Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Promocje Okazje Wyprzedaże - w MM , EMPIKACH itp.

14387 postów w tym temacie

W miarę możliwości proszę o powstrzymywanie się od komentarzy których treść sprowadza się do "kupię" lub "nie kupię". Dawanie tego typu odpowiedzi do każdej wymienionej promocji jest zwykłym spamem i nic nie daje osobom przeglądającym temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Alpha protocol na steam za 2 euro - wprawdzie nie po polsku z tego co mi wiadomo, ale za tę cenę to jak za darmo, brać w ciemno. Jak AP komuś nie podchodzi, zawsze zostają inne przecenione tytuły segi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2011 o 22:03, Magwisienka napisał:

Na pewno 160? W bydgoskiej gazetce jest 320 :)


To może być błąd w gazetce. Choć promocje zależą też od sklepu. W warszawskich, poznańskich, katowickich MM (i pewnie jeszcze innych, wszystkich gazetek nie sprawdziłem) są PS3 160G.
Za to we wrocławskich nie ma PS3 a jest Xbox 360 4GB za 599 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobry dil złapałem na steamie, chciałem kupić Total War Mega Pack płacąc paypalem. Ze 3 razy odrzuciło mi transakcję, patrzę na zakładkę z grami- wszystkie gry z packa tam są, patrzę na paypala- ile pieniędzy było, tyle jest.

Spoiler

Ale napisałem w tej sprawie do supportu, bo chce skorzystać z tej promocji i btm się zdenerwował jakby za tydzień usunęli mi gry, albo zablokowali konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 14:21, Rokuto napisał:

Podobny problem miałem. Gier nie dało się zainstalować dopóty, dopóki nie przelałem pieniędzy.

aj waj, masz rację. Po jakim czasie doszła Ci kasa z paypala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 14:24, JaN-J napisał:

aj waj, masz rację. Po jakim czasie doszła Ci kasa z paypala?

Oj, już nie pamiętam. Chyba to zostawiłem i po godzinie spróbowałem sfinalizować ponownie transakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 14:14, JaN-J napisał:

Dobry dil złapałem na steamie, chciałem kupić Total War Mega Pack płacąc paypalem. Ze
3 razy odrzuciło mi transakcję, patrzę na zakładkę z grami- wszystkie gry z packa tam
są, patrzę na paypala- ile pieniędzy było, tyle jest.

Spoiler

Ale napisałem w tej sprawie do supportu, bo chce skorzystać z tej promocji i btm się
zdenerwował jakby za tydzień usunęli mi gry, albo zablokowali konto



Ostatnie takie coś miałem z rock of ages poczekałem ze 2 dni usunęli z konta możliwość instalacji. A gdy jeszcze raz spróbowałem kupić poszło bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na wirtusie:

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - Edycja Premium - 69,99
Tropico 4 PC PL - 59,99
Hard Reset PC PL - 49,99
Battlefield Bad Company 2 PC PL - 26,90
Warhammer 40,000: Space Marine PC PL
- 79,90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Saturnie mają mieć fifkę 12 na konsole po 170-180zł. Nie wiem, czy to w całej Polsce ale w Poznaniu tak. Jak ktoś ma blisko to moze zaoszczędzić parę groszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No taką cenę za Hard Reset to można dać.

Anyway, nie wiem jak w innych miastach ale w olsztyńskim Media Markt Wiedźmin 2 jest za 49,90zł.
Oraz AC: Brotherhood za 59zł, w bydgoskim MM.
Ciekawe czy te promocje jednak występują i w innych miastach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 22:26, Outlander-pro napisał:

Brotherhood już wszędzie powinien być za 6 dych, bo przeszedł do taniej serii Ubisoftu.

Taa tylko, że w tej taniej serii jest za 75 zł, a tu rozumiem, że jest premierówka za 59 zł. Więc to jest raczej okazja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2011 o 22:43, zermithon napisał:

> Brotherhood już wszędzie powinien być za 6 dych, bo przeszedł do taniej serii Ubisoftu.

Taa tylko, że w tej taniej serii jest za 75 zł, a tu rozumiem, że jest premierówka za
59 zł. Więc to jest raczej okazja.


W EMPIKu jest za 65,49 http://www.empik.com/assassin-s-creed-brotherhood-pc-ubisoft,prod58403650,multimedia-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować