsza cena jesli chodzi o pudelkowe wersje! Tak samo MW2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2010 o 13:31, Almarcino napisał:

Mafia 2 za 99zl to chyba najnizsza cena jesli chodzi o pudelkowe wersje! Tak samo MW2
:)


MW 2 kupiłem miesiąc po premierze w ME za 89 zeta, ale cena Mafii II o dziwo niska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej sprawdź gazetkę online dla twojego Media Marktu i sam przejdź się do sklepu. Mam wrażenie że część promocji jest ogólnopolska [ jak na przykład PS3 za 999 zł ] a reszta już bardziej losowa [ gry na peceta chociażby ].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że byłem.
Turok został 1.
Lost Planet i Gow brak.
Saga Gothic 1-3 było z 20 sztuk
Unreal Universe nie dostrzegłem,

Jedynie Włatcy móch i pełno Devil May Cry 4. <--- Sam go zakupiłem. Pewnie tyle zostało bo naklejki z ceną 69,90 zł...

L4D2 który też szybko znika. Widziałem tylko 1 może 2 sztuki.
To samo z DA i dodatkiem do niego.

Widziałem z dwie osoby które brały ps3 + U2 i LbP =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2010 o 23:25, Soniaczek87 napisał:

Saga Gothic 1-3 było z 20 sztuk


Z tego co kojarzę to na sagę Gothic składa się tylko część pierwsza, druga i dodatek Noc Kruka i ten pakiet znajduje się na dzień dzisiejszy w Extra Klasyce GOLD, która po przecenie kosztuje 15zł. Jest jeszcze coś takiego jak Gothic Universe (w serii Złota Kolekcja)i składa się on z tych pozycji które wymieniłem przed chwilą + Gothic 3. Czyli w MM widziałeś ten pierwszy czy może drugi zestaw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać, że w ciągu lat znienawidzone EA (ceny - niegdyś szokujące 159zł, biedne wydania i brak wsparcia) stało się najlepszym wydawcą na polskim rynku (szybkie(!!) spadki do Classic, promocje, bardzo dobre polonizacje).
Ostatnio zakupiłem od nich Crysisa, Crysisa:W, The Saboteur, Left 4 Dead 2, Dragon Age, Mirror's Edge, Battlefield 2 - więcej w tak krótkim czasie niż od jakiegokolwiek innego dystrybutora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2010 o 12:56, Tyler_D napisał:

W Toruniu szału nie ma - przynajmniej jeżeli chodzi o gry. Mafia 2 za 99 zł, CoD MW2
za 89 zł bodaj


Czy ja wiem czy szału nie ma... Jakby nie patrzeć Mafia 2 jest o 50zł tańsza a to już bardzo duża obniżka jak na całkiem nową produkcję i której cena sugerowana wynosi 149.90zł. Jak do tej pory to najniższa cena Mafii 2 z którą się spotkałem (w internecie :P) to było 119zł. Również CoD: Modern Warfare 2 za 90zł to całkiem kusząca okazja. Szkoda tylko że do mnie jeszcze te przeceny nie dotarły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szału nie ma dla mnie. :-P

Mafia 2 to niby dobra okazja ale po pierwsze limit kasy na gry już mi się z lekka wyczerpał, po drugie raczej nie jestem zbyt optymistycznie nastawiony na kupowanie gier zaraz po premierze a po trzecie mam w zapasie tyle gier że starczyłoby mi do wiosny co najmniej. Nad MW2 się zastanawiałem ale ... singiel na parę godzin i ponoć słabe multi [ w porównaniu do MW ] jakoś mnie odpycha od tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 09:52, Tyler_D napisał:

Mafia 2 to niby dobra okazja ale po pierwsze limit kasy na gry już mi się z lekka wyczerpał


No w sumie mógłbym powiedzieć dokładnie to samo ;) EA już zadbało o to żebym miał w co grać przez najbliższe miesiące, bo kupiłem przy okazji tej promocji 5 czy 6 tytułów :D Także to że u mnie nie ma teraz jakiś większych przecen ma też swoje plusy, bo przynajmniej nic mnie nie kusi.:D A jakbym coś ciekawego widział na półce coś mocno przecenionego to trudno by mi było przejść obok tego obojętnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 09:52, Tyler_D napisał:

Nad MW2 się zastanawiałem ale ... singiel na parę godzin i ponoć słabe multi [ w porównaniu
do MW ] jakoś mnie odpycha od tej gry.

W sumie zależy jakim graczem jesteś. Jeśli lubisz grać by coś zdobywać, odblokowywać, wbijać kolejne lvle to polecam. Jednak jeśli po to, by ćwiczyć skilla to odradzam - większość broni ma zerowego recoila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ceny w Media Marktach (gier oczywiście) są w całym kraju takie same (tych bardziej znanych i popularnych)? Bo tak to może by ktoś wiedział ile kosztuje Starcraft 2.

Nie wiedziałem za bardzo w jakim temacie się zapytać, a ze ten akurat był pod ręką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2010 o 16:21, Markush napisał:

Ceny w Media Marktach (gier oczywiście) są w całym kraju takie same (tych bardziej znanych
i popularnych)? Bo tak to może by ktoś wiedział ile kosztuje Starcraft 2.

Nie wiedziałem za bardzo w jakim temacie się zapytać, a ze ten akurat był pod ręką...


Tu Cię muszę rozczarować niestety, ceny gier ( na PC przynajmniej ) nie są takie same w całej Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2010 o 23:25, Soniaczek87 napisał:

Widziałem z dwie osoby które brały ps3 + U2 i LbP =)

A same LBP też było taniej? Coś ciekawego oprócz tego na ps3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych, w Zielonogórskim MM jeszcze są premierówki ME2, Dragon Age Przebudzenie w ilościach "kilka sztuk", oraz Dragon Age Początek i Left 4 Dead 2 w ilościach powyżej 10.
Może ktoś jeszcze chce :P


Rozczarowałem się za to Dirtem 2 za 129zł :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować