Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

Dnia 08.10.2011 o 16:06, szypek26 napisał:

Możecie odsprzedać potem te filmy na allegro, są ludzie (w tym i ja), którzy preferują
angielskie wersje językowe, także ktoś to kupi na pewno :)


No niby tak, ale nie uważasz, że takie pomijanie Polaków jest niesprawiedliwe? Swoją wersję językową mają nawet Duńczycy, których jest 8 razy mniej niż nas. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2011 o 16:36, Feallan napisał:

> Możecie odsprzedać potem te filmy na allegro, są ludzie (w tym i ja), którzy preferują

> angielskie wersje językowe, także ktoś to kupi na pewno :)

No niby tak, ale nie uważasz, że takie pomijanie Polaków jest niesprawiedliwe? Swoją
wersję językową mają nawet Duńczycy, których jest 8 razy mniej niż nas. :(


Kwestia licencji wydawcy. Tak jak z grami - w Polsce jest Cenega i tylko jej wydania maja Czeski, Rosyjski i Polski w Fallout:NV i tylko jej wydania tej gry są spartaczone jeśli chodzi o DLC.
Widać wydawca tych filmów ma licencję w 11 krajach, ale w Polsce jest już jakiś "genialny" lokalny dystrybutor.
Na 90% te wydania mają więcej dodatków/lepszą jakość dźwięku/lepszą jakość obrazu niż polskie, więc pewnie wiele osób odkupi je na allegro za sensowną cenę. Tym bardziej, że rośnie u nas świadomość konsumentów, a co za tym idzie niechęć do słabych dubbingów/lektorów/napisów, co w połączeniu z coraz powszechniejszą znajomością angielskiego zwiększa atrakcyjność zagranicznych wydań gier/filmów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2011 o 16:36, Feallan napisał:

No niby tak, ale nie uważasz, że takie pomijanie Polaków jest niesprawiedliwe? Swoją
wersję językową mają nawet Duńczycy, których jest 8 razy mniej niż nas. :(

Owszem, to nie jest fair. Ale cóż poradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to aby najlepszy temat, ale....

Czy ktoś zna jakiś sklep w Polsce poza gram.pl sprzedający pudełkową edycję kolekcjonerską Star Wars: The Old Republic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2011 o 15:50, Feallan napisał:

Te filmy mają napisy w 11 językach - ale polskiego wśród nich nie ma. :|

Wiesz ja po prostu nie potrzebuję Polskiego. Angielski mi w zupełności wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz rację, zastanowię się jeszcze nad zakupem. :)

Mam nadzieję, że Arkham City nie będzie miał jakieś chamskiej blokady regionalnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2011 o 17:19, szypek26 napisał:

A ktoś z was będzie kupował ten pakiet Arkham City PC + batmany na BluRayu? Jeśli tak,
chętnie wprosiłbym się do przesyłki :D


Eee... A po co? Przesyłka z Thehut nie jest darmowa przypadkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2011 o 17:19, szypek26 napisał:

A ktoś z was będzie kupował ten pakiet Arkham City PC + batmany na BluRayu? Jeśli tak,
chętnie wprosiłbym się do przesyłki :D

Przesyłka 1 funt per item, więc nie ma znaczenia czy zamawiasz sam czy z kimś bo i tak tego jednego funta musisz zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2011 o 16:59, Feallan napisał:

Mam nadzieję, że Arkham City nie będzie miał jakieś chamskiej blokady regionalnej?


Jeśli wydaje go Cenega to może mieć. F:NV ma blokadę a Deus Ex HR maił ją mieć. Cenega chce nas wsadzić do jednego worka z Rosją i innymi krajami Europy Wschodniej, zamiast starać się o utrzymanie Polski w regionie Europa. W sumie nic dziwnego, skoro Cenega należy do 1C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2011 o 17:48, szypek26 napisał:

Przedtem musiałbym się z PayPalem bawić, bo widzę że uczciwy przelew bankowy nie jest
akceptowany (PLN -> GBP)

Akceptują zwykłe karty płatnicze. Żadnym paypalem "bawić" się nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2011 o 17:53, SuavekS napisał:

Akceptują zwykłe karty płatnicze. Żadnym paypalem "bawić" się nie trzeba.

"zwykłe" znaczy zwykłe polskie? Bo wiem, że amerykańskie karty płatnicze to inna bajka niż polskie, stąd brytyjskie podejście też może być inne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2011 o 18:06, szypek26 napisał:

> Akceptują zwykłe karty płatnicze. Żadnym paypalem "bawić" się nie trzeba.
"zwykłe" znaczy zwykłe polskie? Bo wiem, że amerykańskie karty płatnicze to inna bajka
niż polskie, stąd brytyjskie podejście też może być inne...

Masz konto w banku - masz kartę płatniczą. Debetowa, kredytowa, bez znaczenia. Wpisujesz jej dane przy płatności i czekasz grzecznie na przesyłkę z Zavvi/TheHut. Nie ma w tym nic niezwykłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować